Analiza kursów Betsafe - UFC 184

Siemano załoga!

Lecimy z kolejną galą, kolejnymi typami. Wydaje mi się, że może być ciekawa gala :)

Tony Ferguson vs. Gleison Tibau
Ferguson ma kondycję i wydaje mi się, że wygra to starcie. Obstawiam 1-2 rundy zabawy na środku okragonu. Ciosty proste i kontrola dystansu. Następnie TKO w 3 rundzie. Ferguson, TKO

Roman Salazar vs. Norifumi Yamamoto
Roman Salzar rzucił pracę, wział się za full time MMA. Wie, że to jego szansa być może ostatnia. Wygra to przez decyzję. Roman, decyzja

Alan Jouban vs. Richard Walsh
Coś czuję, że Walsh nie wejdzie i Alan bezpiecznie wypunktuje Walsha na pełnym dystansie. Kontrola oktagonu i te sprawy ;] Alan, decyzja

Dhiego Lima vs. Tim Means
Wydaje mi się że Tim wjedzie w Dhiego na pełnej parze. I będzie polował na nokaut. Spodobał mi się. Obstawiam ciężkie KO na Limie. Means, TKO

Josh Koscheck vs. Jake Ellenberger
Koscheck na ważeniu wyglądał na jakiegoś zagubionego. Dziwnie wyglądał. Jake pewnie wyleci z UFC jak tego nie wygra. Obstawiam bezpieczną walkę i decyzję na jego korzyść. Jake Ellenberger, decyzja

Konkursowa dyszka na Jaka Ellenbergera

Pozdro!
Natural
 
no napisałeś, że na Sergieja postawiłeś, a pamiętam kiedyś był jakiś stream chyba na youtube, organizacja wygląda dość profesjnalnie

Aaa. No postawiłem na unibet i mam potwierdzenie mailowe o rozliczeniu zakładu. Mam nadzieje, ze to szybko ogarną i na UFC coś sobie za drobne postawię :)
 
Kurwa zobaczcie walkę salazara z ochoa na vimeo, to było w zeszłym roku, ten gość to straszna padaka, taki kid powinien go zabić w stójcestójce

 
Ronda, Holm, Ellenberger, Walsh, Munoz, Salazar, Means, Lewis, Krause i z Bellatora Daley na betsafe po kursie 133,8
 
Tony Ferguson vs. Gleison Tibau
tibau to dzik i wygra dwie rundy.
typ tibau dec

Roman Satzar vs. Norifumi Yamamoto
Roman Salzar to ogor.Stawiam na japończyka.
typ Yamamoto dec

Alan Jouban vs. Richar walsch
Rich pokaze serce i ogarnie.
typ walsh dec

Dhiego Lima vs. Tim Means
Wydaje mi się że Tim wjedzie w Dhiego na pełnym gazie.
typ lima tko

Josh Koscheck vs. Jake Ellenberger
Koscheck emeryt i koniec ufc.
typ jake tko
 
Mam mętlik w głowie, po ważeniu strasznie mnie kusi zmiana na Koschecka...

A chuj ryzyk fizyk! Wszyscy grają Jake, więc albo wóz albo przewóz, bo inaczej nawet gdy wygra Jake, będę poza TOP 4.

ZMIENIAM TYPOWANIE!!!

Josh Koscheck vs Jake Ellenberger
Ellenberger wyglądał beznadziejnie na ważeniu o ile nie ustrzeli pudla w pierwszej rundzie, to przegra to starcie. KOSCHECK DECYZJA
 
Last edited:
Porcja typów ode mnie:


Tony Ferguson vs Gleison Tibau:

Wydaje mi się, że stójka zadecyduje o wyniku pojedynku. Myślę, że „El Cucuy” zrobi robotę w późniejszych rundach lub wygra decyzją. Odważnie obstawie to pierwsze. Ferguson, TKO, runda 3.

