Analiza kursów forBET - UFC 226: Miocic vs. Cormier

Serio myslicie ze main event bedzie 5 rund? Szczerze w to wątpie.

Ortega to kozaczek ale Max teraz to inny level mysle nawet ze mialby szanse poskladac Khabiba
 
DC 3.28
DC decyzja 6.00
Miocic rd 1 6.50

Holloway 1.60
Hooker 1.59
Felder dec 3.30
 
Ja jadę underdogami. Moje zakłady:

Klose, Burns, Font, Hall, Pettis, Lewis, Cormier
 
Klose, DC, Font i być może Pettis (ale raczej nie)... Resztę bym odpuścił.

Lewis i Hall to po prostu goście po kursach 4.00. Wagę ciężką traktuję jak walki kobiet. Czyli jedna wielka loteria. Zwłaszcza u potężnych murzynów, którzy kończą walki jednym ciosem. Zatem czemu by nie postawić na tego co ma kurs 4.00? Z Hallem tak samo. Jasne, że Costa ma wszystko by go zabić i że Hall to największa chimera w UFC, ale z drugiej strony ma przebłyski i to nie tak, że kurs na niego jest dlatego, że jest fatalny. Jest bardzo dobrym zawodnikiem i ma umiejętności, tylko we łbie ma siano. Facet potrafił znokautować Mousasiego, jeśli dadzą na niego 4.00 to kolejny raz jest to dla mnie bet, który wręcz obowiązkowo trzeba puścić.

Z Burnsem to fakt, postawiłem z sympatii. Uwielbiam Burnsa, ale z drugiej strony też jak widzę takiego gościa i ma 2.00 to nie umiem przejść obojętnie. Okej, daje ciała ostatnio, ale czy Hooker naprawdę jest aż takim niebezpiecznym dla niego gościem? Facet przy zderzeniu z ligą nieco wyższą już był bezrady. Pearson, Diakiese i Miller to są to nie są jakieś tuzy w UFC. Z drugiej strony mamy magika parteru, który moim zdaniem ma dobrą (bardzo niekonwencjonalną) jak na grapplera stójkę, w miarę okej zapasy. Nawet jeśli nie będzie mu szło na nogach to tak jak z Oliveirą, ma 3 rundy by choć raz znaleźć się na macie i to mu wystarczy. Uważam, że Burns jeszcze daleko zajdzie. Jeden z najlepszych grapplerów w tej dywizji.
 
Wagę ciężką traktuję jak walki kobiet.

No i z tym się nie zgodzę zupełnie. Właściwie mam zastrzeżenia już do samego znaczenia "walk kobiet" które ma w zamyśle sygnalizować o loteryjności pojedynku. Nie zgadzam się z tym. W przypadku HW to po prostu trudniejsze typowanie - jeden błąd dużo kosztuje, ale na jego popełnienie składa się mnóstwo czynników i to właśnie te się analizuje. W przypadku kobiet typy zawsze szły mi dobrze, przy czym trzeba zaznaczyć, że chodzi o kobiety rankingowe, prezentujące najwyższy poziom w MMA. Uważam że są znacznie łatwiej przewidywalne, a (często) brak nokautującego potencjału jeszcze bardziej ułatwia sprawę.


Zatem czemu by nie postawić na tego co ma kurs 4.00?

No z tego powodu o którym wspomniałem wyżej. W przypadku Francisa i Dereka zaburzenie proporcji sił jest aż nadto widoczne i kurs uważam dobrze to odzwierciedla. Może ciut za dobrze, ale tylko ciut. Francisowi wytyka się kardio w walce ze Stipe, ale pamiętajmy że to był pierwszy jego taki rajd i w przeciwieństwie do niektórych ciężkich przetrwał go. Zwyczajnie nie dał się znokautować. Teraz powinno być duuuużo lepiej. Ale ostatecznie nie o kondycję się rozchodzi. Ngannou to genetyczny dziwak - wyeksponowane ma wszystkie cechy, które naszym pierwotnym przodkom pozwalały na przetrwanie: szybkość, refleks i siła. Ma też dużo mocniejszą głowę niż Lewis. Dla mnie jedynym sensownym betem tego zestawienia jest stawka na Francisa przez KO. Co do Costy to widzę to podobnie. Hall to zawodnik klasę niżej.

Z Burnsem to fakt, postawiłem z sympatii. Uwielbiam Burnsa, ale z drugiej strony też jak widzę takiego gościa i ma 2.00 to nie umiem przejść obojętnie. Okej, daje ciała ostatnio, ale czy Hooker naprawdę jest aż takim niebezpiecznym dla niego gościem?

