Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
Daj na dubla z Brownem albo Seerym.Chyba,że tylko grasz single bo z tego co kojarzę często tak właśnie jest.
Ja odpisywałem Mike'owi - sam pograłem Browna po 1.51 i Howarda 2.22 jak tylko się pojawiło na pinnaclu :) Seery też postawiony - 2.04. Wszystko na singlach ;)
 
Puczson ludziom odradza grać bet gali... Robbie i Rory to IMO powinien być pick'em, a przy takich kursach Ruthless to mega zakład.

nie wiem czy było to tutaj rozpisywane mocno, nie szukam nawet, ale czym on ma to ugrać? jabem i frontem? moja teoria jest taka, raz go zbił Robbie (był mega bliski skończenia walki IMO), drugi raz sobie również poradzi. większego progresu szukałbym u RL'a niż u Rory'ego. sympatia mnie pewnie zaślepia (jak przy każdym komu kibicuję), ale wystarczył kawałek Embedded i Robbie mówiący "I'm going to get in the cage and beat him up" żebym mu uwierzył.
 
Puczson odradzał też bety gali w postaci Janka z Manuwą, czy Nelsona z Overeemem :P
Rory w poprzedniej walce nie miał ognia - każdy mówił, że to dla niego będzie spacer, cytując McDonalda:
"Przed starciem myślałem: ‚Po prostu chcę, żeby to już się skończyło’. Nie byłem zainteresowany walką.";
"Różnica polega na tym, że teraz jestem spragniony walki; nie mogę się doczekać, by wejść tam, mieć krew na twarzy i znaleźć się w ogniu walki."
To jak to jest, jednemu wierzymy, drugiemu nie? :P @baju
Robbie zresztą mówił, że wygra każdą rundę w rewanżu z Hendricksem - wygrał jedną, jedną zremisował...
GSP dominował ludzi samym jabem, więc i Rory może, mając w zanadrzu crossa, fronta i zapasy ;)
 
Dla mnie Rory by Dec jest bardzo dobrym betem na tą galę 2,65

Skończyć ruthlessa raczej nie skonczy ale decyzję jak najbardziej może ogarnąć
 
Puczson odradzał też bety gali w postaci Janka z Manuwą, czy Nelsona z Overeemem :P
Rory w poprzedniej walce nie miał ognia - każdy mówił, że to dla niego będzie spacer, cytując McDonalda:
"Przed starciem myślałem: ‚Po prostu chcę, żeby to już się skończyło’. Nie byłem zainteresowany walką.;
"Różnica polega na tym, że teraz jestem spragniony walki; nie mogę się doczekać, by wejść tam, mieć krew na twarzy i znaleźć się w ogniu walki."
To jak to jest, jednemu wierzymy, drugiemu nie? :P @baju
Robbie zresztą mówił, że wygra każdą rundę w rewanżu z Hendricksem - wygrał jedną, jedną zremisował...
ta walka to była w ogóle tragedia, ale to był okres sędziowania dziwny, że nie dawali decyzji za humping - patrz JJ i RL.

nie wiem, na Embedded Firas chce dawać 100tysi Conorowi za pep-talk Rory'ego więc nie byłbym taki pewny jego self-motywacji. GSP miał xxx więcej ognia niż młodziak z Kanady. bardzo fajny matchup, bliska walka dlatego jeśli to obstawiać to Ruthlessa, takie moje zdanie i może sam w to wejdę, zobaczę jak z timingiem. :) ja rozumiem, że Rory może to ogarnąć, ale tu są szanse IMO 50-50 więc kurs dla RL jest mega.
 
ta walka to była w ogóle tragedia, ale to był okres sędziowania dziwny, że nie dawali decyzji za humping - patrz JJ i RL.

nie wiem, na Embedded Firas chce dawać 100tysi Conorowi za pep-talk Rory'ego więc nie byłbym taki pewny jego self-motywacji. GSP miał xxx więcej ognia niż młodziak z Kanady. bardzo fajny matchup, bliska walka dlatego jeśli to obstawiać to Ruthlessa, takie moje zdanie i może sam w to wejdę, zobaczę jak z timingiem. :) ja rozumiem, że Rory może to ogarnąć, ale tu są szanse IMO 50-50 więc kurs dla RL jest mega.

