Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Gracie przed czasem poszlo sie jebac... swoja drogą brawo Pudzian. Fajna copa siadła heh. Zostal Antek... bedzie przejebane heh
 
Mówiłem, Materla, mówiłem również Celiński. Michała uwielbiam, on zajął moje skupienie na MMA.
 
najpierw Celiński mnie ujebał... teraz miałem ostatni mecz na kuponie z samą piłką nożną, za 30 zł do wygrania 550 zł na czysto. Genoa - Inter remis dałem a tam 90 min i gol na 3-2 dla gospodarzy. Nie mam pytań... jak mam takiego pecha to potem już do końca. Ostatnie moje nadzieje na odrobienie strat to Gracie przed czasem i drugi kupon zwycięstwo Antka. Niestety nie wróży to dobrze wszystkim co Antka dali heh. Wiem nie jest to śmieszne...
A co z tym?
Cormier + Materla + Legia + Valencia + Sparta P. + Jablonec
Chyba czekasz właśnie na Cormiera? :P
 
A co z tym?

Chyba czekasz właśnie na Cormiera? :P

ten kupon dałem niestety tylko za dyszke heh... do wygrania 140 zl. Antka mam solo do wygrania 300 zł. Czyli coś wejdzie na bank ale marne pocieszenie jak łącznie zainwestowałem dzisiaj ok 600 zł co dla mnie jest sporą kwotą ale ta cała akcja na cohones, nie mogłem sie oprzeć heh :)

mam jeszcze 3 kupon gdzie został mi Cormier i Pyle. Za 15 do wygrania 250 zł.
a na 4 kuponie został mi Pyle i Norwich X ale ten mecz dopiero 25 maja. Za 20 zl do wygrania 250 zł. Uratowac mnie mogą Cormier, Pyle i Norwich heh. To wtedy bym wyszedł na zero.

Ogólnie moje typy z dzisiejszych głównych kuponów z KSW : Vegh, Drwal, Gracie, Celiński... więcej komentować chyba nie trzeba heh
 
Obstawiłeś w końcu tego Rollesa czy nie? :wink:

Wypowiem się za Szadego, bo wiem, że nie obstawiał.

Z tym Arlovskim to traki trochę żart:). @Knee -> nie ma lamentować. Kilka razy byłeś chyba na podium w typerze betsafe. To, że teraz nic nie weszło nic nie znaczy. Ja też miałem swego czasu okres chyba nawet aż trzech gal, gdzie wszystko siadało jak kulą w płot. Cheers :).
 
Wie ktoś jak jest z tym zakładem bez ryzyka w betsson? Już mam kupon jako przegrany, ale nie widzę nigdzie żeby mi zwrócili te 200 zł. Muszę na to poczekać czy już przepadło?
 
Już mam kupon jako przegrany, ale nie widzę nigdzie żeby mi zwrócili te 200 zł. Muszę na to poczekać czy już przepadło?

Jak bez ryzyka to nie przepadło. Poczekaj, takie rzeczy się dłużej weryfikuje.
 
Chciałem to wrzucić na Antka od razu, ale już sam nie wiem, bo jakaś czarna passa cohones
 
Ale wtopiliśmy na KSW. Ja stawiałem za drobne i jestem 1zł27gr w plecy :) Przegrana Irokeza mnie uratowała.
 
Islam poddaje w 2 rundzie

chyba jako jedyny tu pisałem o nim hee

dubel povetkin & islam obydwaj przed czasem i trafiłem idealnie

dobranoc :)

Povetkin ( Boks ) + Islam ( Ufc ) - polecam

Powinno wejść na lajcie a nawet obydwaj zakończyć przed czasem
 
szady już się nie czepiaj ok :) pisałem o dublu i Povetkin a i Szymuszowski 3.20 a tym nie wspomniałeś :)

no i Pudziao :) zaglądaj gdzie trzeba szady :) kumasz ? a Islam zaczynał od 1.33 chyba
 
Back
Top