Alistair Overeem w UFC - plota czy nie?

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Chłopaki z Golden Glory też od paru dni są w skowronkach na Twitterze. Cały czas piszą tylko Good news coming itd.

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
297779_280842145265712_130187290331199_1350359_6288475_n.jpg

Reem w L.A

Lenkias

Jungle Fight
Lightweight
Chętnie go zobacze w UFC. I w końcu się skończy gadanie, że jest najlepszy i w ogóle. Osobiście nie stawiałbym na niego nawet w walce z Lesnarem.

norolim

Brutaal
Lightweight
No chyba jednak nie plotka. Za wiele już rzeczy wskazuje na to, że Overeem wyląduje lada dzień w UFC.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Myślałem, że to kokos założył temat :D

Cóż, spekuluje się o tym od dawna. Ba, nawet Dana głośno mówił, że rozmawiają z GG. Najbardziej ciekawi mnie jego ewentualny przeciwnik

Cinek007

KSW
Light Heavyweight
dla mnie to już pewniak od czasu, gdy wypadł z turnieju:) mnie też tylko goni myśl: kogo mu dadzą?

Mort

Żołnierz Chrystusa
Ja mam nadzieję, że przestaną mówić, że jest najlepszy, a on to udowodni... i mam też głęboką nadzieję, że walka z Werdumem była jednorazową wpadką. :-)

Lenkias

Jungle Fight
Lightweight
Ja myślę, że to plotki nie są, spodziewałem się tego od kiedy zwolnili go ze strikeforce ;)

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Stasinek

Nie zapominaj że redaktor kokos specjalizuje się tylko w tematach polskiego mma

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
przecież jeszcze ok dwóch tygodni Reem potwierdzał, że są bardzo blisko finalizacji kontraktu. Więc TAK! REEM IS GOING TO UFC!!!

edyta:

ale z oficjalnego fanpejdża The Reem Official Fanpage

The Swedish website that posted that I'm on my way to Vegas to sign the UFC contract is WRONG!

noodles

Bellator
Light Heavyweight
kiedyś już to przewidywałem i napisze jeszcze raz - Alistair bedzie walczył w ME na UFC 139 :)

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Pervert:

A czego sie spodziewales ze strony Overeema, przeciez wiadomo, ze nie napisze o tym ze jedzie podpisac kontrakt.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
@defthomas

No tak - jak mógłbym o tym zapomnieć :-)

@Pervert

To jest nawet z oficjalnego twitter'a Overeem'a...

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
"I had a dream last night. I dreamt I was a dove flying over the sea. And then I dove into the ocean... And I swam with the dolphins. I was two animals joined as one... ...which meant - good things are coming. Good things."

Tak jakoś przypomniał mi się Mr. Cheezle z Grandmas Boy :P

Mam nadzieję że to jednak nie plotka i że dywizja UFC naprawdę stanie się potężna w tej organizacji bo bez Overeema bądź co bądź tego nie widzę.

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
zanosilo sie na to. Ali nie chcial walczyc juz w SF, zeby nie ryzykowac wpierdolu i wejsc do UFC z dobra passa.

emcess

Jungle Fight
Middleweight
@3up

buehehehe.

@top

dobra wiadomosc jesli sie potwierdzi, mam nadzieje, ze nie uswiadczymy w ufc takich walk jak z Werdumem tylko jakies ladne kolana :D

heileris

ONE FC
Lightweight
"The Swedish website that posted that I'm on my way to Vegas to sign the UFC contract is WRONG!"

Twitter Overeema ;)

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
Ariel właśnie powiedział w swoim podcaście, że LESNAR vs REEM odbędzie się!!! December 30 in LAS VEGAS!!!!