Analiza kursów LV BET - KSW 41

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
kursy.jpg
 
Janikowski
Saladhin Parnasse
Fernando/Andryszak (50/50)
Kamil Szymuszowski
Gracjan Szadziński
Artur Sowiński
Roman Szymański
Borys...
Popek

Pozdrawiam
 
Postawiłem narazie delikatnie 100 funtów na Popka po kursie 1,45. Czekamy jakie kursy będą na pokerstars.
 
Nie miałem z tym żadnych problemów. Odrazu domyślnie wyskoczyła mi lokalizacja UK. Więc to po adresie IP idzie. Ale że nie biorą żadnych podatków to pewne w 100%.
 
Nie miałem z tym żadnych problemów. Odrazu domyślnie wyskoczyła mi lokalizacja UK. Więc to po adresie IP idzie. Ale że nie biorą żadnych podatków to pewne w 100%.
ale i tak kursy chujowe, a my to mamy tragiczne XDDD

taka prawda, ze u polskiego buka jak grasz ciagle i wyjdziesz na zero to jakbys w szostke w totka trafil
 
Ja nie mam konta w polskim banku. Nie ma z tym problemu żadnego. Mam brytyjskie i pieniądze po wpłacie lądują w sekundę na konto. Aczkolwiek proponuję Ci założyć konto na pokerstars. Tam są kursy wyższe. Na dzień dzisiejszy jednak nie ma KSW. Ale oferta powinna się pojawić.


Kurs na Popka spadł. Kusi postawić za większą kasę, tyle że to w sumie dwa gamonie. Boję się, że Popek się potknie i przewróci, i na glebie Strachu go dojedzie. Myślicie że w zapasach Oswieciński będzie lepszy? :)
 
Last edited:
Ja nie mam konta w polskim banku. Nie ma z tym problemu żadnego. Mam brytyjskie i pieniądze po wpłacie lądują w sekundę na konto. Aczkolwiek proponuję Ci założyć konto na pokerstars. Tam są kursy wyższe. Na dzień dzisiejszy jednak nie ma KSW. Ale oferta powinna się pojawić.


Kurs na Popka spadł. Kusi postawić za większą kasę, tyle że to w sumie dwa gamonie. Boję się, że Popek się potknie i przewróci, i na glebie Strachu go dojedzie. Myślicie że w zapasach Oswieciński będzie lepszy? :)

Oświęciński przed siłką itp trenował judo do czasu pewnej nieznanej mi kontuzji
Oglądałem kiedyś program Stracha i Bedorfa- robili konfrontację sztuk walk np sanda vs karate i tam był taki ziomuś w finale judoka
Gdzieś na forach czytałem,że podczas przygotowań tego judoki był u niego Strachu i trenował z nim, w TV pokazali tylko zalążek, ale podobno nieźle sobie radził.

Kibicuję Strachowi, lecz nie gram tej walki - liczę na jakiś szybki klincz i rzut Popkiem i grad strzałów niekoniecznie czystych ale sędzia przerywa
 
Szymuszowski all in!!! Myślałem, że będzie za 1,30-1,40 max. 30-27 jak nic. Warto zastanowić się nad Szadzińskim, Koike i nawet tym padającym co drugą walkę Andryszakiem. Pop już po 1,30 więc myślę, że nie ma co szaleć.. Dziwi mnie tak wysoki kurs na Chmiela, coś na pewno wrzucę ale też bez szaleństw. Soldic za drobne też na pewno pójdzie. Jest za dobry, żeby z Borysem być za 4,80.
 
To jakie "pewniaki" na tę galę? Kto co stawia? Czy czekamy na ważenie? :)
Z takich ,,pewniaków" widzę póki co:
Salahdine Parnasse
Damian Janikowski
Roman Szymański

Z resztą jest sprawa bardziej skomplikowana:

Borys-Soldic
na pewno nie obstawię Borysa po takim niskim kursie bo ten Soldic nie jest taki zły i może sprawić niespodziankę.

Kamil Szymuszowski- Grzegorz Szulakowski
Pierwotnie byłem za Kamilem ale Grzegorz ze swoimi zapasami stanowi duże zagrożenie dla mojego kuponu.
To będzie też pierwsza walka Kamila w lekkiej, niewiadomo jak to się odbije na jego sile itp a Grzegorz jest bardzo silnym zapaśnikiem z dobrą kondycją.
Myślę że Szuli to może ogarnąć ALE Kamil umie wygrywać walki na kartach sędziowskich dlatego jak dla mnie
55/45 Szuli

Kleber-Sowiński
Pamiętajcie że ta walka jest na dystansie 5 rund, a kondycję wydaje mi się że lepszą ma jednak Kornik.
Wygrał juz raz z Koike ale Kleber ma jednak bardzo groźny ten parter więc istnieje ryzyko że pas nie zmieni właściciela.
60/40 Kornik

Kazieczko-Gracjan
50/50

Fernando- Andryszak
Kto pierwszy trafi ten wygra, faworyzuję jednak bardziej Fernando.
55/45 Fernando

Popek - Strachu
Wydaje mi się że Strachu może nas zaskoczyć a ten cały media trening to była zwykła gra aktorska.
Jest to waga ciężka więc wszystko się może zdarzyć, Popek nie jest wcale wybitnym zawodnikiem więc jeżeli Strachu trenował te pół roku to ma szansę to wygrać.
Niewiadomo czego się po nim spodziewać więc nie będę obstawiać Popka po takim śmiesznym kursie jak 1.3 bo może wtopić
70/30 Popek
 
@CottoFan mój ,,pewniak" z Romanem jest dość ryzykowny ale.. bardzo fajny kurs i spora szansa że to wygra swoją dynamiką i zapasami !
 
mam pod chatą sts i millenium, ale w tym drugim niższe kursy. Chciałem dorzucić Szuliego ale zrezygnowałem
 
Na Popka kurs wzrósł z 1,32 do pierwotnego 1,45. Ludzie łyknęli ściemę o zasłonie dymnej Oświęcińskiego. Dobrze byłoby gdyby na wagę wjechał na wózku, to może jeszcze urośnie kurs...
 
Na Popka kurs wzrósł z 1,32 do pierwotnego 1,45. Ludzie łyknęli ściemę o zasłonie dymnej Oświęcińskiego. Dobrze byłoby gdyby na wagę wjechał na wózku, to może jeszcze urośnie kurs...
Sam w to wierzę :beer: oczywiścię nie twierdzę że Strachu zniszczy Popka ale może zrobić niespodziankę.
Jedna wielka niewiadoma.
 
Back
Top