Alistair Overeem odklepał Fedora Emelianenko!

Firmowa gilotyna. Zdaje się, że kiedyś na eliminacjach do ADCC Holender poddał tak kilku przeciwników pod rząd. Mimo wszystko niewiele później Belfort złapał się na to...
 
uuuu, za takie cos Trybunal Psychofanow skazuje Cie na ciezkie roboty jako opiekunka do dziecie z obozu Fiedii
 
przecież to fake! Fedor to nr 1 i nikt na świecie go nie pokona a video wali z Werdumem było sfabrykowane przez Strikeforce na polecenie i pieniądze Lesnara żeby ten trafił na 1 miejsce rankingu mmarocks :-)
 
przecież widać, że to nie Fedor. co Wy gadacie?? jaki faaakeee, lol, omg, wtf ^^ ... ://////////// :( !







gdzie jest krzyż ?!
 
Odnosze wrazenie, ze Fedor na tej stronie nie jest za bardzo lubiany, a przecez jest najlepszy :(
 
Ja klepania nie widze, Overeem przestraszył się faktu, że mógłby wygrać z Fedorem i sam puścił...:>



No, ale z wyniesiem zero problemu co widać. Może Fiodor przestał trenować obronę przed kończeniami...a teraz każdy będzie się chwytał tej metody by wygrać z nim ;)
 
Gdzie klepanie, wy hejterzy! Niech no Piorun tu wpadnie, to on wam pokaze, pacholki UFC, Danuty Wajt i zaplute, zaklamane antyfedorowe karly wy!
 
Mnie najbardziej rozwalił tekst Yagiela :D
"Który to Fedor?" :D

Prawie parsknąłem na monitor, jak się tak czytając pytanie usłyszy głębię wołania o odpowiedź :D

PS:No po strzałach zwykle ktoś pada :D
 
Jak przeczytałem tytuł to myślałem, że Alistair klepał Fedora...np. po ramieniu xD
 
wow, jeszcze żaden hater nie wpadl na to zeby napisac "Fedor dał mu fory" albo "widać, że ustawione"? ;DD
 
Back
Top