Analiza kursów LV BET - UFC 212: Aldo vs. Holloway

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
maxresdefault.jpg


Juz za tydzień kolejna duza gala UFC. Pojawiły się juz wszystkie kursy więc zapraszam do dyskusji.

380jpg_aqnpwaq.jpg
7j2ft5k9n7fu.jpg

380jpg_aqnpwaq.jpg
 
Witam wszystkich !
Ciesze sie ze moge byc czescia najwiekszego forum mma w Polsce :cohon:
Co do gali to na pewno obstawie Karoline Kowalkiewicz, powinna wygrac decyzja
( Karolina Kowalkiewicz wygra w 3 rundzie lub decyzja, ciekawe jaki bedzie kurs na to)
Ktos obstawia tu Vitora ??
 
Witam wszystkich !
Ciesze sie ze moge byc czescia najwiekszego forum mma w Polsce :cohon:
Co do gali to na pewno obstawie Karoline Kowalkiewicz, powinna wygrac decyzja
( Karolina Kowalkiewicz wygra w 3 rundzie lub decyzja, ciekawe jaki bedzie kurs na to)
Ktos obstawia tu Vitora ??
Na decyzje Karoli masz @5.25 na 5dimes czyli na unibet i bet365 będziesz miał ok @6.
Na Vitora imo warto zagrać w 1 rundzie i czuję, że przełamie w końcu złą passę.
Ja poczekam aż bet wystawi kursy na Maxa w 4 i 5 rundzie. Zawsze wystawiają najlepsze kursy na poszczególne rundy.
 
mma4life=mmafan :goldi:
Jestem fanem mma :wink:

Na decyzje Karoli masz @5.25 na 5dimes czyli na unibet i bet365 będziesz miał ok @6.
Na Vitora imo warto zagrać w 1 rundzie i czuję, że przełamie w końcu złą passę.
Ja poczekam aż bet wystawi kursy na Maxa w 4 i 5 rundzie. Zawsze wystawiają najlepsze kursy na poszczególne rundy.
Dzieki za info ! Wydaje mi sie treningi Karoliny w Arrachionie nie pojda na marne.
Mysle jeszcze nad Aldo, powinien wygrac przez decyzje w tej walce.
 
Na razie poszło:
Gadelha decyzja 1.81 - ohmbet. Chętnym polecam się spieszyć, na 5dimes 1.59. Pewnie za 2h spadnie.
 
Nie obawiasz sie ze Karolina bedzie bronic obalen i wypunktuje klaudiusza ?

Raczej nie, choć oczywiście nie wykluczam - trudno być pewnym zakładu po kursie 1.80. Generalnie skoro Gadelha rzucała moją Asią (:heart:) przez 2 rundy, to myślę, że Karoliną też będzie w stanie. Kowalkiewicz ma olbrzymie serce do walki, ale według mnie to za mało.

Swoją drogą, coś się odjebało, że w ciągu godziny Holloway wszędzie spadł z 2.20 do 1.95?
 
Last edited:
Raczej nie, choć oczywiście nie wykluczam - trudno być pewnym zakładu po kursie 1.80. Generalnie skoro Gadelha rzucała moją Asią (:heart:) przez 2 rundy, to myślę, że Karoliną też będzie w stanie. Kowalkiewicz ma olbrzymie serce do walki, ale według mnie to za mało.

Swoją drogą, coś się odjebało, że w ciągu godziny Holloway wszędzie spadł z 2.20 do 1.95?
Na ohmbet jeszcze 2.06
 
Raczej nie, choć oczywiście nie wykluczam - trudno być pewnym zakładu po kursie 1.80. Generalnie skoro Gadelha rzucała moją Asią (:heart:) przez 2 rundy, to myślę, że Karoliną też będzie w stanie. Kowalkiewicz ma olbrzymie serce do walki, ale według mnie to za mało.

Swoją drogą, coś się odjebało, że w ciągu godziny Holloway wszędzie spadł z 2.20 do 1.95?
Pewnie Luca Fury wyslal maila ze swoimi typami do swoich klientow.
Byla taka sytuacja z Masdivalem, wytypowal go i na drugi dzien kurs zmalal chyba o 20 gr
 
Panowie co powiecie o Assuncao - Moraes? Czuję, że Assuncao zweryfikuje Moraesa. Warto puścić singla za stówkę?
 
Co sadzicie Gadhela vs Karolina under 2.5 kurs: 3.5?
Under 4.5 w Aldo vs Holloway po 2.55 też wyglada fajnie

Czekam na Vitora Ko/Tko
 
Back
Top