Roman Salazar vs Norifumi Yamamoto:

Zupełnie nie wiem czego się spodziewać po tej walce. Japończyk nie walczył 3 lata, więc kompletnie nie wiem jak to mogło wpłynąć na niego. Dlatego pójdę z maksymą – z czasem jesteś tylko starszy, nigdy lepszy i postawię na Amerykanina choć i on nie wydaje się być ciekawym typem. Salazar, decyzja niejednogłośna.

Alan Jouban vs Richard Walsh:

Tutaj walka może pójść w obie strony, ale obstawię Alana. Wydaje się mieć większe serce do walki. Jouban, decyzja jednogłośna.

Dhiego Lima vs Tim Means:

Dość poukładana stójka wraz ze sporadycznymi obaleniami moim zdaniem powinna starczyć na Limę, który od TUF’a mnie niczym pozytywnym nie zaskakuje. Means, decyzja jednogłośna.

Jake Ellenberger vs Josh Koscheck:

Myślę, że Jake wkońcu odbije się od dna i zrobi kolejny krok, który przyczyni się do emerytury Koschecka. Ellenberger, TKO, runda 2.

Mój kupon konkursowy to Jake Ellenberger oraz James Krause.
 
Tony Ferguson vs Gleison Tibau:

Mam wrażenie,że Tibau jest w życiowej formie .Dobrze ostatnio wygląda i uderze w strone poddania.Ferguson jest dużo wyższy a Tibau zawsze dąży do obaleń i może spróbuje wykręcić jakąś kimurcie. Tibau przez poddanie

Roman Salazar vs Norifumi Yamamoto:


Zaryzykuje typem na Salazara.Yamamoto sporo nie walczył i przed przerwą kiepsko mu szło. Salazar przez decyzje

Alan Jouban vs Richard Walsh:

Walsh spodobał mi sie na ważeniu i choć nie jest faworytem może sprawić niespodzianke. Walsh przez KO

Dhiego Lima vs Tim Means:

Postawie na Tima który jest bardziej przekrojowym zawodnikiem i myśle,że jest w stanie ugrać przynajmniej decyzje. Means przez decyzje

Jake Ellenberger vs Josh Koscheck:

Nie lubie braci Ellenbergerów i licze ,że jednego z nich Kos zdoła pokonać i wywalić z UFC przy okazji kończąc kariere z ręka uniesioną do góry. Koscheck przez decyzje

14klf0i.jpg
 
Tony Ferguson vs Gleison Tibau:

Nie sądze żeby branie walki w tak krótkim odstepię czasu przez gościa ze słabą kondycja zdało egzamin jak początkowo skłaniałem sie ku brazylijczykowi tak im blizej gali tym bardziej czuje zwycięstwo amerykanina. Ferguson przez Decyzję

Roman Salazar vs Norifumi Yamamoto:

Japończyk bardzo dobrze wyglądal na ważeniu ma mocne zapasy i silne uderzenie ktorym ostatecznie skończy Salazara. Yamamoto przez Ko/Tko

Alan Jouban vs Richard Walsh:

W mojej opini Jabouan wygrał z lepszym klinczerem Warleyem Alvesem myśle, że uda mu sie ustrzelic Australijczyka. Jabouan przez Ko/Tko

Dhiego Lima vs Tim Means:

Tim ostatnio bardzo dobrze sobie radzi a Lima mimo wszystko rozczarowuje najpierw szybki nokaut od Gordona pozniej przeciętna walka z gościem last minute z wagi niżej. Means przez decyzje

Jake Ellenberger vs Josh Koscheck:

Jake fatalnie wyglądał na ważeniu myślę,ze zapasami i klinczem Kos przekona do siebie sędziów. Koscheck przez decyzje

Kasa na Koschecka
 
Tony Ferguson vs Gleison Tibau:

Nie lubie Tibau, nudzi mnie stawiam na faworyta Ferguson przez Decyzję

Roman Salazar vs Norifumi Yamamoto:

