Alistair Overeem NEW Highlight 2011 - The Fantasy

Konek

Oplot Challenge
Featherweight
Witam szanownych forumowiczów Mma rocks. To moja kolejna praca którą tu umieszczam i cieszę się na myśl, że mogę kolejny raz przeczytać Waszą konstruktywną krytykę. Trochę się napociłem przy tym klipie, a to ze względu na politykę Youtuba która spowodowała, że musiałem go zmienić od podstaw, ponieważ zbanowano sceny i muzykę. Koniec w końcu wyszło mi coś takiego:



Prawdopodobnie moje konto zostanie zbanowane za treści muzyczne więc chciałem się klipem podzielić jak najszybciej. Dziękuję z góry za komentarze :)



 
czepne sie "in 2007"nie "at2007"



poza tym sam dobor muzyki do akcji i efektow bardzo fajny







no i celldweller na koniec przy zapowiedzi na plus:)
 
Ogólnie całkiem fajnie, ale:



1. Zgadzam się z jurassem,



2. Mam wrażenie, że jakoś dziwnie przeskalowany jest ten Twój klip. Wszystko mieści się w wąskim paśmie po środku ekranu, trochę to psuje efekt.



3. Swój nick mógłbyś trochę mniej agresywnie eksponować ;) W sensie niech sobie tam jest, ale to jego "przeskakiwanie" niepotrzebnie odwraca uwagę od zawartości.



Pozdro. Próbuj dalej, bo całkiem nieźle Ci idzie.
 
Zgadam się z poprzednikami. Najważniejsze, że próbujesz coś robić, licz się ze zdaniem innych ludzi i słuchaj dobrych rad, a nie hejterów!
 
Dzięki:) Jestem świadom swoich błędów, jednakże nie jest to spowodowane brakiem umiejętności czy lenistwem w samym tworzeniu klipu. Znalezienie walk Overeema (i nie mówię tu o serii dokumentalnej "The Reem") w DOBREJ jakości graniczy z cudem, albo po prostu ja źle szukam ;) Dochodzi do tego fakt, że sterowniki i kodeki przy których moge się bawić klipami mam zainstalowane na starym kompie, więc dodawanie efektów w sony vegasie robie "na ślepo" bo zamiast w miniaturze widzieć efekty swojej pracy widzę pokaz slajdów i czekam aż procesor się zacznie palić :d No i niestety, sam HL na początku był z inną muzyką ale z miejsca mi go zbanowano na youtubie- standard.







Po sesji pewnie zabiorę się za tworzenie HL o Mamedzie, więc jeśli Panowie macie dojście do jego walk w dobrej rozdzielczości i jakości- mogli byście mi podesłać linki, czy to na pw czy to tutaj? Z tym będzie problem bo jeb**y Polsat banuje konta użytkowników na youtubie gdy tylko gdzieś jest kawałek treści filmowej z KSW, no ale spróbuję to jakoś ominąć.







Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
 
Back
Top