Uważam, że ma szanse z Hookerem i kurs jest spoko. Niemniej ja sam jestem pod dużym wrażeniem ostatnich dokonań Hookera i postawiłem na niego.
 
Lewis i Hall to po prostu goście po kursach 4.00. Wagę ciężką traktuję jak walki kobiet. Czyli jedna wielka loteria. Zwłaszcza u potężnych murzynów, którzy kończą walki jednym ciosem. Zatem czemu by nie postawić na tego co ma kurs 4.00? Z Hallem tak samo. Jasne, że Costa ma wszystko by go zabić i że Hall to największa chimera w UFC, ale z drugiej strony ma przebłyski i to nie tak, że kurs na niego jest dlatego, że jest fatalny. Jest bardzo dobrym zawodnikiem i ma umiejętności, tylko we łbie ma siano. Facet potrafił znokautować Mousasiego, jeśli dadzą na niego 4.00 to kolejny raz jest to dla mnie bet, który wręcz obowiązkowo trzeba puścić.

Z Burnsem to fakt, postawiłem z sympatii. Uwielbiam Burnsa, ale z drugiej strony też jak widzę takiego gościa i ma 2.00 to nie umiem przejść obojętnie. Okej, daje ciała ostatnio, ale czy Hooker naprawdę jest aż takim niebezpiecznym dla niego gościem? Facet przy zderzeniu z ligą nieco wyższą już był bezrady. Pearson, Diakiese i Miller to są to nie są jakieś tuzy w UFC. Z drugiej strony mamy magika parteru, który moim zdaniem ma dobrą (bardzo niekonwencjonalną) jak na grapplera stójkę, w miarę okej zapasy. Nawet jeśli nie będzie mu szło na nogach to tak jak z Oliveirą, ma 3 rundy by choć raz znaleźć się na macie i to mu wystarczy. Uważam, że Burns jeszcze daleko zajdzie. Jeden z najlepszych grapplerów w tej dywizji.
Czasami to i nawet z sensem potrafisz napisać. Zgadzam się co do Halla jak i reszty.
 
Pograłeś tam? Jakoś strasznie odrzuca mnie ta strona. Wypłacałeś już stamtąd siano?

pograłem pewniakowo mundial. mają sajgon z obsługą klienta, bo ludzie biją masowo z uwagi na atrakcyjny bonus.

kasę jedynie wpłacałem, ale to legalny buk, więc problemu z wypłatą być nie powinno.
 
Ja jadę underdogami. Moje zakłady:

Klose, Burns, Font, Hall, Pettis, Lewis, Cormier
Font bez sensu imo, Assuncao naprawdę legitny, Hall zawsze może wsadzić tą obrotówkę, ale generalnie to powinien dostać oklep.Pettis ma szanse, ale nie wierzę w niego, Lewis zostanie wyjaśniony ale rozumiem przesłanki. Klose to dog or pass, Burnsa rozumiem bet, nie wiem jak stoją zapasy Hookera na tle Burnsa, imo Hooker ogarnie.ME to dog or pass imo
 
pograłem pewniakowo mundial. mają sajgon z obsługą klienta, bo ludzie biją masowo z uwagi na atrakcyjny bonus.

kasę jedynie wpłacałem, ale to legalny buk, więc problemu z wypłatą być nie powinno.
Ile u Ciebie trwała zmiana na konto stałe?
I jeszcze ten punkt z bonusu 100%: "4. By aktywować bonus, dokonaj obrotu depozytem. Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00."
Czyli jak już moje konto stanie się kontem stałym i zrobię depozyt, to będę musiał najpierw postawić dwa różne zakłady za ten depozyt, tak? I to będzie musiała być cała kwota, czy mogą być zakłady za drobne?
 
Cormier - @3.00
Cormier (by sub.) - @15.00
Lewis ( przed czasem) - @6.00
Holloway + Chiesa + Assuncao
Cormier vs Miocić (o. 2.5r.) + Holloway vs Ortega (o. 1.5 r.)
+ jakieś tasiemce.
 
dziwna wywotka DC na konferencji.. sztucznie to wyglądało podskoczył i wyjebał czekpointa.. chyba nie obsrał zbroi ? zapasami powinien zgwałcić mietłe :) stojka tez wydaje mi sie ze lepiej poukładana... DC + Gokhan $? pozdro oby do przodu pany 5!:)
 
Back
Top