Salazar to cieniak, Kid keidyś był dobry licze na niego. Yamamoto przez KO

Alan Jouban vs Richard Walsh:

Nie interesuje mnie ta walka, strzelam na faworyta. Jabouan przez Ko/Tko

Dhiego Lima vs Tim Means:

Lima jest słaby, Means ma przebłyski wyrównane walki z Masvidalem czy Castillo, z Magnym też wyrównana walka,dobra stójka, kondycja, defensywne zapasy na Lime wystarczą i wygrana jego . Means KO

Jake Ellenberger vs Josh Koscheck:

stawiam na Juggernauta może będzie jakiś powrót bo ostatnio wygląda fatalnie, Koschcek też, ale on już od dłuszego czasu. Jake KO 1 runda
 
Tony Ferguson vs Gleison Tibau
Kondycja i zasięg jest po stronie Fergusona i myślę, że to wystarczy by wypunktować Tiabu.
Tony Ferguson decyzja

Josh Koscheck vs Jake Ellenberger
Ryzykuje Josha, na ważeniu wyglądał lepiej niż Jake! Może przerwa zmotywuje Josha do walki?
Josh Koscheck decyzja

Roman Salazar – Norifumi Yamamoto
Roman to przeciętniak i myślę, że nie ogarnie obitego Japończyka. Trzyletnia przerwa może działać na nie korzyć KIDa ale czyje, że Japończyk zakończy walkę przed czasem.
Norifumi Yamamoto TKO runda 2

Alan Jouban vs Richard Walsh
Walsh wyglądał na ważeniu na pewnego siebie. Mam nadzieję, że sobie poradzi bo kurs na niego jest zachęcający.
Richard Walsh decyzja

Dhiego Lima vs Tim Means
Jeżeli Tim utrzyma walkę w stójce to powinien wypunktować Lime!
Tim Means decyzja

Dyszka na Walsha
 
Dhiego Lima vs. Tim Means
Lima mnie nie przekonuje, stawiam że Tim go wypunktuje.
Tim Means decyzja

Jake Ellenberger vs. Josh Koscheck
Obaj przegrali swoje ostatnie 3 walki jednak Koscheck miał długą przerwę, myślę że nabrał znowu ochoty do mma i wygra to starcie, po za tym Jake mnie nie zachwyca.
Josh Koscheck decyzja

Tony Ferguson vs Gleison Tibau
chwile wymian w stójce i Tibau pójdzie po obalenie i tak przez 3 rundy.
Gleison Tibau decyzja

Roman Salazar vs Norifumi Yamamoto
Japończyk miał długą przerwę, ma już swoje lata z kolei Salazar to nie najwyższa półka, ostatecznie stawiam na japończyka, myślę że wypunktuje w stójce Salazara.
Norifumi Yamamoto decyzja

Alan Jouban vs Richard Walsh
Alan jest lepszym stójkowiczem wypunktuje w stójce Richarda.
Alan Jouban decyzja

Kupon konkursowy stawiam Gleison Tibau + Josh Koscheck
kupon konkursowy.JPG

 
Tony Ferguson vs Gleison Tibau
Kondycja + większy zasięg.
Tony Ferguson, TKO.

Roman Salazar – Norifumi Yamamoto
Jakoś nie mogę przekonać się do Azjatów, tym bardziej nie walczących od 3 lat.
Roman Salazar, decyzja.

Alan Jouban – Richard Walsh
Ani jeden ani drugi mnie niczym nie przekonuje, ale w pamięci mi bardziej został Alan
Alan Jouban, TKO.

Dhiego Lima vs. Tim Means
Lima nie jest wybitny, a dodatkowo Means przewaga doświadczenia
Tim Means, TKO.

Josh Koscheck vs Jake Ellenberger
Jake'owi powinno bardziej zależeć
Jake Ellenberger, TKO.

