Alistair Overeem odklepał Fedora Emelianenko!

GLF

KSW
Heavyweight
Firmowa gilotyna. Zdaje się, że kiedyś na eliminacjach do ADCC Holender poddał tak kilku przeciwników pod rząd. Mimo wszystko niewiele później Belfort złapał się na to...

mat

UFC
Heavyweight
uuuu, za takie cos Trybunal Psychofanow skazuje Cie na ciezkie roboty jako opiekunka do dziecie z obozu Fiedii

Koper2007

Shark Fights
Featherweight
przecież to fake! Fedor to nr 1 i nikt na świecie go nie pokona a video wali z Werdumem było sfabrykowane przez Strikeforce na polecenie i pieniądze Lesnara żeby ten trafił na 1 miejsce rankingu mmarocks :-)

Yagiel

UFC
Lightweight
przecież widać, że to nie Fedor. co Wy gadacie?? jaki faaakeee, lol, omg, wtf ^^ ... ://////////// :( !

gdzie jest krzyż ?!

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Odnosze wrazenie, ze Fedor na tej stronie nie jest za bardzo lubiany, a przecez jest najlepszy :(

Born2kill

UFC
Heavyweight
Ja klepania nie widze, Overeem przestraszył się faktu, że mógłby wygrać z Fedorem i sam puścił...:>

No, ale z wyniesiem zero problemu co widać. Może Fiodor przestał trenować obronę przed kończeniami...a teraz każdy będzie się chwytał tej metody by wygrać z nim ;)

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Gdzie klepanie, wy hejterzy! Niech no Piorun tu wpadnie, to on wam pokaze, pacholki UFC, Danuty Wajt i zaplute, zaklamane antyfedorowe karly wy!

Born2kill

UFC
Heavyweight
Mnie najbardziej rozwalił tekst Yagiela :D
"Który to Fedor?" :D

Prawie parsknąłem na monitor, jak się tak czytając pytanie usłyszy głębię wołania o odpowiedź :D

PS:No po strzałach zwykle ktoś pada :D

RaoulDuke

Oplot Challenge
Heavyweight
Jak przeczytałem tytuł to myślałem, że Alistair klepał Fedora...np. po ramieniu xD

as i lay dying

Brutaal
Super Heavyweight
wow, jeszcze żaden hater nie wpadl na to zeby napisac "Fedor dał mu fory" albo "widać, że ustawione"? ;DD