Analiza kursów forBET - UFC on Fox: Emmett vs. Stephens

@Puczi @Pietagoras @kapitanameryka @HeyPussyRUstillThere - dlaczego nie dajecie szans Torres? Jak zobaczyłem kursy to byłem lekko zdziwiony. Torres przegrała tylko z aktualną mistrzynią. Wiem, że Andrade w słomkowej jest monstrualnym dzikiem, ale jakoś potrafię sobie wyobrazić jak Tecia wygrywa z nią trzyrundówkę na pkt. Sądzicie, że to nierealne?
Miałem grać McMann, ale przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że w walce kobiet muszę być pewny co najmniej na 90% żeby grać kurs poniżej 1,5. W tym przypadku nie jestem. Jeśli zagram to Reneau.
Hill - Moroz to według mnie pojedynek dwóch lekko niepoukładanych zawodniczek, które nigdy nie wiadomo jak się zaprezentują. Jeśli grać to tą z wyższym mnożnikiem IMO. Tak sobie kminię na razie.
Na męskie walki już mniej więcej mam koncepcję. Jak coś puszczę to się pochwalę.

Ja gram Andrade głównie dlatego, że będzie miała 2 cale przewagi we wzroście.:rutekajak:
 
jak co galę, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy ;)

ciekawi faworyci którzy na 80% wygrają


Manny Bermudez
Alex Perez
Alan Jouban
Angela Hill

,,Pewniak" na 99%

Jessica Andrade

Ciekawe underdogi

Gilbert Burns
Josh Emmett
Llir Latifi
Brian Kelleher

uid_145be5c749bae9c76eb722d37e2d24811513948494988_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg
 
Dzięki za szybką odp. Ogarniam, że brazylijski czołg jest faworytem, ale mimo wszystko nie ciągnie mnie do grania Andrade po 1,4 lub mniej. Chyba mam jak @Puczi z Vickiem w ostatni weekend :fjedzia:. Dla mnie to jest dog or pass, chociaż te dwa cale zabrzmiały złowieszczo...
 
Albert Morales vs Manny Bermudez
Zwycięzca meczu: Manny Bermudez
Ciekawy typ. Dzisiaj ogladalem jego 3 walki, ale wszystkie 3 ktore bardzo szybko sie zakonczyly. Nie moge jakiejs dluzszej znalezc i nie wiem co potrafi w stojce, ale poddac to on potrafi z niczego :o o: Mimo wszystko zastanawiam sie nad Moralesem.

Jeszcze o Barao miałem zapytać. Nie uważacie, że ta walka jest trochę jak pojedynek Cerrone z Medeirosem? W sensie klasy zawodników. Podobnie jak w pojedynku Cowboya tak i tutaj wydaje mi się, że Barao to jednak zawodnik z nieosiągalnej dla Kellehera półki. I to nawet pomimo faktu, że pod USADA jego atuty znacznie zmalały. Kurs w okolicach 1,6 wydaje się kuszący...
Barao pod USADA 1-3, ostatnia znaczaca wygrana 4 lata temu, walka w 135lbs wiec jestem niemal pewny, ze bedzie mial problemy ze zrobieniem wagi. Oczywiscie ma duza przewage zasiegu, ale nie lubi walczyc na wstecznym, a uwazam ze Kelleher narzuci presje i jesli w nic nie wpadnie to wygra to. Pogralem po 2,35.
 
Ciekawy typ. Dzisiaj ogladalem jego 3 walki, ale wszystkie 3 ktore bardzo szybko sie zakonczyly. Nie moge jakiejs dluzszej znalezc i nie wiem co potrafi w stojce, ale poddac to on potrafi z niczego :o o: Mimo wszystko zastanawiam sie nad Moralesem.


Barao pod USADA 1-3, ostatnia znaczaca wygrana 4 lata temu, walka w 135lbs wiec jestem niemal pewny, ze bedzie mial problemy ze zrobieniem wagi. Oczywiscie ma duza przewage zasiegu, ale nie lubi walczyc na wstecznym, a uwazam ze Kelleher narzuci presje i jesli w nic nie wpadnie to wygra to. Pogralem po 2,35.
Siedzi mi w głowie walka Barao z Jeremym; ) Brian tez narzuca presję, dorzucmy do tego usade i scinanie wagi.
 
Póki co idę za głosem rozsądku i Stephens + Andrade. Przed samą galą jakąś taśmę pewnie sklecę to podrzucę ale raczej się mną proszę nie sugerować .
 
Co jest ciekawego w Emmettcie?

Bardzo solidny łeb, niezmordowanie i nokautujący luj znikąd. Tak naprawdę, ta walka może być bardzo wyrównana. W najgorszym scenariuszu Stephens będzie punktował, zaszarżuje i wyłapie takiego luja właśnie. Oby moje słowa obróciły się w gówno ;P
 
Nie masz w skrzynce żadnej wiadomości?