Zakłady podam później
 
Postawione:
1) Ferguson + Munoz AKO 1,96
2) Jouban + Ellenberger AKO 1,97
3) Means + Krause AKO 2,52
4) Krause + Means + Munoz + Ferguson+ Jouban AKO 6,36
5) Krause + Lewis + Holm + Rousey AKO 2,24
6) Grecicho + Lewis + Holm + Rousey AKO 4,03
 
Munoz nieco ograniczyl moje zyski, ale generalnie easy money tym razem. Cale szczescie nie zawsze jest taka noc cudow jak tydzien temu.
upload_2015-3-1_5-6-18.png

upload_2015-3-1_5-7-9.png
 
znowu przespałem ale kupony ujebane wszystko #ciszaprzedburzo
miałem jedynie czuja,żeby postawić przeciwko Munozowi bo jak taki koleś nie robi wagi to coś jest nie tak
 
fatalny wekend
grecicho-130
newton -30
daley+kongo-30
means+lewis+50
salazar zwrot
za wygrane 50 na meansie zagralem over1.5na zywo w walce rondy (blad zycia)
-190wekend
 
Nie no świetnie, na unibecie już drugi raz zniknął mi kupon...
Serio ? Mozesz napisac jaki i w jakich okolicznosciach ? Ja odkad gram praktycznie tylko na UNIBET nie mam absolutnie zadnych powodow do narzekan, moze poza dosc czestym blokowaniem live-a przy okazji walk MMA.
 
Tam po jakimś czasie od postawienia znikają z prawej strony, sprawdź w historii kuponów czy nie ma tam twojego zakładu
 
Serio ? Mozesz napisac jaki i w jakich okolicznosciach ? Ja odkad gram praktycznie tylko na UNIBET nie mam absolutnie zadnych powodow do narzekan, moze poza dosc czestym blokowaniem live-a przy okazji walk MMA.

Postawiłem zakladzik na szczecie na małą sumkę (wszystkie zdarzenia weszły) to złość była umiarkowana. Zakłady mobilne, ta ich stronka/apka średnio sobie z tym radzi jak widać.
 
Po podliczeniu punktów punktacja z typera lutowego wygląda następująco:

lista_luty_edycja_3.jpg


@Wolek utrzymał pozycję lidera. @spraycro oraz @The_Natural zamienili się miejscami, a @kapusta i @raynor187 zremisowali i w ramach dogrywki będą musieli wytypować następujące pojedynki z gali PLMMA 49:

242442.jpg


Typy można przesyłać mi na maila, jeśli nie chcemy by przeciwnik znał nasze wybory, ja wkleję je tutaj jak już otrzymam oba typowania. Pozostała zwycięska trójka może mi wysłać swoje maile na które jest zarejestrowana na betsafe!
 
Wczoraj sobie rozkminiłem że będe mieć dogrywkę z @kapusta .

Cieszę się, że to nie jest jakaś gala w stylu Tachi, RFA czy coś tego typu. Trochę łatwiej będzie.

Edit:
A co jeśli w dniu ważenia/walki ta rozpiska nam się zmieni o 180 stopni?
 
6. marca jest na Sherdogu. Wpłaty na konto rozpoczną się po dogrywce:). Powodzenia Panowie! Stówa czeka do postawienia na Joannę Jędrzejczyk:).
 
Nie chciało mi się liczyć pkt ale tak myślałem że coś ok 4 msc moze się uda.
Stówa czeka do postawienia na Joannę Jędrzejczyk:).
Właśnie tak planowałbym spożytkować ewentualny bonus. :beer:
 
Super wiadomość!
Ja po tej gali na plus. Bonus pójdzie na Aśkę o ile kurs nie spadnie poniżej 2.0 ale raczej się nie zanosi.

Dzięki cohones, super inicjatywa
P.S
Mail poszedł PM-em

Natural

EDIT:

Na tym forum się nie da PMów wysyłaś :) ? Czy ja nie ogarniam :) ? Jeżeli się nieda Mr. Cloud daj email.
 
Last edited:
Back
Top