Analiza kursów Betsafe – UFC 188: Velasquez vs. Werdum

Póki co zagrane:
cain vs werdum skończy się przez ko/tko/dq+gastelum (był jeszcze tumenov ale wycofali)
cain vs werdum skończy się przez ko/tko/dq+torres
cain przed czasem+gastelum+torres+melendez+(był jeszcze tumenov)
Wszystko za drobne po 20zł, ale po ważeniu na pewno jeszcze coś dołożę za 100, pewnie cain przez ko/tko + ktoś, może gastelum
 
nie wiecie może czy istnieje możliwość cofnięcia zakładu na unibecie bo jednak przeglądając walki wolałbym zamiast melendeza dać alvareza
 
nie wiecie może czy istnieje możliwość cofnięcia zakładu na unibecie bo jednak przeglądając walki wolałbym zamiast melendeza dać alvareza
nie
możesz kontre jebnąć i wyjdziesz na lekki minus lub spróbować live coś pograć, bo tam kursy szybko się zmieniają
 
nie wiecie może czy istnieje możliwość cofnięcia zakładu na unibecie bo jednak przeglądając walki wolałbym zamiast melendeza dać alvareza
Zagraj za taką samą stawkę Alvareza. Jeśli dasz dyszkę na Melendeza i Alvareza, to wyjdzie na to, że albo wygrasz 5, albo stracisz 5 zł - czyli grasz Eddiego po kursie 2.0 za pół stawki ;)
 
śmieszki będą jak Nate zaskoczy.

nikt nie stawia na El Panterę? serio w waszych oczach Rosa to taki kocur? :)

ha, teraz doczytałem, że my maaan ogarnął, zresztą chyba pisaliśmy o tym. dla mnie ta walka to pick'em, szczególnie, że idealizuje Jacksona jako trenera.
 
mieszki będą jak Nate zaskoczy.

nikt nie stawia na El Panterę? serio w waszych oczach Rosa to taki kocur? :)

ja na Rodrigueza chciałem wcześniej obstawić ale jednak po 3-krotynym przeglądzie walk jego i Rosy to ma dużo niedociągnięć chłopak z czasem może być na prawdę dobrym fighterem(najelpiej jakby klub zmienił:D) obydwaj niby młodzi ale jednak Rosa większe doświadczenie i jak się wpatrzy w walki rodrigueza(niedużo jest dostępnych ale schemat można załapać) to po 2 rundzie ewidentnie zwalnia tempo a Rosa pełny paliwa i ciągnie mocną presję więc nie da mu przestrzeni na swoje cuda Teakwodno.

Szkoda że nie można bo dużo osób ma alvareza za dobrego zawodnika a on na prawdę reprezentuje klasę nawet ostatnią walkę z Cowboyem jakby nie okopał mu tak nogi to zapewne by wygrał.
Gilbert też jest świetnym zawodnikiem ale dużo zgarnia na twarz i coś mi mówi że przy jednej z prób obaleń nadzieje się na luja ogłuszacza i finito.
 
ja na Rodrigueza chciałem wcześniej obstawić ale jednak po 3-krotynym przeglądzie walk jego i Rosy to ma dużo niedociągnięć chłopak z czasem może być na prawdę dobrym fighterem(najelpiej jakby klub zmienił:D) obydwaj niby młodzi ale jednak Rosa większe doświadczenie i jak się wpatrzy w walki rodrigueza(niedużo jest dostępnych ale schemat można załapać) to po 2 rundzie ewidentnie zwalnia tempo a Rosa pełny paliwa i ciągnie mocną presję więc nie da mu przestrzeni na swoje cuda TKD.

Szkoda że nie można bo dużo osób ma alvareza za dobrego zawodnika a on na prawdę reprezentuje klasę nawet ostatnią walkę z Cowboyem jakby nie okopał mu tak nogi to zapewne by wygrał.
Jacksons to top3 campów w tym momencie, gdize miałby pójść? ;)
 
Ogromny Marquardt przy Gastelumie. Ale w sumie przy Lombardzie i Ellenbergerze też był ;)
 
1. ME nie dotrwa do końca + Gastelum
2. Escudero
3. waham się czy pograć Pendreda, ale chyba się skuszę.
 
Faktycznie. Wylądowało w Newsach MMARocks. Już przenoszę do odpowiedniego działu.
 
Nawet niech i by było w zakładach bukmacherskich, ale czemu nie było na glownej ja się pytam?
 
Może być masowy płacz przez Caina :confused: Werdum już raz wszystkich zaskoczył. Teraz wszyscy mówią, że to już nie był ten sam Fedor co wcześniej, ale kto wie czy to jest ten sam Cain co wcześniej. Te kopnięcia z treningu medialnego wyglądały fatalnie, ale w sumie to nigdy nie była jego największa broń i nie ma co po tym oceniać. Martwią mnie jego problemy z kolanami, bo to w sumie jedne z gorszych kontuzji jakie mogą spotkać sportowca. Spójrzcie na Shoguna jak problemy z kolanami wpłynęły na jego mobilność w walkach. Sam nie zagrałem nic, więc mam nadzieję, że mój niepokój się nie sprawdzi i powygrywacie. Powodzenia :beer:
 
Faktycznie. Wylądowało w Newsach MMARocks. Już przenoszę do odpowiedniego działu.

Ja dałem do Newsów. Chciałem żeby trochę posiedziało tam :).

Nawet niech i by było w zakładach bukmacherskich, ale czemu nie było na glownej ja się pytam?

Bo Typer jest dla stałych użytkowników forum Cohones. Jeśli nie przeglądasz Cohones, to nikogo nie wiń jak przegapisz :).
 
upload_2015-6-13_15-30-4.png
 
Bo Typer jest dla stałych użytkowników forum Cohones. Jeśli nie przeglądasz Cohones, to nikogo nie wiń jak przegapisz :).

To wypadałoby być konsekwentnym. 99% typowań jest na głównej a raz na jakiś czas nie ma... Juz raz przegapiłem dogrywke o chajs bo wszystko się rozegralo na forum. Przyjmijcie jakąś zasadę albo informujcie że np. następne typowanie tylko na forum. Ja tam wolę wszystko przeglądać na glownej a na forum wchodzę jak trzeba...
 
To wypadałoby być konsekwentnym. 99% typowań jest na głównej a raz na jakiś czas nie ma... Juz raz przegapiłem dogrywke o chajs bo wszystko się rozegralo na forum. Przyjmijcie jakąś zasadę albo informujcie że np. następne typowanie tylko na forum. Ja tam wolę wszystko przeglądać na glownej a na forum wchodzę jak trzeba...

W porządku. Następne dwa typowania będą na forum, a 12. sezon będzie ogłoszony na głównej.
 
Back
Top