Analiza kursów LV BET - UFC 217: Bisping vs. St. Pierre

23113332_1597706936939579_1947148393_n.jpg
 
Pewnie odpuszczę, ale mam silne przeczucie że znów "fuksnie" mu się poddanie;)

Oley jest dobry na singla, sam coś postawię. Co do Curtisa, to ostatnia jego walka zabrała mu tyle magii, ze dla mnie po tym kursie jest po prostu nieopłacalny. Nie w walce ze starym grzybem Oleynikiem.
 
Oley jest dobry na singla, sam coś postawię. Co do Curtisa, to ostatnia jego walka zabrała mu tyle magii, ze dla mnie po tym kursie jest po prostu nieopłacalny. Nie w walce ze starym grzybem Oleynikiem.
to fakt, myslalem ze zgwalci Daniela a walka okazala sie dosc wyrownana. Pewnie wygra ale nieoplaca sie go obstawiac po 1.20...
 
@kapitanameryka zaczalem analizowac ta gale i zastanow sie nad Gallem.. wiem ze kurs jest fajny ale tak naprawde jest niesprawdzony.. wygral poki co z cmpunkiem ktorego sam bym chyba rozjebal i z Sagem Northcutem ktory... tez nie jest super fighterem. Randy juz jest w sumie sprawdzony, ma dobry zasieg i jest w miare sprawdzony.
Faworyzuje Galla ale jest ryzyko ze Randy go wypunktuje, Gall ma podejrzana kondycje, pamietaj o tym.
 
@kapitanameryka zaczalem analizowac ta gale i zastanow sie nad Gallem.. wiem ze kurs jest fajny ale tak naprawde jest niesprawdzony.. wygral poki co z cmpunkiem ktorego sam bym chyba rozjebal i z Sagem Northcutem ktory... tez nie jest super fighterem. Randy juz jest w sumie sprawdzony, ma dobry zasieg i jest w miare sprawdzony.
Faworyzuje Galla ale jest ryzyko ze Randy go wypunktuje, Gall ma podejrzana kondycje, pamietaj o tym.

Ma zacne BJJ i 4 suby na koncie. Czy Randy jest sprawdzony? Przez noname'ów i owszem :)
 
@kapitanameryka zaczalem analizowac ta gale i zastanow sie nad Gallem.. wiem ze kurs jest fajny ale tak naprawde jest niesprawdzony.. wygral poki co z cmpunkiem ktorego sam bym chyba rozjebal i z Sagem Northcutem ktory... tez nie jest super fighterem. Randy juz jest w sumie sprawdzony, ma dobry zasieg i jest w miare sprawdzony.
Faworyzuje Galla ale jest ryzyko ze Randy go wypunktuje, Gall ma podejrzana kondycje, pamietaj o tym.
Skoro faworyzujesz Galla, a według buków jest on underdogiem, to chyba powinieneś widzieć w tym zakładzie sens i value.
 
1. Singiel: Oliynyk
2.Singiel: Oleksiejczuk
3. Garbrandt + Jedrzejczyk przed czasem
:boss:
 
Moje kupony:
GSP (by dec.) @3.25
Cody vs TJ (o.2.5) + GSP vs Bisping (o.2.5) @2.17
Joanna Champ + Cutelaba + Duffy @2.10
 
Faworyzowalem Thompsona ale wydaje mi sie ze Masdival to ogarnie, w tej walce nie bedzie sie musial obawiac o obaleniabo walka bedzie toczyla sie w stojce.
Jest tez lepszym bokserem, bedzie wywieral presje na Stefanie.
Polecam obejrzec walke Thompsona z Brownem.
 
@kapitanameryka wsiadam razem z Toba na hype train Mickiego
kurwa.. ogladalem dzisiaj kolejny raz ostatnia walke Randiego i poza tym ze jest dosc duzym zawodnikiem jak na 77 to nie prezentuje nic ciekawego..
W 3 rundzie Belal go prawie udusil gdy mu wszedl za plecy ( firmowa technika Mickiego)
Mickey trenuje w Tristar (jeden z glownych powodow mojej decyzji) wiec ma tam dobry sparring partnerow
Mam nadzieje ze go obali i podda.
tutaj macie filmik jak walczy w grapplingu z Gordonem Rayanem.
 
Ion Cutelaba
Paulo Henrique Costa
Cody Garbrandt
Mickey Gall
160zl by wygrac 628.2 zl
moze cos jeszcze puszcze
 
Wszyscy daja JJ do tasm a przy 1.15 i Rose jako rywalce.. moim zdaniem to wcale nie jest najlepszy pomysl.
 
Back
Top