Baju mów po ludzku, bo nie rozumiem :D
Ognia to ja nie widziałem przed walką z Lawlerem i Maią, natomiast przed starciem z Pennem, Saffiedinem, czy Woodleyem było go od cholery. Dla mnie to jest 60/40 dla Rorego, więc nie rozumiem gry Lawlera po 2.28 (jeszcze 2.59 na pinnaclu jest spoko, ale... McDolan to mimo wszystko według mnie wygra :wink:)

@edit @baju oke, zaraz odpalę, dzieny.
 
Od poczatku chcialem grac Lawlera... potem po wiekszym zastanowieniu sie bardziej skłaniałem sie na Rory przez decyzje... a teraz... sam już nie wiem. Zaczyna mnie to wkur... :) w ogóle im wiecej czytam na temat tej walki tym mam większy bajzel w głowie heh.
Moim zdaniem Lawler moze zawalczyc tak samo dobrze jak w ich pierwszej walce ale raczej juz nie lepiej. Z kolei Rory zapewne wypadnie lepiej. Teraz pytanie... czy tamten Lawler wystarczy na lepszą wersję Kanadyjczyka?
 
Mam to samo. Z tym, że im mniej jestem przekonany Lawlera, tym bardziej jestem przekonany do Mendesa.
 
moja teoria jest taka, raz go zbił Robbie (był mega bliski skończenia walki IMO), drugi raz sobie również poradzi. większego progresu szukałbym u RL'a niż u Rory'ego. sympatia mnie pewnie zaślepia (jak przy każdym komu kibicuję)
marihuana-gif13.gif

Ogólnie sądzę,że posiadany pas jest w stanie zmotywować jeszcze bardziej Ruthlessa niż przed jego zdobyciem.To będzie dobra walka.Presja z obu stron musi sie skończyć mocnymi bombami i nie widze tu innego scenariusza.Defensywne zapasy Robbiego coraz lepsze a Rory na stójke będzie przygotowany,jak zacznie spierdalać w sprowadzenia to będzie oznaczać ,że jednak nie jest w stanie się na tyle postawić w stójce żeby dociągnąć do decyzji.Broń Ruthless wszystko a wygrasz mordko.
 
Akurat do Mendesa jestem dość mocno przekonany i z tym nie mam większego problemu : ) aczkolwiek troszkę niepewności jest bo do końca nie wiemy jak spisze się McGregor w starciu ze ścisłą czołówką. To będzie jego pierwszy prawdziwy test jak dla mnie. Będą jaja jak załatwi Chada i to juz w I rundzie w co jednak bardzo wątpię.
Mendes by KO/TKO
 
@kiras problem moze sie zacząć w momencie dobrego obalenia ze strony Kanadyjczyka. Wtedy Lawler będzie mieć kłopoty... tylko czy da rade obalić? Bo w stójce jednak Lawler powinien lepiej punktować. Z uwagi na kurs raczej zagram Lawlera z nadzieją jednak że nie da się obalić : )
Zastanawiam się też nad tym czy nie zagrać dwa takie kupony :
Lawler + Mendes
Rory decyzja + Mendes
co sądzicie?
 
Odemnie na tą gale:
Seery+Mendes
Howard+Brown+Ruthless
postaram się już niczego nie dosyłać bo w razie wtopy na dniach są kolejne gale :cool:
kupony bardzo ryzykowne ale takie walki mamy na fight cardzie
 
Zapomniałem ze Seery jeszcze jest : ) kupony wygladają fajnie tylko co ten Rory wymyśli to się okaże.
Mam nadzieję że Brown wygra bo uwielbiam gościa : ) boję się trochę że jednak skasuje jakieś kopnięcie na wątrobe i może być lipa ale też typuje Browna do wygranej
 
ja dałem Chada przed czasem za 3.75 + cody przez KO TKO 1.75 ... nie zdziwię się jak rudy odklepie rnc albo trójkąt rekami
 
Pendred not inside distance - 15-procentowa lokata.

czyli Pendred wygrywa decyzją wchodzi a Howard jak i decyzja i przed czasem może? tylko Pendred przed czasem nie może żeby weszło tak?
nigdy nie ogarniałem tych zakładów :tease:
 
czyli Pendred wygrywa decyzją wchodzi a Howard jak i decyzja i przed czasem może? tylko Pendred przed czasem nie może żeby weszło tak?
nigdy nie ogarniałem tych zakładów :tease:
Zgadza się. W przypadku każdej wygranej Howarda i decyzji dla Pendreda zakład wchodzi.
 
