Analiza kursów forBET - UFC 226: Miocic vs. Cormier

Sadze ze, DC nie da rady przelezec Miocic'ia.
Co do walki nganuuu, on jest za glupi, zeby to wygrac.
wiec :
Miocic + Lewis ---> KO
 
Hooker + Costa Hall -1.5r @3,09
Griffin @2,47
Assuncao by DEC @1,97
Lewis @4,12

Na ten moment to.
 
To nie jest całowanie dupy jakbyś się nie obudził nagle to byś wiedział że to jest obecnie najlepszy ciężki moim zdaniem może nawet decyzje ugrać. Moje uzasadnienie Ma zajebiste Kardio na 5 rund zajebisty boxing oraz wrestling ktory bedzie raczej ratował go przed obaleniami DC
 
Nie obudziłem się nagle, ale podziwiam wiarę w zapasy Stipe vs DC. Jedyny który się przed nimi póki co bronił to nasterydowany Jones.

Mógłbym się też rozpisać o karierze DC w HW, ale nie ma sensu.

Myślę, że za kilka godzin znowu potwierdzi się powiedzenie DC o poziomach w tej grze.
I porównamy tu poziomy zapasów na 100 procent, bo Stipe nie ugasi (pun intended) Cormiera w 1 rundzie.
 
przecież Mietła technicznie nie jest to najwyższa półka stojkowicza czy grapling... jak dla mnie nie pokazał nic specjalnego bym sie jarał jego umiejętnościami wielki chłop z ciosami zamachowymi po 3minutach może i ma petarde w ręku.... ale... to chyba tylko tyle... kazdy ma swoje zdanie zobaczymy co pokaze w starciu z tak dobrym doświadczonym wojownikiem jakim jest DC :) cieżko bedzie miał dojechać dc w stojce jak i w parterze... dc wojownik uzywa mózgu w swych ciężkich bojach strażak do przodu aby ubić... zycze wygranych kuponów u mnie DC + GOKU + RUSKIE - CHORWACJA OBIE STRZELĄ $$ jedno odchaczone pozdrawiam :)$€£
 
hahah Mietła walczył jak lew... padł jak mucha :) DC :heart: szkodaaa songa goku by tripel siadł pięknie :)
 
Hooker + Costa Hall -1.5r @3,09 -
Griffin @2,47 -
Assuncao by DEC @1,97 +
Lewis @4,12 +

Costa Hall to zabrakło mi chyba jebanych 8miu sekund. @Puczi też miałeś chyba kiedyś coś podobnego, nie pamiętam czy nie Spicely czasem. Griffin bliska walka, dołożyłem jeszcze Sakiego i popłynąłem na nim więc resztę musiałem władować w DC i sie udało, przyzwoity +

brawo dla wygranych
 
Ja jadę underdogami. Moje zakłady:

Klose, Burns, Font, Hall, Pettis, Lewis, Cormier

Jako, że napisałem przed galą co gram, mam teraz prawo się pochwalić wygraną:

Postawione 800 zł, wygrane 1217 zł. Zysk = 417 zł

Klose, Burns, Font, Hall, Pettis, Lewis, Cormier

q2r.jpg
 
DC 3.28
Hooker 1.59

DC decyzja 6.00
Miocic rd 1 6.50
Felder dec 3.30

Doszło jeszcze over 1.5 w walce Feldera po 1.5 i live'y i wyszedł bardzo ładny plus po weekendzie. Miał być chleb z guwnem, będą dziwki z szampanem.
@phenomen tak, miałem over 1.5 w walce Spicely vs Meerschaert.
 
Nie sądzisz troche Cloud ze to jest rozbój w biały dzień? tyle zapierdalać komuś za ryzykownie obstawione pieniadze

Nic na to niestety nie poradzimy. Takich rządzących wybieramy, którzy takie prawa nakładają. Legalni bukmacherzy w Polsce muszą mieć podatek i nie ma zmiłuj :(
 
Nic na to niestety nie poradzimy. Takich rządzących wybieramy, którzy takie prawa nakładają. Legalni bukmacherzy w Polsce muszą mieć podatek i nie ma zmiłuj :(
Mi się wydaje że to jest sprawka właśnie tych bukmacherów czyli mafii poniekąd którzy tak się tak zorganizowali z partyjniakami że dali im grube pieniądze pod stołem i na legalu sobie okradają z jeszcze większych pieniędzy ludzi którzy lubią hazard.
 
Mi się wydaje że to jest sprawka właśnie tych bukmacherów czyli mafii poniekąd którzy tak się tak zorganizowali z partyjniakami że dali im grube pieniądze pod stołem i na legalu sobie okradają z jeszcze większych pieniędzy ludzi którzy lubią hazard.

Nie wiem, nie znam się aż tak na tym by podejrzewać spiski czy zmowy handlowe :) Nie wiem czym podatek jest spowodowany, może haraczem jaki polski rząd pobiera od firm ubiegających się o koncesje w Polsce. Sporo bukmacherów zrezygnowało z Polski bo im się nie opłacało to.
 
Mi się wydaje że to jest sprawka właśnie tych bukmacherów czyli mafii poniekąd którzy tak się tak zorganizowali z partyjniakami że dali im grube pieniądze pod stołem i na legalu sobie okradają z jeszcze większych pieniędzy ludzi którzy lubią hazard.
Nie poniekąd, bo bukmacherzy to mafia.
 
Back
Top