Analiza kursów forBET - UFC Fight Night 127: Werdum vs. Volkov

to gielda jest, wiec tak dziala

Nie, to tak nie działa. Żaden bukmacher nie zaakceptuje takiej kwoty, żeby dawno ustalony i utrwalony kurs spadł z 1.53 do 1.29.
To po prostu bug graficzny na bestfightodds:

49dd5fa25e074e10916005518dc5e994.png


Janek 2.65 - 1.52 Manuwa
 
Czemu Edwardsowi kibicujesz

Ogarnął punktowo Barbarenę, którego cenię, a wcześniej udusił Tumenova (pamiętajmy, że ten ostatni ma na koncie głowy takich artystów jak Larkin i Jouban).
Poza tym niechcący wrzuciłem go na nie ten kupon co trzeba (to chyba najważniejszy powód) ;P
 
Sobotta by dec 4.35
Janek Manuwa . Potrwa cały dystans TAK +Tim Duquesnoy vs Terrion warre over 1.5 2.8
Co wy na to?
Gra ktoś Nasrata albo Raya ?
 
Last edited:
Sobotta by dec 4.35
Janek Manuwa . Potrwa cały dystans TAK +Tim Duquesnoy vs Terrion warre over 1.5 2.8
Co wy na to?
Gra ktoś Nasrata albo Raya ?
Ja zagrałem Raya 4fun, wydaje się lepszym zawodnikiem ale Kajan ma dziwny styl i jest ryzyko że ukradnie decyzję.
 
Podam tylko gołe kupony, bez wyjaśnienia(brak czasu). Dużo dogów, ale nie gram tej gali "na ostro" - przynajmniej przed jej rozpoczęciem.

1) Haqparast + Duquesnoy + Bournemouth(combi)
2) Werdum + Edwards + Bournemouth + LFC + bramki w dwóch innych meczach PL(5/6)
3) Godbeer + Johnson + Craig by sub. + Henry + Enkamp + Jano + remisy w meczach Crystal i Stoke(3/8)
4) Godbeer, Johnson, Craig, Henry, Enkamp, Jano(3/6)

Na razie chyba tyle. Czekam na rozwój wypadków i w razie czego wbijam w trakcie gali z czymś ratunkowym. Powodzenia!
 
Psychologiem nie jestem ale odnioslem wrazenie ze jakiś obsrany był

Mi wydało się że ten luz trochę z niego uszedł, ale wiem jak wielkie znaczenie ma światło, kąt kamery, fakt że sam został przesunięty do tyłu etc. Zresztą Błanek chyba ma zwyczajnie taki charakter - trzepizur, że się tak wyrażę ;p
 
Mi wydało się że ten luz trochę z niego uszedł, ale wiem jak wielkie znaczenie ma światło, kąt kamery, fakt że sam został przesunięty do tyłu etc. Zresztą Błanek chyba ma zwyczajnie taki charakter - trzepizur, że się tak wyrażę ;p
Tego Magomeda Ankalaeva też ktoś przesuwał do tyłu :P bo wątpie żeby się przestraszył nauczyciela fizyki hehe
 
Werdum+Sosnovskiy+Anlalaev ako 1.96
Werdum+ Dusquesnoy+ Janek+ Ray+ Sosnovskiy ako 10,28
Sobotta+Enkamp+Byrd+Haqparast ako 20,36
I wykurwiście długa taśma na piłkę kopaną , ako 1200 - nie mogłem się powstrzymać :lol:

No to panowie , oby każdy na plus za ten weekend :beer:
 
zagralem Legendary Polish Power i Piotera bez zadej analizy
patriotycznie trzeba, ku chwale lechistanu
 
Back
Top