Zgadza się. W przypadku każdej wygranej Howarda i decyzji dla Pendreda zakład wchodzi.

No to rzeczywiście lokata ale kurs słaby ja wrzuciłem trochę sianka na lokatę Garbrandt przez ko/tko po 1,75 jest jedynym gościem z TAM którego lubię i jeśli potrafił znokautować solidnego Brimage ze złamana ręka to wierze, że usadzi też meksykanina
 
Ktoś daje szanse Swickowi?

Po tak długiej przerwie i ogólnie słabej formie przed przerwą? tylu kontuzjach? mającego po drugiej stronie agresywnie walczącego uderzacza z kowadłęm w łapie? na dodatek głodnego walki? chyba tylko nieliczni :cool: ja rozkminiam Garcia przez ko+ Howard
 
http://bestinmma.blogspot.com/2014/01/rory-macdonald-vs-robbie-lawler-ufc-167.html

kto jest za Rorym niech jeszcze raz obejrzy tą walkę i niech mi powie, co Rory rozwinął aby wygrać teraz? wierzę, że RL zapasy cały czas są lepsze, szczególnie defensywne, agresja pozostanie, a Rory będzie dalej Rorym. btw, jak to mógł być split? idealne 29-28. gdyby nie obalenie Rory'ego pod koniec 3 to i 10-8 luźno można pyknąć dla Ruthlessa. ja wiem, że MacDonald to nibynastępca GSP, ale według mnie do Georgesa (jeszcze?) mu bardzo daleko. wiadomo, że każda walka ich nie będzie tak wyglądać, ale IMO żaden nie zmienił aż tak się drastycznie w ciągu ostatnich x miesięcy żeby teraz zdominować przeciwnika.
 
Last edited:
http://bestinmma.blogspot.com/2014/01/rory-macdonald-vs-robbie-lawler-ufc-167.html

kto jest za Rorym niech jeszcze raz obejrzy tą walkę i niech mi powie, co Rory rozwinął aby wygrać teraz? wierzę, że RL zapasy cały czas są lepsze, szczególnie defensywne, agresja pozostanie, a Rory będzie dalej Rorym. btw, jak to mógł być split? idealne 29-28. gdyby nie obalenie Rory'ego pod koniec 3 to i 10-8 luźno można pyknąć dla Ruthlessa. ja wiem, że MacDonald to nibynastępca GSP, ale według mnie do Georgesa (jeszcze?) mu bardzo daleko. wiadomo, że każda walka ich nie będzie tak wyglądać, ale IMO żaden nie zmienił aż tak się drastycznie w ciągu ostatnich x miesięcy żeby teraz zdominować przeciwnika.
wonsik dalej aktualny
czekaj na @Puczi aż wjedzie ze swoimi szalonymi notatkami hehe
czuje,że Rory będzie chciał jak najwięcej parteru,dobre zapasiwo Robbie a nie stanie sie krzywda powtarzam po raz kolejny!
 
wonsik dalej aktualny
czekaj na @Puczi aż wjedzie ze swoimi szalonymi notatkami hehe
czuje,że Rory będzie chciał jak najwięcej parteru,dobre zapasiwo Robbie a nie stanie sie krzywda powtarzam po raz kolejny!
jasne, że będzie chciał, bo RL to jego kryptonit w stójce - nie czeka na jaby i fronty tylko pcha się do przodu z wpierdolem. Rory to nie JH żeby kontrolował walkę tak jak Amerykanin, powtórzę - dla mnie to bardzo bliska walka, nie mówię, że RL to wygra na 100%, ale ten kurs IMO jest meega warty zagrania.
 
jasne, że będzie chciał, bo RL to jego kryptonit w stójce - nie czeka na jaby i fronty tylko pcha się do przodu z wpierdolem. Rory to nie JH żeby kontrolował walkę tak jak Amerykanin, powtórzę - dla mnie to bardzo bliska walka, nie mówię, że RL to wygra na 100%, ale ten kurs IMO jest meega warty zagrania.
Jasne nikt nie skreśla Rorego - nawet ja
Jak zdobędzie dominującą pozycje w parterze to jego szanse rosną i to bardzo ale jak RL skontruje fronta tak jak Rumble Gussa to natre sie dżemikiem.
 
Back
Top