Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 106: Browne vs. Lewis

Gala rozpiską znacznie przebijająca ufc 208, już sam co-main event sprawi, ze bede musiał wstać, 208 poszlo z powtorki, co do kursów imo Browna warto zaryzykowac
 
Ja obstawiam hendricksa. Dobry kurs i moim zdaniem hendricks ma przewagę w każdej płaszczyźnie
 
Janes wyglada niezle, dwa placki, ale ten po kursie 3 wydaje sie byc twardszym plaackiem
 
Ok mój kupon wygląda tak:
Elias-cezar o1.5r
Carla esparza
Johnny hendricks
Gavin tucker

Jakieś sugestie? Jeszcze nie puscilem.
 
Ok mój kupon wygląda tak:
Elias-cezar o1.5r
Carla esparza
Johnny hendricks
Gavin tucker

Jakieś sugestie? Jeszcze nie puscilem.
Ja tak tylko napiszę moją złotą zasadę. Nigdy nie obstawiam babskiego MMA bo nie dość, że to MMA gdzie nigdy nie jesteś pewien na 100%, to jeszcze baby, z którymi sami wiecie jak jest. W tych walkach zawsze trzeba liczyć podwójne ryzyko.
 
Ja tak tylko napiszę moją złotą zasadę. Nigdy nie obstawiam babskiego MMA bo nie dość, że to MMA gdzie nigdy nie jesteś pewien na 100%, to jeszcze baby, z którymi sami wiecie jak jest. W tych walkach zawsze trzeba liczyć podwójne ryzyko.
To co proponujesz na alternatywę dla esparzy?
 
To co proponujesz na alternatywę dla esparzy?
Ja ostatnio nie gram w ogóle i ogólnie jakiś tam dobry nigdy nie byłem. Nie wiem jak kursy na Feldera, ale wydaje mi się że wygra. Chociaż wolałbym, żeby nikt się mną nie sugerował bo później jak coś nie pójdzie to jest mi źle :/
 
nie obserwowałem od początku kursów ale chyba na Hendricksa wzrósł a na Lewisa stoi w miejscu. Pomalutku zaczynam przygotowywać się do gali :)

Hendricks wydaje się być faworytem oczywiście jak przetrwa pierwsze szarże Lombarda. Niby lepsza kondycja, w stójce nie za bardzo ostatnio walczy. Czyli ma szanse uchronić się przed nokdaun. Tak jak już ktoś pisał na forum lighting to nie Magny i jak go obali to może być niespodzianka w postaci submision.

Derick Lewis jest dla mnie większym faworytem niż Browne. Nie dlatego, że go nie lubię tylko jest już na trędzie spadkowym. czarna mamba jest głodna zwycięstw w dobrym stylu. Po ostatniej walce obiecywał , że się poprawi :)
 
Back
Top