Analiza kursów LV BET - KSW 39: Colosseum

Rózal, Pudzian, Lipski, Gamrot, Jurkowski, Wójcik, Kita, Erbst, Mamed...
Taki kuponik pójdzie za 100zł
28295.52 zł do wyjęcia :D
 
jak dla mnie Fernando, Pudzian, Lipski, Gamrot, Sokodjou, Narkun, Kita, Wrzosek, Mamed, Popek
 
fe34cfeaf72ca3eb2b6473ade8dd3c3d.jpg
 
Jak dla mnie jedynym ,,pewniakiem" tej gali to Gamer.
Póki co moje typy to:
Gamrot,Kowalczyk,Wrzosek

Ta gala może mieć pare upsetów w postaci:
Marcin Wójcik- Gość jest dzikiem i może ustrzelić gdzieś Narkuna ale musi uważać na jego parter

Marcin Różalski- zanim ktoś zacznie hejtować ten typ to niech zwróci uwagę że styles make fights... Fernando lubi bijatyki a jest
szansa że Różal go czymś ustrzeli( polecam obejrzeć walke Fernando z Olim Thompsonem)

Tyberiusz- Jakieś mam głupie przeczucie że ,,Tyberian" zakończy karierę Pudzilli.. chuj że bił się z ogórkami ale jestem pewny że nie jestem tu sam z tym typem. Tyberiusz jest większy od Pudzilli i cały czas się rozwija, wydaje mi się że ustrzeli Pudziana w stójce.


Jakie są wasze typy ?
 
Kowalczyk+Burneika+Różalski+Mańkowski+Kita+Gamrot
Też myślę nad Kitą bo moim zdaniem Bedorf wygrał na farcie ostatnią walkę.. jedyne co mnie wstrzymuje to myśl że pojawi się Super zmotywowany Bedorf po
porażce z Fernando. Zrzucił już do 110 kg gdzie wczesniej ważył kolo 117-119 ( facebook)
 
dwa pewniaki
Popek i Gamrot
Gamrot gwalt zapasniczy i grapplingowy, a jak nie to zawsze sa sedziowe :mamed:
Popek wiadomo slabiutki, ale wielkiego klocka nasterydowanego da rade bez zadnego problemu
kursy nawet nawet
 
dwa pewniaki
Popek i Gamrot
Gamrot gwalt zapasniczy i grapplingowy, a jak nie to zawsze sa sedziowe :mamed:
Popek wiadomo slabiutki, ale wielkiego klocka nasterydowanego da rade bez zadnego problemu
kursy nawet nawet
Popek? Przecież on padnie jak reks jak go burnejka jebnie
 
Damian Janikowski 1.17 Gerardo Julio Gallegos 4,40 na lvbet
Przecie taki kurs to prezent.

Ogóreiro kocurem nie jest, ale jest twardy, doświadczony, przyjąć na japę potrafi, cały czas napiera, nie ma wcale złej kondychy, ciężkie łapska i poddać tez potrafi.

Szczerze wątpie że Damian swoje zajebiste zapasy dostosuje tak szybko pod mma, a ze stójką jest pewnie na poziomie lekkopoważnym.

Jak nie będzie tam jakiś przekrętów Hulio bez problemu to ugra przed czasem czy subem czy tko.

Powymądrzałem się, dziękuję.
 
Powiem wiecej... dla mnie najwiekszy pewniak na gali :)

ale nie robmy offtopu, wiec apropo rywala Janikowskiego ktos cos jeszcze moze dodac?
 
Powiem wiecej... dla mnie najwiekszy pewniak na gali :)

ale nie robmy offtopu, wiec apropo rywala Janikowskiego ktos cos jeszcze moze dodac?
solidny tur
najwazniejsze, ze jest silny, nie jest tak latwo go obalic, a z parteru potrafi wstac, no i wali cepami mocno
mocny test dla Daniela

Mamedova bym wyjebal z ako
 
Back
Top