Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

dodałem 100 na Aziza.

Dobra, po walce Celińskiego dzięki dołożeniu Aziza jestem totalnie na ZERO złotych. Przegrałem 140 i wygrałem 140 :D. Teraz u mnie tylko Arlovski oraz Rumble Johnson w grze :).
 
Ja na betsson miałem karola w taśmie za 200 zł. Pierwszy mój zakład, więc powinienem teoretycznie odzyskać w postaci bonusu

No i za 25 na betsafe z azizem w dublu
 
ja przez Celińskiego 3 kupony w plecy... łącznie na 195 zł. Dla mnie to nie mała suma jak na obstawianie więc jestem "lekko" wkurwiony heh.
 
Szkoda, że Kamil nie był wszędzie (albo ja przegapiłem). Konsekwentnie stawiam przeciwko Irokezowi i teraz też bym tak zrobił. No, ale wiadomo, nie ma co mówić po pojedynku.
 
-500w plecy narazie. Celiński prawie w kazdej taśmie i singlu.. Np do aziza go dodałem :( jak rumble wygra to będę razem z -200
 
ja w ogóle nie ruszałem tego pojedynku... rywal Irokeza tak szczerze to za dużo mi nie mówil a Irokeza nigdy nie uważałem za jakiegoś wybitnego fightera tak więc odpuściłem obstawianie tego a szkoda bo kurs zacny heh
 
Tak to jest jak wszystkie kupony opierają się na dwóch walkach... ale chuj tam Panowie, oglądamy dalej. Kiedyś się odkujemy!
 
Ja tam dalej wierzę w AJ

Długo zwracają te 200 zł na betsson? Bo myślę czy nie wejść tym od razu w antka. Trzeba być twardym a nie mientkim
 
Last edited:
najpierw Celiński mnie ujebał... teraz miałem ostatni mecz na kuponie z samą piłką nożną, za 30 zł do wygrania 550 zł na czysto. Genoa - Inter remis dałem a tam 90 min i gol na 3-2 dla gospodarzy. Nie mam pytań... jak mam takiego pecha to potem już do końca. Ostatnie moje nadzieje na odrobienie strat to Gracie przed czasem i drugi kupon zwycięstwo Antka. Niestety nie wróży to dobrze wszystkim co Antka dali heh. Wiem nie jest to śmieszne...
 
Ja mam tak, że jak myślę żeby zagrać i tego nie zrobię to wszystko wchodzi, a jak się zdecyduję to zawsze w dupę hehe ale wierzę, że karta się odwróci (na antku)
 
Back
Top