Analiza kursów Betsafe: KSW 32 w Londynie

Jeżeli na Pudziana taki niski kurs to nie ma co stawiać na Polaka. Jak grać to tylko Grahama.
 
Na unibecie 4 walki na razie :
Pudzian 1.22 - Graham 3,75
Różal 2.40-McSweeney 1.50
Rejlic 2.25-Narkun 1.57
Borys 1.80 - Taylor 1,90
 
Póki co poszło 50zł na Borysa za @1.80. Kusi kurs 4.00 na Piraeva oraz Różal po 2.55.
 
po ostaniej walce z Baharim nawet zlotowki bym nie postawil na Borysa ,
u mnie poleci napewno Rozal
 
Pany, to je KSW, ostrzegam przed stawianiem przeciwko Polakom. Tyle lat już w bukmacherce siedzę i się w końcu nauczyłem. :D Dlatego u mnie tylko kupon na Boryska. Wierzę, że wyciągnął wnioski z ostatniej walki. Taylor jest jednowymiarowy i jak najbardziej do przejścia. Widzę to tak, że nawet jak obali, to po chwili będzie odklepywał duszenie trójkątem.
 
Last edited:
Pany, to je KSW, ostrzegam przed stawianiem przeciwko Polakom. Tyle lat już w bukmacherce siedzę i się w końcu nauczyłem. :D Dlatego u mnie tylko kupon na Boryska. Wierzę, że wyciągnął wnioski z ostatniej walki. Taylor jest jednowymiarowy i jak najbardziej do przejścia. Widzę to tak, że nawet jak obali, to po chwili będzie odklepywał duszenie trójkątem.

Sugerujesz, że w KSW sędziowie sprzyjają Polakom? :o o:
 
Jak sobie przypominam punktacje Pawlęgi to niestety mnie też takie myśli nachodzą. Nie stawiam nic przeciw Polakom.
 
Ostatnio na KSW 31 wygrałem sporo hajsu. Tym razem nie planuje inaczej. Czekam aż pojawią się kursy na BetSafe
 
Mariusz jednogłośna, Taylor na punkty, McSweeney - 1r. KO lub kontuzja (tfu tfu) Marcina - nie wierzę w tak szybkie zalecznie ran, szczególnie kolan), Gamer decyzja (choć przeczucie mówi, że może być niespodzianka), Narkun decyzja.
 
Nie zapominajcie, że u Taylora nie ma czegoś takiego jak defensywny grappling 11/12 porażek przez suba nie mogło wziąć się znikąd tak jak Szady napisał jak obali to kilka sekund później będzie klepał trójkąt
 
po ostaniej walce z Baharim nawet zlotowki bym nie postawil na Borysa ,
u mnie poleci napewno Rozal
Borys wtedy był chory i to pewne bo pamiętam jak akcja z samolotem z Poznania była żeby sie nie pogorszyło i swetry grane były.

@michi972 ciesz sie kutasino bo zarobisz na tej gali bo gram to samo
podejrzewam ,że będzie jedna z większych wygranych na cohones jeśli nie największa :crazy:
 
Borys wtedy był chory i to pewne bo pamiętam jak akcja z samolotem z Poznania była żeby sie nie pogorszyło i swetry grane były.

@michi972 ciesz sie kutasino bo zarobisz na tej gali bo gram to samo
podejrzewam ,że będzie jedna z większych wygranych na cohones jeśli nie największa :crazy:
Trzymam cię za słowo
 
Back
Top