1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Alistair Overeem NEW Highlight 2011 - The Fantasy

Discussion in 'Forum MMA' started by Konek, May 12, 2011.

 1. Konek

  Konek Oplot Challenge
  Featherweight

  Dołączył:
  May 12, 2011
  Komentarze:
  5
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Witam szanownych forumowiczów Mma rocks. To moja kolejna praca którą tu umieszczam i cieszę się na myśl, że mogę kolejny raz przeczytać Waszą konstruktywną krytykę. Trochę się napociłem przy tym klipie, a to ze względu na politykę Youtuba która spowodowała, że musiałem go zmienić od podstaw, ponieważ zbanowano sceny i muzykę. Koniec w końcu wyszło mi coś takiego:  Prawdopodobnie moje konto zostanie zbanowane za treści muzyczne więc chciałem się klipem podzielić jak najszybciej. Dziękuję z góry za komentarze :)   
 2. jurass

  jurass BAMMA
  Bantamweight

  Dołączył:
  Feb 4, 2010
  Komentarze:
  776
  Zdobyte Lajki:
  10
  Punkty:
  1,790
  czepne sie "in 2007"nie "at2007"  poza tym sam dobor muzyki do akcji i efektow bardzo fajny  no i celldweller na koniec przy zapowiedzi na plus:)
   
 3. DeXx

  DeXx Shark Fights
  Featherweight

  Dołączył:
  May 19, 2009
  Komentarze:
  1,121
  Zdobyte Lajki:
  1
  Punkty:
  2,790
  Ogólnie całkiem fajnie, ale:  1. Zgadzam się z jurassem,  2. Mam wrażenie, że jakoś dziwnie przeskalowany jest ten Twój klip. Wszystko mieści się w wąskim paśmie po środku ekranu, trochę to psuje efekt.  3. Swój nick mógłbyś trochę mniej agresywnie eksponować ;) W sensie niech sobie tam jest, ale to jego "przeskakiwanie" niepotrzebnie odwraca uwagę od zawartości.  Pozdro. Próbuj dalej, bo całkiem nieźle Ci idzie.
   
 4. stasinek34

  stasinek34 PRIDE FC
  Lightweight

  Dołączył:
  Jun 25, 2010
  Komentarze:
  6,354
  Zdobyte Lajki:
  334
  Punkty:
  1,790
  Zgadam się z poprzednikami. Najważniejsze, że próbujesz coś robić, licz się ze zdaniem innych ludzi i słuchaj dobrych rad, a nie hejterów!
   
 5. Konek

  Konek Oplot Challenge
  Featherweight

  Dołączył:
  May 12, 2011
  Komentarze:
  5
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  1,790
  Dzięki:) Jestem świadom swoich błędów, jednakże nie jest to spowodowane brakiem umiejętności czy lenistwem w samym tworzeniu klipu. Znalezienie walk Overeema (i nie mówię tu o serii dokumentalnej "The Reem") w DOBREJ jakości graniczy z cudem, albo po prostu ja źle szukam ;) Dochodzi do tego fakt, że sterowniki i kodeki przy których moge się bawić klipami mam zainstalowane na starym kompie, więc dodawanie efektów w sony vegasie robie "na ślepo" bo zamiast w miniaturze widzieć efekty swojej pracy widzę pokaz slajdów i czekam aż procesor się zacznie palić :d No i niestety, sam HL na początku był z inną muzyką ale z miejsca mi go zbanowano na youtubie- standard.  Po sesji pewnie zabiorę się za tworzenie HL o Mamedzie, więc jeśli Panowie macie dojście do jego walk w dobrej rozdzielczości i jakości- mogli byście mi podesłać linki, czy to na pw czy to tutaj? Z tym będzie problem bo jeb**y Polsat banuje konta użytkowników na youtubie gdy tylko gdzieś jest kawałek treści filmowej z KSW, no ale spróbuję to jakoś ominąć.  Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
   
 6. Klainsztain

  Klainsztain Brutaal
  Lightweight

  Dołączył:
  Aug 18, 2010
  Komentarze:
  500
  Zdobyte Lajki:
  86
  Punkty:
  1,790
  Świetny Highlight, a piosenkę katuję cały dzień <3
   

Share This Page