Analiza kursów Betsafe - UFC 184

Raynor już wysłał więc daję tu. Pisanie Analiz sobię odpuściłem, ogólnie zdaje mi się że Polacy ogarną.

Kamil Łebkowski - Rafael Macedo Sa Silva
Kamil Łebkowski przez nokaut
Artur Kamiński - Radosław Tomaszewski
Artur Kamiński przez decyzję
Marcin Lasota - Ibrahim Barkinoev
Marcin Lasota przez poddanie
Hovhannes Khachatryan - Piotr Kamiński
Piotr Kamiński przez poddanie
Marcin Wrzosek - Eduard Muravitskiy
Marcin Wrzosek przez TKO
 
Typowanie Raynora187

Kamil Łebkowski vs Rafael Macedo da Silva:
Wydaje mi się, że będzie to ciężka walka dla Kamila, ale myślę, że jest w stanie na spokojnie ją wygrać i na to postawię. Łebkowski, decyzja jednogłośna.

Marcin Lasota vs Ibrahim Barkinoev:
Marcin zwyczajnie mówiąc nie popisał się w ostatniej walce. Jednak jest o wiele bardziej doświadczonym zawodnikiem od Barkinoeva i obstawiam, że będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony dlatego będzie dążył do wygrania walki i może nawet skończenia jej przed czasem, na co szczerze mówiąc liczę. Lasota, poddanie, runda 2.


Hovhannes Khachatryan vs Piotr Kamiński:
Tutaj stawiam na Piotra, gdyż wydaje mi się, że znacznie lepiej wypada na tle grapplerskim, nawet pomimo braku profesjonalnych walk. Kamiński, poddanie, runda 1.

Artur Kamiński vs Radosław Tomaszewski:
Cięzko mi cokolwiek typować w tej walce, dlatego postawię na Artura. Nie wiem czy drugi Kamiński na karcie to jego brat, ale stawiam, że obaj wygrają, w tym Artur przez decyzję. Kamiński, decyzja jednogłośna.

Marcin Wrzosek vs Eduard Muravitskiy:
Tutaj swojego faworyta upatruję w Białorusinie. Wrzosek niczym nie przekonał mnie w ostatniej walce, dlatego stawiam na jego przeciwnika. Muravitskiy, decyzja jednogłośna.
 
WTF!!! Ja pier... ostatni raz zaufałem PLMMA, wracamy w dogrywkach do DEEP Jewels :D. Wszystkie walki mają innych rywali teraz.

Kamil Łebkowski vs. Sergei Semizhon
Marcin Lasota vs. Vitali Kozakov
Marcin Wrzosek vs. Sultan Tsikhesashvili
Artur Kamiński vs. Pavel Obozny

A Piotr Kamiński chyba w ogóle nie walczy. Ehhhhhhhhhhhhhhhhh28eoadsihnd8[a [-89aher28-9r-9zdh8nozodfxufduosfdahbfds

No nic. Ustalcie Panowie godzinę do losowania na czacie;). No chyba, że chcecie te cztery walki wyżej przeanalizować - bez argumentacji.
 
Panowie, ja w wyniku awarii nie mogę wejść na czata. Będziecie musieli sami przeprowadzić dogrywkę.
 
No to śmigajcie na chata teraz, obaj piszecie /roll i WYŻSZA wartość wygrywa (Chmura ostatnio wymyślił sobie niższą, przez co przegrałem :P).
 
Last edited:
Roll i liczba i kto napisze większą wygrywa? Nie ogarniam tego trochę
Jak coś jestem na chacie, choć w takich losowaniach czy innych loteriach nie mam szczęscia
 
Klikasz na swoim nicku na czacie i dajesz: "rzuć kością" czy jakoś tak. I to Twoja liczba. Mniejsza liczba wygrywa;) (lub większa jak zaproponował Puczi). Po sygnale obaj rzucacie kostką i mamy zwycięzcę:). Ja niestety mam bana na czacie, więc nie mogę tego nadzorować.
 
Przykro mi, że musiało dojść do losowania, ale niestety PLMMA ostatni raz gości na łamach typera Betsafe.
 
Back
Top