Analiza kursów Betsafe – UFC 188: Velasquez vs. Werdum

Orientuje się jak to wygląda na Unibecie, jeśli postawiłem kupon z 3 walkami i jedna została odwołana to cały kupon anulują i zwrócą pieniądze, czy może odliczą tą walkę i będzie mniejsze ako?
 
Na 10 zwycięstw 7 przed czasem Marquardt to już równia pochyła na face offie wyglądał mizernie dodatkowo Kelvin będzie chciał zmazać plamę z ostatniego występu i pójdzie jak dzik w żołędzie :lol:
 
Kelvin finisherem to się uśmiałem :crazy:
zresztą w 84 walka, zobaczymy co pokaże
przypomne, że w 84 ledwo co z Hallem wygrał
 
70% wygranych przed czasem, rzeczywiście beka w chuj. Do tego Marquardt przez ostatnie 2 lata przegrał przez KO w 1 rundzie. Naprawdę prześmieszne :crazy:
 
A pamiętasz, że Ellenberger znokautował Nate'a w 3 minuty, a sam został zdominowany przez Gasteluma?
 
to jedyny ważny wyczyn Kelvina, o którym warto wspominać
Jedyny? A fakt, że zawalczył, jak równy z równym z niepasującym mu stylistycznie Woodleyem (counterpuncher z mocnymi zapasami i pierdolnięciem) dzień po pobycie w szpitalu?
Zresztą, jeśli osoba która dusi Ellenbergera w 1 rundzie nie jest finisherem, to pozdro :C
Hall i Nate to średnio-niska półka, z tym, że 1 z nich ma słaby łeb.
 
Last edited:
tak, podobnie niska półka
przypadkowo znak zapytania napisałem
Nawet jak Kelvin słabo się zaprezentuje to na Marquardta powinno wystarczyć,a od walki z Hallem progres zrobił

@Puczi no tyle ,że Ellenberger jak przędzie ostatnio.Marquardt w parterze może zostać zdominowany tutaj ,ale niekoniecznie poddany
 
Dobra, chwalić się kuponami. U mnie poszła kirasóweczka, żeby lepiej się oglądało galę. :)

kup-ufc180.png
 
Ja puściłem 200 na Maszynę via Finish + Gastelum, dałem Gasteluma bo po ostatnim paśmie porażek cykałem się wrzucić Melendeza \.
 
Szady , dlaczego Rodriguez ? :)
Dla mnie Rosa faworytem
Na Melendeza też stawiam
Pendreda omijam bo pieniądze na nim zarobiłem, jednak były to szczęśliwe okoliczności
 
Werdum przed czasem 7.0 - 1.5x

ME nie dotrwa do decyzji 1.43 - 1.5x

Alvarez 2.56 - 1x

Melendez sub 12.0 - 0.2x (przyśniło mi się takie zakończenie...)

Gastelum under 1.5 rd - 2.65 - 1x

Gastelum inside distance 1.95 - 1x

Perez + Montano 2.55 - 1x

Escudero 2.20 - 1x

Rosa 1.46 - 1x

Camus 7.57 - 0.5x

Jak szaleć, to szaleć.
 
Szady , dlaczego Rodriguez ? :)
Podoba mi się jego styl walki. ;) Yair ma lepszą stójkę i jak utrzyma w tej płaszczyźnie walkę to powinien ogarnąć. Parter na korzyść rywala, wiec na ziemi może być różnie. Kurs wysoki, to się skusiłem. :)
 
Rosa+Torres+Gastelum
I tasiemka = Case+Rosa+Escudero+Gastelum+Melendez+Perez+Collard

I coś na Werduma pójdzie - cholernie go lubię , wiem jakie ciężkie zadanie przed nim , liczę że sprawi niespodziankę jak to było z Hapą.. choć tutaj Velasquez kozak będzie dążył do swojej gry, a dyspozycja tego dnia może być różna ;)
 
Panie kochany, to nie lepiej było wszędzie dać, że walka nie dotrwa do decyzji? Gdybyś dał całą stawkę z Cain tko, werdum sub itd itp na jedno wydarzenie, to byś na pewno miał większą wygraną. Do tego teraz jeśli Werdum wygra przez KO, to się zapłaczesz.
Edit: nie zobaczyłem na początku stawek - mimo wszystko uważam, że lepiej grać, że walka nie dojdzie do decyzji (tudzież TKO z obu stron) zamiast samego Caina. Zwłaszcza, że na unibecie były to kursy 1.80 i 1.75, czy coś takiego.
 
Panie kochany, to nie lepiej było wszędzie dać, że walka nie dotrwa do decyzji? Gdybyś dał całą stawkę z Cain tko, werdum sub itd itp na jedno wydarzenie, to byś na pewno miał większą wygraną. Do tego teraz jeśli Werdum wygra przez KO, to się zapłaczesz.
Edit: nie zobaczyłem na początku stawek - mimo wszystko uważam, że lepiej grać, że walka nie dojdzie do decyzji (tudzież TKO z obu stron) zamiast samego Caina. Zwłaszcza, że na unibecie były to kursy 1.80 i 1.75, czy coś takiego.

Może i było można, ale więcej bym nie wygrał. U moich buków koniec walki przed czasem był poniżej @1.50. Liczy się też wiara w zawodnika, a ja oczami wyobraźni widzę w oktagonie małą masakrę, a że kurs większy to tym lepiej. W razie "W", obstawione plecy w stylu Werdum przez sub, czy KO, da mi kasę na fistaszki. Zapłakać, też się nie zapłacze, bywało gorzej, więc luz ;)
 
Back
Top