Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 113

pierwsza taśma połączona z bellatorem
Alexandre Pantoja
Brett Johns
Daniel Teymur
Derek Campos
Warren
John Salter
200 zł do wygrania 1642.46 pln
 
Hype Train Cynthi Calvilo robi swoje, ale duzo ludzi ja obstawia tez z tego powodu ze ma naprawde ciekawy parter a jojo przegrywala juz przez poddania.
no ja wlasnie nie wiem kto to, musze walke z Pearl obejrzec
hype trajn ma to do siebie, ze szybko jest weryfikowany patrz Diakase czy Perry itd a Jojo to jednak mocna zawodniczka
 
no ja wlasnie nie wiem kto to, musze walke z Pearl obejrzec
hype trajn ma to do siebie, ze szybko jest weryfikowany patrz Diakase czy Perry itd a Jojo to jednak mocna zawodniczka
Dlatego nie daje ja na główne taśmy tylko 4fun jak coś. Ogólnie ciezka gala do typowania
 
Ponzi 3.50
Morales 4.27
Craig 2.94

Uwaga, podaję pewniaczki:
Gunnar, Johns, Rountree.
 
Grasz underdogi a twoimi pewniakami są ich faworyci :)

Co cie skusiło do gry Craiga i Moralesa?
Tez gram Craiga :) bardzo dobry kurs i wg mnie ma spore szanse to wygrac.
Wszyscy go skreslaja przez ostatni nokaut ale Paul ma szanse to wygrac przez swoje umiejetnosci parterowe.
Poza tym wypowiadal sie ze w ostatniej walce nie byl soba bo mial za malo wegli w diecie, mozna to uznac za pierdolenie ale who knows...
 
Grasz underdogi a twoimi pewniakami są ich faworyci :)

Już wyżej wyjaśniłem - nie lubię grać dogów, których nie uważam za faworytów*.

Co cie skusiło do gry Craiga i Moralesa?



Gdy betsafe wystartował z 2.90 na Khalila, mocno rozważałem grę. Uznałem jednak, że nie będę stawiał hajsów na Amerykanina bez grapplingu walczącego przeciwko Szkotowi w Glasgow. Amerykańce wystawiły jednak odwrotne kursy, czego już nie chcę odpuścić. To jest bardzo ryzykowna walka - myślę, że jeśli Craig obali, to podda, jeśli nie, to padnie znokautowany. Minimalnie większe szanse daję właśnie na poddanie*, choć bycie pewnym jakiegokolwiek wyniku jest według mnie naiwnością.

Uważam, że Morales ma lepsze zapasy od Kwaka i ma szansę wybronić obaleń i wypunktować rywala. Zdziwię się, jeśli będzie to tak jednostronna walka, jak sugerują kursy, choć nadal faworyzuję Johnsa.
 
Ja minimalnie faworyzuję Feldera, ale jego walki to zawsze loteria. Gość ma umiejętności, żeby zdeklasować Raya, ale równie dobrze może przespać kolejną walkę.
 
Ja minimalnie faworyzuję Feldera, ale jego walki to zawsze loteria. Gość ma umiejętności, żeby zdeklasować Raya, ale równie dobrze może przespać kolejną walkę.
a co o Janesie myslisz? kurs 5, a Marshman wiadomo ogorek niezly, boksowac cos tam potrafi i tyle w sumie
 
a co o Janesie myslisz? kurs 5, a Marshman wiadomo ogorek niezly, boksowac cos tam potrafi i tyle w sumie

Widziałem tylko jego minutową walkę z Meerschaertem, ale nie kupuję hajpu na Marshmana. W przyszłości będę grał pewnie przeciwko niemu, bo silny cios to za mało.
 
Widziałem tylko jego minutową walkę z Meerschaertem, ale nie kupuję hajpu na Marshmana. W przyszłości będę grał pewnie przeciwko niemu, bo silny cios to za mało.
to moze juz teraz zacznij? Jasen to przecietniak, ale zazwyczaj jest tak, ze przecietniak z usa>przecietniak z europy
 
Back
Top