Analiza kursów LV BET - UFC 213: Nunes vs. Shevchenko

Jeszcze nie przeswietlalem żadnej. Wydaje mi się że Eye powinna się pozbierać jak chce jeszcze powalczyć. Teraz ma szansę się odbić od dna i pokazać na młodszej i mniej doświadczonej. Ladd walczyła ze slabisczkami, przynajmniej z rekordu i wydaje się że jest strajkerką.
Chociaż nie wiem w jakiej dyspozycji jest Eye.
 
@Puczi jak widzisz walkę wieczoru MJ VS JG?

Faworyzuję MJa. Gaethje ledwo znam, ale po tym, co widziałem, uważam, że jego dzikość połączona z celnością Michaela, olbrzymim przeskokiem jakościowym oraz USADA popsują debiut Justina.

Browne 1.54
Johnson 2.75
Drakkar 3.50
 
Faworyzuję MJa. Gaethje ledwo znam, ale po tym, co widziałem, uważam, że jego dzikość połączona z celnością Michaela, olbrzymim przeskokiem jakościowym oraz USADA popsują debiut Justina.

Browne 1.54
Johnson 2.75
Drakkar 3.50
tez popieram Drakkara
 
Grasz jeszcze na betsyfie? Czy na czudzych/zagranicznych kontach? Bo chyba tylko tam Johnson startowal z 2,9

Kolega Norweg mi napisał, że wystawili 2.75 (wstawiłem screena kilka dni temi) i poprosiłem, żeby zagrał za nas obu.
 
No mi dziala tez, ale tylko sekcja kasyna. Dopiero jak wchodze przez VPN to sekcja bukmacherki sie odpala, ale nie wiem czy beda przyjmowac zaklady, jak wszystkie dane adresowe mam na Polske I czy ewentualnie problemow przy wyplacie nie bedzie...
 
No mi dziala tez, ale tylko sekcja kasyna. Dopiero jak wchodze przez VPN to sekcja bukmacherki sie odpala, ale nie wiem czy beda przyjmowac zaklady, jak wszystkie dane adresowe mam na Polske I czy ewentualnie problemow przy wyplacie nie bedzie...
mozesz miec, bo skrill ma blokowac
 
Whittaker easy money mowie ci, Romero farta mial przez tyle lat, ale nadszedl czas sprawiedliwosci
Może nie farta ale będzie miał ciężko z Robertem. Jedyne czego się obawiam to to że odjebie coś w swoim stylu i skończy Roberta.. co do Justina to poza lowkickami nie widzę nic ciekawego w jego stojce. Gość atakuje tak agresywnie ze nie zdziwię się jak zobaczymy powtórkę z walki z Dustinem.
 
Może nie farta ale będzie miał ciężko z Robertem. Jedyne czego się obawiam to to że odjebie coś w swoim stylu i skończy Roberta.. co do Justina to poza lowkickami nie widzę nic ciekawego w jego stojce. Gość atakuje tak agresywnie ze nie zdziwię się jak zobaczymy powtórkę z walki z Dustinem.
a zapasy? bo Johnsona idzie zlamac zapasniczo
 
a zapasy? bo Johnsona idzie zlamac zapasniczo
Zapomnialem o nich, pewnie z tego powodu że ich rzadko używa. Póki co Johnsona złamał tylko kebab zapasniczo co nie jest żadnym wstydem. MJ po porażce z kebabem zaczął robić więcej grapplingu wiec powinno być ok
 
Tdd Michaela stoi na wysokim poziomie. Najbardziej obawiam się, że gość się spompuje.
 
Zapomnialem o nich, pewnie z tego powodu że ich rzadko używa. Póki co Johnsona złamał tylko kebab zapasniczo co nie jest żadnym wstydem. MJ po porażce z kebabem zaczął robić więcej grapplingu wiec powinno być ok
Jury go zgwalcil zapasniczo, chyba nawet Reza dal rade
wiadomo dawno temu, no ale niby ten białas to zapasnik jest
 
Jury go zgwalcil zapasniczo, chyba nawet Reza dal rade
wiadomo dawno temu, no ale niby ten białas to zapasnik jest
W wywiadzie gadał ze od dziecka robi zapasy ale wydaje mi się ze będzie chcial widowiskowo wygrać debiut i gdzieś się nadzieje na kontrę.
 
Przecież Diakiese to megakot. Nie znam Drakkara, ale jestem po małym researchu i nie widzę w jakiej płaszczyźnie miałby mu zagrozić.
Mega kot? Zwykły agresywny murzyn. Pierwszy lepszy zawodnik i go nie ma. Narazie walczył z samymi no namami
 
Narazie walczył z samymi no namami

Tak jak każdy rozpoczynający karierę młody zawodnik. Zatem właściwe pytanie brzmi nie z kim walczył, ale jak. Wraz z Doo Ho Choi, Marc to moje najcenniejsze odkrycie minionego roku.


No tak, niebieskie pas BJJ i ranking 0 skończeń przez poddanie robi wrażenie. Diakiese purpura BJJ + altetyzm na miarę GSP.
 
Tak jak każdy rozpoczynający karierę młody zawodnik. Zatem właściwe pytanie brzmi nie z kim walczył, ale jak. Wraz z Doo Ho Choi, Marc to moje najcenniejsze odkrycie minionego roku.



No tak, niebieskie pas BJJ i ranking 0 skończeń przez poddanie robi wrażenie. Diakiese purpura BJJ + altetyzm na miarę GSP.
Nie patrz na pasy w mma, zgodzę się że Diakiese jest mega atletą ale obejrz sobie jego walkę z Frankie Perezem.
 
Tak jak każdy rozpoczynający karierę młody zawodnik. Zatem właściwe pytanie brzmi nie z kim walczył, ale jak. Wraz z Doo Ho Choi, Marc to moje najcenniejsze odkrycie minionego roku.



No tak, niebieskie pas BJJ i ranking 0 skończeń przez poddanie robi wrażenie. Diakiese purpura BJJ + altetyzm na miarę GSP.
Dwie jego walki widziałem, z sajewskim, w której przez pierwsze 2 min Łukasz wygrywał i zaraz umarł i drugą w której czarny szybko znokautowal. Miał przeciwników na średnim poziomie europejskim i robił po prostu to co wcześniej w Anglii.
 
Back
Top