Analiza kursów Betsafe - UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold

Sterling w swojej poprzedniej walce mnie zachwycił, a na takich osobników zawsze jakiś hajs na obstawienie się znajdzie :)
 
Co powiedzie o typie na Corey Andersona? Zwyciężył w tufie jak do tej pory niepokonany jego rywal Villante w UFC ma rekord 2-2. Villante zwycięstwa odniósł z jednymi z najgorszych zawodników w ostatnim okresie w wadze półciężkiej. Kurs podobny do Sterlinga a ryzyko wydaje się być mniejsze.
 
Co powiedzie o typie na Corey Andersona? Zwyciężył w tufie jak do tej pory niepokonany jego rywal Villante w UFC ma rekord 2-2. Villante zwycięstwa odniósł z jednymi z najgorszych zawodników w ostatnim okresie w wadze półciężkiej. Kurs podobny do Sterlinga a ryzyko wydaje się być mniejsze.
oglądałem Villante z OSP i wyglądał całkiem dobrze i równie dobrze mógł wygrać, z Fabio też widzę urwał runde
Anderson też jakiś ogórów pokonał, musze nadrobić walki, ale na pewno na Andersona bym nie zagrał
 
Felice wygląda obiecująco, zwłaszcza, że Paige jest beznadziejna. Ogólnie po ostatnich walkach gdzie wygrała Carmouche (wałkiem) oraz Moroz (sportowo) od dziś zawsze już będę stawiał na underdogi w starciach żeńskich. Tego po prostu nie da się przewidzieć. Tak jak powiedział Las Griffin na ostatnim Q&A "Dywizja kobiet jest jak MMA mężczyzn 10 lat temu", dysproporcje i niespodzianki w niektórych starciach są tak duże, że analizuj sobie człowieku jedno, by w czasie walki wyszło, że "jednak jest odwrotnie" :).
 
Zależy na co będą patrzeć sędziowie w tej walce. Jeśli na tyłek, to wygra Herrig, jeśli na twarz - wtedy VanZant.

Może to od zawsze były kryteria w walkach kobiet? Niech ktoś to sprawdzi!
 
Jeśli Fellice podejdzie taktycznie i nastawi się na obalenia i kontrole to ma szansę ugrać decyzje ta cała Kaitlin dopóki nie poszła w młóckę miała jakieś tam obalenia na PVZ
 
A co powiecie na takie dwie kirasóweczki?
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    30 KB · Views: 65
  • 2.jpg
    2.jpg
    31.4 KB · Views: 64
Souza po 1.05 Ci zepsuje.
A tak serio, to nie wygląda to źle, ale ryzyko spore przy takiej ilości walk.
 
Na Unibecie Souza - Camozzi poniżej 1.5 rundy po 1.5 wydaje się być ciekawe oraz bardziej ryzykowne walka zakończy się miedzy 00:00 a 00:59 po kursie 8. Za drobne można spróbować.
 
Co sądzicie o Under 1,5 rundy w walce Gordona z Dempseyem? 2,30 na Pinnacle

Dla mnie Dempsey nie jest zawodnikiem, który w ogóle powinien się znaleźć w UFC. Ma problemy z przyjmowaniem ciosów. Przypomnę jak Latifi go urządził:

gif-121.gif
 
no właśnie a Gordon wygląda trochę jakby każdym ciosem chciał zabić :crazy: do tego ko w 70 sekund na Lhimie w finale tufa muszę więcej walk Gordona nadrobić ale kurs 2,30 wygląda zacnie

Lol czy Latifi go znokautował obaleniem? :crazy:
 
Ja nigdy nie byłem przekonany do under/over. Często walki, które miały trwać 10 sekund, dłużyły się przez pełne 15 minut. Nie mniej masz logiczne przesłanki ku takiemu zakładowi. Uważam, że Gordon może odprawić Dempseya dość szybko, nie mniej Sheldon Wescott też miał obalić Pawła Pawlaka :)). W oktagonie się dzieją cuda.
 
ostatni under/over który zagrałem to był over 1,5 Ronda vs Cat :lol: ale to było zbyt wiele niedość ze walka pań to jeszcze under/over
 
ostatni under/over który zagrałem to był over 1,5 Ronda vs Cat :lol: ale to było zbyt wiele niedość ze walka pań to jeszcze under/over
Same here man! ;) Dziwi mnie trochę hype na Rockholda. Dla mnie starcie z Machidą to efektowność vs. efektywność, przy czym to Smok będzie skuteczniejszy.
 
Back
Top