Analiza kursów forBET - UFC Fight Night 127: Werdum vs. Volkov

sss.jpg
trochę piłki, trochę ememej
 
Życzę zarobku, ale niestety słabo to widzę.
Wygląda jakbyś po prostu wziął underdów i zagrał wszystkich za tą samą stawkę, co jest trochę bez sensu (albo przynajmniej ja nie widzę tu sensu).

Na tej gali akurat to może mieć sens. Według mnie wszystkie walki w karcie głównej są bliższe, niż na to wskazują kursy.
 
Życzę zarobku, ale niestety słabo to widzę.
Wygląda jakbyś po prostu wziął underdów i zagrał wszystkich za tą samą stawkę, co jest trochę bez sensu (albo przynajmniej ja nie widzę tu sensu).

Już nie raz zarobiłem i zawsze tu wstawiłem kupony, po prostu nie piszę 5 stron z rzędu, że cos mi weszło. U buka wygrałem wystarczająco dużo, żeby pograć za 30 zl każdego doga.

I owszem, pogralem prawie każdego doga, chcesz wiedzieć więcej to zajrzyj do tematu "zakłady bukmacherskie" na samej górze. Nie widzę w tym nic bezsensownego, gdzie kursy na faworytów są zanizone w chuj :)

PS. Napisałem, że liczę na +, a nie na kokosy, żeby na wakacje wyjechać. Będę 10 zł na plus? Super, to tylko eksperyment :)
 
Już nie raz zarobiłem i zawsze tu wstawiłem kupony, po prostu nie piszę 5 stron z rzędu, że cos mi weszło. U buka wygrałem wystarczająco dużo, żeby pograć za 30 zl każdego doga.

I owszem, pogralem prawie każdego doga, chcesz wiedzieć więcej to zajrzyj do tematu "zakłady bukmacherskie" na samej górze. Nie widzę w tym nic bezsensownego, gdzie kursy na faworytów są zanizone w chuj :)

PS. Napisałem, że liczę na +, a nie na kokosy, żeby na wakacje wyjechać. Będę 10 zł na plus? Super, to tylko eksperyment :)
Ja to Ci życzę, żeby Ci wszystko weszło :)
A kursy na faworytów na tej gali serio śmieszne. Ja czekam na ważenie i wtedy mam nadzieję coś się zmieni lub po prostu mnie zainteresuje.
 
Na LV poszła taśma:
TYP: KOMBI

Paul Craig vs Magomed Ankalaev
Zwycięzca meczu: Magomed Ankalaev

Tom Duquesnoy vs Terrion Ware
Zwycięzca meczu: Tom Duquesnoy

Mark Godbeer vs Dmitriy Sosnovskiy
Zwycięzca meczu: Dmitriy Sosnovskiy

Danny Henry vs Hakeem Dawodu
Zwycięzca meczu: Hakeem Dawodu

Fabricio Werdum vs Alexander Volkov
Zwycięzca meczu: Fabricio Werdum

Na ForBet na ten moment tylko 4 pojedynki są :Janka,Petera,,Duquesnoya ,Werduma.
Nie wiem kto to tam ogarnia ale 3 pierwsze pojedynki są anonsowane na sobotę 17 marca a main event tej gali na poniedziałek 19 marca :facepalm: Na dobicie walki Iaquinta vs Felder i Tony vs Khabib według nich odbędą się na gali ACB :stevecarell:
 
Błyskotliwy odruch obrony przed obaleniem podczas którego mało nie połamał nogi?
Czy coś innego dostrzegles ?

Zachwianie błędnika po gównosierpie. Pomijając utratę balansu, ugięcie lewej nogi i dziwne wyrzucenie rąk do przodu, spójrz, jak cofał lewą stopę. Nikt nie przesuwa nogi na pięcie, musiało mu zadzwonić w uszach.
Mam pewną teorię spiskową, zobaczysz za kilka godzin.
 
@Puczi , tylko co w tym niezwykłego - nie znamy siły ciosu jaką zaabsorbował.

Ciosy od Volkana nie wyglądały na zabójcze, ale ok, może faktycznie gość ma ciężkie ręce. Z kolei Corey zawsze miał watę w rękach, dlatego podejrzewam, że szczęka Manuwy zgówniała. To kolejna cegiełka, która przekonuje mnie w stronę zwycięstwa Polaka.
Błanek z kolei dwukrotnie naruszył, z czego raz znokdaunował Jareda Cannoniera.

Swoją drogą, Haqparast @1.71
 
Ciosy od Volkana nie wyglądały na zabójcze, ale ok, może faktycznie gość ma ciężkie ręce. Z kolei Corey zawsze miał watę w rękach, dlatego podejrzewam, że szczęka Manuwy zgówniała. To kolejna cegiełka, która przekonuje mnie w stronę zwycięstwa Polaka.
Błanek z kolei dwukrotnie naruszył, z czego raz znokdaunował Jareda Cannoniera.

Volkan to ewenement, bo jego nokauty w ogóle wyglądają jak za dotknięciem magicznej różdżki. W tym fragmencie co zamieściłeś możliwe ze zastosował Dim Mak na skroń. A jeśli tak, to znaczy że mogła go tego nauczyć tylko jedna persona - Sensej Seagull;)

Ale zgadzam się, że szczena mogła zmięknąć - blisko 40tka na karku, a to już nie przelewki. Jak ktoś zauważył Błanek jest zreraksowany, pewny siebie i głodny wygranej. Motywacją Manuwy jest bardziej nie przegrać, Błanka - wygrać. To też robi różnicę.
 
Tu moje typy, jak co galę... bierzcie i jedzcie z tego wszyscy.

,,Pewniak" gali który wejdzie na 95%
Magomed Ankalaev

Typy które wejdą na 80%
Leon Edwards
Hakeem Dawodu
Tom Duquesnoy
Dmitriy Sosnovskiy

ciekawe overy
Tom Duquesnoy over1.5r

Ciekawe underdogi
Jan Błachowicz
Volkov
Charles Byrd

Pozdrawiam !
images.jpg
 
Imho Piter Sobótka jest dużo ciekawszym dogiem niż Volkov. Tym samym Edwards z pewnością nie jest, a przynajmniej nie powinien być 80%.
Aczkolwiek ja w tej gali kibicuję tylko 3 zawodnikom i liczą się dla mnie Błanek, Werdum i Edwards właśnie.
 
Imho Piter Sobótka jest dużo ciekawszym dogiem niż Volkov. Tym samym Edwards z pewnością nie jest, a przynajmniej nie powinien być 80%.
Aczkolwiek ja w tej gali kibicuję tylko 3 zawodnikom i liczą się dla mnie Błanek, Werdum i Edwards właśnie.
Pioter ostatnio daje czadu, a Edwards mozna powiedziec, ze same bardzo wyrownane walki
no ale myslalem, ze go Barbarina i Tumeov tez zabija, a tu wygral
 
Pioter ostatnio daje czadu, a Edwards mozna powiedziec, ze same bardzo wyrownane walki
no ale myslalem, ze go Barbarina i Tumeov tez zabija, a tu wygral
Daje wyrównane walki ale z lepszymi zawodnikami niż Pioter.
 
Imho Piter Sobótka jest dużo ciekawszym dogiem niż Volkov. Tym samym Edwards z pewnością nie jest, a przynajmniej nie powinien być 80%.
Aczkolwiek ja w tej gali kibicuję tylko 3 zawodnikom i liczą się dla mnie Błanek, Werdum i Edwards właśnie.
Czemu Edwardsowi kibicujesz
 
Back
Top