Analiza kursów forBET - UFC on Fox: Emmett vs. Stephens

Na jakiej zasadzie działa w PL? Wprowadzili podatek ? Nie obawiają się konsekwencji ? masz jaies info ?
Na takiej samej zasadzie działa jak Unibet ;) Prawo Unii Europejskiej jest ważniejsze niż Polskie i nie mogą zakazać stroną bukmacherskim działać na naszym rynku nawet jak nie płacą podatku w Polsce ;)
 
zxcqwer.jpg

I taka ślicznota poszła jeszcze. Zobaczymy na co stać Prachnio, pierwszy raz będę go oglądał ;)
 
Na takiej samej zasadzie działa jak Unibet ;) Prawo Unii Europejskiej jest ważniejsze niż Polskie i nie mogą zakazać stroną bukmacherskim działać na naszym rynku nawet jak nie płacą podatku w Polsce ;)
+ betsafe udostępnił płatności za pomocą ecopayz, więc można omijać konto bankowe.
 
Rozumiem ze wyrobiles sobie ecoCard tak? Jakas oplate potem pobieraja miesiecznie albo co?
Tak. Jednorazowo chyba 10€ i co rok też tyle jeśli dobrze pamiętam. Wszystko będziesz miał napisane na ich stronie :)
Wszystko to samo jak na skrill/neteller

Z tym, że oczywiście ohm wciąga dupą takiego betsejfa jeśli chodzi o ofertę na mma.
Tu dobra opcja to jest ten darmowy zakład i nara.
 
Większośc zagranicznych buków wypłaca pieniądze przez pośredników, nikt ci nie udowodni że taki przelew pochodzi od firmy bukmacherskiej.
 
@Puczi @Pietagoras @kapitanameryka @HeyPussyRUstillThere - dlaczego nie dajecie szans Torres? Jak zobaczyłem kursy to byłem lekko zdziwiony. Torres przegrała tylko z aktualną mistrzynią. Wiem, że Andrade w słomkowej jest monstrualnym dzikiem, ale jakoś potrafię sobie wyobrazić jak Tecia wygrywa z nią trzyrundówkę na pkt. Sądzicie, że to nierealne?
Miałem grać McMann, ale przemyślałem sprawę i stwierdziłem, że w walce kobiet muszę być pewny co najmniej na 90% żeby grać kurs poniżej 1,5. W tym przypadku nie jestem. Jeśli zagram to Reneau.
Hill - Moroz to według mnie pojedynek dwóch lekko niepoukładanych zawodniczek, które nigdy nie wiadomo jak się zaprezentują. Jeśli grać to tą z wyższym mnożnikiem IMO. Tak sobie kminię na razie.
Na męskie walki już mniej więcej mam koncepcję. Jak coś puszczę to się pochwalę.
 
Typ: Kombi

Jessica Andrade vs Tecia Torres
Zwycięzca meczu: Jessica Andrade

Maryna Moroz vs Angela Hill
Zwycięzca meczu: Angela Hill

Ben Saunders vs Alan Jouban
Zwycięzca meczu: Alan Jouban

Eric Shelton vs Alex Perez
Zwycięzca meczu: Alex Perez

Albert Morales vs Manny Bermudez
Zwycięzca meczu: Manny Bermudez

Stawka całkowita: 200.00 pln
Podatek: 24.00 pln
Liczba zakładów: 1
Możliwa maksymalna wygrana: 1273.78

i tyle raczej.
 
Trustly to akurat syf, nie polecam mimo ze nie korzystalem

Poosredni ktory chce od Ciebie NIK i hasło do konta bankowego, od razu lampka sie zapala
Ja raz sprawdziłem przez unibet i mimo, że działa to podawanie haseł do konta to nieciekawa opcja. Od razu pozmieniałem wszystko i jak zawsze korzystam tylko z portfeli.
 
Jeszcze o Barao miałem zapytać. Nie uważacie, że ta walka jest trochę jak pojedynek Cerrone z Medeirosem? W sensie klasy zawodników. Podobnie jak w pojedynku Cowboya tak i tutaj wydaje mi się, że Barao to jednak zawodnik z nieosiągalnej dla Kellehera półki. I to nawet pomimo faktu, że pod USADA jego atuty znacznie zmalały. Kurs w okolicach 1,6 wydaje się kuszący...
 
@Underdog Tecia ma bardzo fajne kopnięcia, ale nie jest nawet blisko poziomu Joanny. Być może walka w stójce będzie bliska, lecz Andrade potrzebuje jednego obalenia na rundę. A skoro rzucała nie tylko Joanną, ale i Gadelhą jak workami kartofli, to i Amerykanką powinna być w stanie rzucić. Torres nie była w stanie wydostać się spod Waterson, ani Namajunas. Brazylijka jest w cholerę inteligentna, wykorzystuje na maxa wszystkie dostępne narzędzia. Mocno szanuję ją za obijanie korpusu w parterze, mało kto to robi.

Co do Barao - nie wiem, ale straciłem do niego zaufanie po ostatniej walce.
 
Last edited:
Jeszcze o Barao miałem zapytać. Nie uważacie, że ta walka jest trochę jak pojedynek Cerrone z Medeirosem? W sensie klasy zawodników. Podobnie jak w pojedynku Cowboya tak i tutaj wydaje mi się, że Barao to jednak zawodnik z nieosiągalnej dla Kellehera półki. I to nawet pomimo faktu, że pod USADA jego atuty znacznie zmalały. Kurs w okolicach 1,6 wydaje się kuszący...
Ja mu nie ufam i będę grał Briana jako doga.
 
Wiem, że Andrade w słomkowej jest monstrualnym dzikiem, ale jakoś potrafię sobie wyobrazić jak Tecia wygrywa z nią trzyrundówkę na pkt.

Zwróć uwagę jaką presję Andrade wywierała na JJ. To była najlepsza walka Joaśki, ale wygrała ją dzięki perfekcyjnej technice. Drobne potknięcie, błąd timingu i byłoby nieciekawie. Torres w stójce nie dorasta JJ do pięt. Widzę tę walkę tak, że presja Andrade przyniesie jej ostatecznie zwycięstwo przez nokaut.
 
Back
Top