Analiza kursów Betsafe - UFC Fight Night: Belfort vs. Henderson 3

kurs-brasil.jpg


Lubię Burnsa, ale mam wrażenie, że Rashid nim zamiecie. 1.63 to całkiem spoko kurs.
Chciałbym, żeby Trujillo czymś ustrzelił, ale scenariusz przeleżenia na plecach całej walki bardziej prawdopodobny.
 
Lubię Burnsa, ale mam wrażenie, że Rashid nim zamiecie. 1.63 to całkiem spoko kurs.

Popieram, zresztą na początku tematu już pisałem o Rashidzie, że będzie moim faworytem.

Postawiłem nowe kupony:

33pcwzp.jpg
2hzodiu.jpg
2l8jabp.jpg

506dz.jpg


Chciałem stawiać C. Andersona, ale moje buki wystawiły go po @1.20, więc nie gram, Już wolę nie obstawiać i z czystą głową kibicować Fabio ;) Corey na betsafe dalej wisi po @1.40, więc jak ktoś coś, to lepiej stawiać teraz bo raczej zmienią.
Piotrka też odpuszczam, ale mocno trzymam kciuki.
 
Guida gdyby nie miał 50 lat byłby dobry do dubelka a tak to sie troche cykam niby Tavares ma tylko bjj a Clay zawsze miał dobra kontrole na ziemii...
 
Co myślicie o pojedynku Tibau vs Trujillo?Kto wygra wg was?

Albo Tibau dostanie luja i pójdzie spać albo przeleży Trujillo i wygra na punkty dla mnie oba scenariusze sa równie prawdopodobne czyli no-bet
 
to jest mma, granie po kursach 1,2 na dluzsza mete nie moze byc oplacalne
 
Znam gościa, który gra nawet po kursach 1.10 i jest na ogromnym plusie. Także grać trzeba z głową ;)
Co nie znaczy, że warto grać Almeidę z jego dziurawą gardą po 1.20.
 
a ja znam goscia co gra po kursach 1,01 na efortunie i drugi dom za to buduje
 
Znam gościa, który gra nawet po kursach 1.10 i jest na ogromnym plusie. Także grać trzeba z głową ;)
Co nie znaczy, że warto grać Almeidę z jego dziurawą gardą po 1.20.

Dokładnie. Jeśli kurs jest "pewny" to nawet 1.1 - 1.2 jest opłacalne na pewno bardziej niz łudzenie sie na jakies taśmy po xx walk czy single z grubym kursem.
 
kurs-brasil.jpg


Lubię Burnsa, ale mam wrażenie, że Rashid nim zamiecie. 1.63 to całkiem spoko kurs.
Chciałbym, żeby Trujillo czymś ustrzelił, ale scenariusz przeleżenia na plecach całej walki bardziej prawdopodobny.

z jakiego buka te kursy?
 
Jak ktoś się lubi bawić w overy/undery to na Pinnacle under 2,5 w walce Munhoza z Rivera 2,55 można spróbować moim zdaniem prawdopodobieństwo ,że Rivera będzie klepał lub Munhoz padnie po jakichś bombach spore
 
tak sobie mysle czy Fabio jest slusznie takim underdogiem
Corey zniszczyl Blachowicza, ale to jednak Janka przecenialismy
wczesniej przegral z Villante i dwie wygrane nad jakimis ogorkami
pytanie czy Fabio da rade bronic obalen Andersona?
 
a moze da rade wstac? musze jego walki sobie przypomniec
jak bedzie chcial walczyc w stojce to moze przegrac
Corey chyba ostatnio ladny progres zaliczyl albo Janek tak fatalnie wypadl, bo w tej walce zrobil na mnie duze wrazenie
 
Boks Maldonado jest trochę przeceniany
a moze da rade wstac? musze jego walki sobie przypomniec
jak bedzie chcial walczyc w stojce to moze przegrac
Corey chyba ostatnio ladny progres zaliczyl albo Janek tak fatalnie wypadl, bo w tej walce zrobil na mnie duze wrazenie

3 minuty wyrównana walka , potem Janek się spomopował.Imo Maldonado w parterze i zapaśniczo słabo dość.Skoro Stringer go przez rundę wyleżał ,to i Corey może to zrobić.Co do stójki , to Maldonado może coś ustrzelić,ale na punkty to różnie (w stójce)
Imo Corey ,ale nie ma co grać po tym kursie , chyba że over, under , dec, tko itd.
 
na bet365 pojawil sie kurs na Maldonaldo 6.0 jak dla mnie mega okazja,bo szanse sa 50/50. Corey nie poradzil sobie ze stojka Villante pragne przypomniec :)
 
Back
Top