Alistair Overeem w UFC - plota czy nie?

Chłopaki z Golden Glory też od paru dni są w skowronkach na Twitterze. Cały czas piszą tylko Good news coming itd.
 
297779_280842145265712_130187290331199_1350359_6288475_n.jpg




Reem w L.A
 
Chętnie go zobacze w UFC. I w końcu się skończy gadanie, że jest najlepszy i w ogóle. Osobiście nie stawiałbym na niego nawet w walce z Lesnarem.
 
No chyba jednak nie plotka. Za wiele już rzeczy wskazuje na to, że Overeem wyląduje lada dzień w UFC.
 
Myślałem, że to kokos założył temat :D


Cóż, spekuluje się o tym od dawna. Ba, nawet Dana głośno mówił, że rozmawiają z GG. Najbardziej ciekawi mnie jego ewentualny przeciwnik
 
dla mnie to już pewniak od czasu, gdy wypadł z turnieju:) mnie też tylko goni myśl: kogo mu dadzą?
 
Ja mam nadzieję, że przestaną mówić, że jest najlepszy, a on to udowodni... i mam też głęboką nadzieję, że walka z Werdumem była jednorazową wpadką. :-)
 
Ja myślę, że to plotki nie są, spodziewałem się tego od kiedy zwolnili go ze strikeforce ;)
 
Stasinek



Nie zapominaj że redaktor kokos specjalizuje się tylko w tematach polskiego mma
 
przecież jeszcze ok dwóch tygodni Reem potwierdzał, że są bardzo blisko finalizacji kontraktu. Więc TAK! REEM IS GOING TO UFC!!!







edyta:



ale z oficjalnego fanpejdża The Reem Official Fanpage



The Swedish website that posted that I'm on my way to Vegas to sign the UFC contract is WRONG!
 
kiedyś już to przewidywałem i napisze jeszcze raz - Alistair bedzie walczył w ME na UFC 139 :)
 
Pervert:



A czego sie spodziewales ze strony Overeema, przeciez wiadomo, ze nie napisze o tym ze jedzie podpisac kontrakt.
 
@defthomas



No tak - jak mógłbym o tym zapomnieć :-)



@Pervert



To jest nawet z oficjalnego twitter'a Overeem'a...
 
"I had a dream last night. I dreamt I was a dove flying over the sea. And then I dove into the ocean... And I swam with the dolphins. I was two animals joined as one... ...which meant - good things are coming. Good things."


Tak jakoś przypomniał mi się Mr. Cheezle z Grandmas Boy :P







Mam nadzieję że to jednak nie plotka i że dywizja UFC naprawdę stanie się potężna w tej organizacji bo bez Overeema bądź co bądź tego nie widzę.
 
zanosilo sie na to. Ali nie chcial walczyc juz w SF, zeby nie ryzykowac wpierdolu i wejsc do UFC z dobra passa.
 
@3up


buehehehe.


@top


dobra wiadomosc jesli sie potwierdzi, mam nadzieje, ze nie uswiadczymy w ufc takich walk jak z Werdumem tylko jakies ladne kolana :D
 
"The Swedish website that posted that I'm on my way to Vegas to sign the UFC contract is WRONG!"



Twitter Overeema ;)
 
Ariel właśnie powiedział w swoim podcaście, że LESNAR vs REEM odbędzie się!!! December 30 in LAS VEGAS!!!!
 
Back
Top