Przyszła wiadomość z BetSafe:

"Pragnę poinformować, że chociaż oferujemy wiele promocji dla wszystkich naszych klientów, niektóre promocje mogą być specyficzne dla danego Gracza lub kraju i oparte na wybranych kryteriach. Regularnie pojawiają się nowe promocje i chociaż ta konkretna promocja jest dla Pana niedostępna, może mieć Pan pewność, że będziemy mieli o wiele więcej ekscytujących ofert, do których może Pan dołączyć. Na chwilę obecną zapraszam do sprawdzenia oferty promocyjnej na naszej stronie internetowej."

I tym mnie kupili.
 
Bardzo solidny łeb, niezmordowanie i nokautujący luj znikąd. Tak naprawdę, ta walka może być bardzo wyrównana. W najgorszym scenariuszu Stephens będzie punktował, zaszarżuje i wyłapie takiego luja właśnie. Oby moje słowa obróciły się w gówno ;P

Kapitanie dodam od siebie, że Jeremy niejednego luja już wyłapał i przyjmuje je z uśmiechem na twarzy. Gdyby nie te śmieszne rękawiczki to każdy jego przeciwnik składałby dłoń do kupy po kontakcie z jego szczęką... Co do szarży i nadziania się na usypiacza to raczej będzie dokładnie odwrotnie IMO. Już niedługo się zobaczy. Najwyżej zrobię :frankapprove:
 
Bardzo solidny łeb, niezmordowanie i nokautujący luj znikąd. Tak naprawdę, ta walka może być bardzo wyrównana. W najgorszym scenariuszu Stephens będzie punktował, zaszarżuje i wyłapie takiego luja właśnie. Oby moje słowa obróciły się w gówno ;P

Niezmordowanie? Kondycja Emmetta jest mizerna. Jego nokautujący luj pokazał się tylko w walce z Lamasem, a Stephens to jeden z najtwardszych zawodników w UFC. O ile nie poczynił sporego progresu, to Josh ma dwie możliwości, żeby tę walkę wygrać:
1) szybki nokaut
2) gwałt zapaśniczy
Stephens ma twardszy łeb i bije mocniej, więc opcja pierwsza jest wątpliwa. Co do zapasów... gość wyraźnie zwalnia już w drugiej rundzie. Dodaj do tego ciosy na korpus i low kicki w wykonaniu Jeremy'ego i Emmett od 3 rundy będzie wrakiem.
 
@Underdog, wczoraj nie miałem czasu, ale widzę, że wszystko już zostało napisane,

może oprócz tego, że:
,,Pewniak" na 99%

Jessica Andrade
99picków wyzywa los na solówkę, a karma to dziwka i wkońcu się zlisi. A najgorzej, że przez to zajebie i moje kupony, a to już lipa.:damjan:
A co do 1% szans na przegraną, to chyba raczej trochę więcej. Andrade idąc po obalenia/slamy lubi pakować się w próby poddań. Klepała już dwa razy, w tym od chłopaka Tecii. :deniro:
 
Powtórzyłem sobie walkę Gadelia vs Andrade .
Tym razem zwróciłem uwagę na radę trenera / narożnika Andrade z 1 do 2 rundy: "killem! Killem!" :mjsmile:

Ciekawe czy tym razem też pójdą takie porady na wagę złota :)
 
Niezmordowanie? Kondycja Emmetta jest mizerna. Jego nokautujący luj pokazał się tylko w walce z Lamasem, a Stephens to jeden z najtwardszych zawodników w UFC. O ile nie poczynił sporego progresu, to Josh ma dwie możliwości, żeby tę walkę wygrać:
1) szybki nokaut
2) gwałt zapaśniczy
Stephens ma twardszy łeb i bije mocniej, więc opcja pierwsza jest wątpliwa. Co do zapasów... gość wyraźnie zwalnia już w drugiej rundzie. Dodaj do tego ciosy na korpus i low kicki w wykonaniu Jeremy'ego i Emmett od 3 rundy będzie wrakiem.

Hm... Generalnie się zgadzam, ALE - to że Jeremy ma twardy łeb - o czym wiemy wszyscy - nie znaczy że niezniszczalny. Niechciałbym scenariusza w którym Jeremy zbytnio wierzy w swój podbródek i idzie po skalp a potem się budzi ze znakiem zapytania nad tą twardą głową. Emmett jest pod pewnym względami podobny do Jeremyego - również ma mocny łeb i również mocno bije. Dlatego uważam że to całkiem dobry dog do grania.
 
Dobra, jesteśmy po ważeniu- czas na kupony:
1) Barao + Perry + Stephens(triple),
2) Shelton, Doane, Alvey, Torres(2/4),
3) Morales, Saunders, Moroz, Reneau(3/4)

Ten ostatni to tak na farta, za drobne.
 
Andrade - @1.40
Andrade vs Torres (o.1.5) + Stephens vs Emmet (o.0.5) + Perry vs Griffin (o.0.5) + OSP vs Latifi (o.0.5) + Barao vs Kelleher (o.0.5) - @2.00
Andrade (dec) + Hill (dec) + Stephens - @7.00
Ten ostatni kupon mi się podoba.
 
Jak musi walka potoczyć się dla Teci, by miała szansę na zwycięstwo? Pietagoras jak widzisz ten pojedynek?
 
Back
Top