Analiza kursów LV BET - UFC 217: Bisping vs. St. Pierre

Nie widzę sposobu, który byłby opłacalny - jak wspomniałem: fun ticket.



Wygrała z Andrade bynajmniej nie z powodu lepszych warunków fizycznych, ale z powodu gargantuicznej przewagi technicznej. Gdyby nie to, Jessica urwałaby jej głowę.
Co do Rose, to tak jak mówiłem: parter spoko, ale Aśka ma najlepszy zdaje się TDD w dywizji. A w stójce zostanie zniszczona.
Daje jej 20% szans a przy tym kursie można coś za grosze puścić :)
 
Moim zdaniem Hendriks nie ma szans. Na pewno będzie grany Henrique Costa.
ja bym jego szans szukal w zapasach, w stojce przewiduje morderstwo
Hendrix kiedys wybitny zapasnik, ale wydaje mi sie, ze niewiele z tego juz zostalo

bo jednak jak go jakis Oluwale Bambosze obalal to i na pewno Johny moze to zrobic
 
ja bym jego szans szukal w zapasach, w stojce przewiduje morderstwo
Hendrix kiedys wybitny zapasnik, ale wydaje mi sie, ze niewiele z tego juz zostalo

bo jednak jak go jakis Oluwale Bambosze obalal to i na pewno Johny moze to zrobic
Taa tylko bambose wjechał na maksa a po 3 min nie miał siły hehe poza tym jest 2 razy większy od hendricksa
 
Skopiowane z innego forum małe info o TJ

With head coach Ludwig commuting to Southern California from Denver three to four days per week for this fight camp, Dillashaw has been doing supplemental training at Gracie Barra in Irvine and at the RVCA gym (home of UFC middleweight champion Michael Bisping, who headlines the UFC 217 card against Georges St-Pierre) in Costa Mesa. He’s also been working with two-time Greco-Roman wrestling national champion Darryl Christian at Studio 540, and sparred rounds with two-time Olympic gold medalist and WBO super featherweight champion Vasyl Lomachenko.
 
Dillashaw juz 2,55... O_o - biere
nie skreslabym Hendricksa i Vicka
btw mega ciekawa gala do gry live
 
Dillashaw juz 2,55... O_o - biere
nie skreslabym Hendricksa i Vicka
btw mega ciekawa gala do gry live
Hendricks trenuje w Jackon Wink ale daje mu 10% ze wygra.
Borachina to najpewniejszy typ tej gali, robil teraz przez 3 tygodnie zapasy w klubie gdzie trenuje Cejudo.
 
Hendricks trenuje w Jackon Wink ale daje mu 10% ze wygra.
Borachina to najpewniejszy typ tej gali, robil teraz przez 3 tygodnie zapasy w klubie gdzie trenuje Cejudo.
to faktycznie dlugo :mamed:
jeszcze jakby byl jakims utytułowanym zapasnikiem to mozna by to brac pod uwage, ale tak jest to loteria
 
Asia przed czasem 2.5
TJ 2.3
Masvidal 2.2
Bisping 1.95

Bisping + Asia

@Puczi co sądzisz o Asi przed czasem za ten kurs?
 
Asia przed czasem 2.5
TJ 2.3
Masvidal 2.2
Bisping 1.95

Bisping + Asia

@Puczi co sądzisz o Asi przed czasem za ten kurs?

Prędzej bym zagrał przed czasem, niż decyzję. Myślę, że Joanna wygra przez tko, bo Rose w przeciwieństwie do Gadelhi i Karoliny nie ma żelaznej psychiki. Jeśli JJ ją będzie bić od początku, to po prostu Namajunas się zamknie w sobie i skupi na obronie, co będzie wodą na młyn Jędrzejczyk. Ja jednak na tę chwilę passuję.
 
Sorry za post pod postem, ale...

Na hendricksa styknie



Hendricks od ponad miesiąca trenuje w ATT. Nie znaczy to, że od razu będzie znowu killerem, ale według mnie świadczy o tym, że gość nie chce być chłopcem do bicia i traktuje karierę poważnie. Borrachinha raz w życiu wyszedł do drugiej rudy, walczył max. 6 minut, więc cholera wie, jakie ma cardio, jednak patrząc na jego budowę i styl walki, podejrzewam, że niewyśmienite. Przemyśl czy warto grać Paulo, bo jeśli Hendricks da radę obalić, to może mocno wypompować Brazylijczyka na glebie. Ja bym nie grał tej walki.
 
Last edited:
Ja nie przykładam generalnie wagi do słów zawodników, ale jeśli teraz gość zmienia klub, to myślę, że zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby się przygotować.
 
Może tak być ale wole jednak mloda mieszankę shoguna z vitorem :D a swoją drogą to o ile bambose go obalil to po sekundzie Borachina wracał na nogi.
 
Sorry za post pod postem, ale...





Hendricks od ponad miesiąca trenuje w ATT. Nie znaczy to, że od razu będzie znowu killerem, ale według mnie świadczy o tym, że gość nie chce być chłopcem do bicia i traktuje karierę poważnie. Borrachinha raz w życiu wyszedł do drugiej rudy, walczył max. 6 minut, więc cholera wie, jakie ma cardio, jednak patrząc na jego budowę i styl walki, podejrzewam, że niewyśmienite. Przemyśl czy warto grać Paulo, bo jeśli Hendricks da radę obalić, to może mocno wypompować Brazylijczyka na glebie. Ja bym nie grał tej walki.

Jackson WinkelJohn nie ATT.
 
1348_d.png
 
Jackson WinkelJohn nie ATT.

A tak, oczywiście. Myślałem i wkleiłem jedno, napisałem drugie O_o

Duffy 1.63
Anderson 2.35 -> Coreyowi powinno wystarczy przetrwać 1 rundę z OSP i walka z górki. Jeszcze zrozumiałbym takie kursy, gdyby OSP miał pełen obóz, a gość wziął walkę 2 tygodnie przed galą.
 
A tak, oczywiście. Myślałem i wkleiłem jedno, napisałem drugie O_o

Duffy 1.63
Anderson 2.35 -> Coreyowi powinno wystarczy przetrwać 1 rundę z OSP i walka z górki. Jeszcze zrozumiałbym takie kursy, gdyby OSP miał pełen obóz, a gość wziął walkę 2 tygodnie przed galą.
Dzieki za info z osp
 
Back
Top