Akop konczy karierę w MMA? - Wywiad Akopa z Filipem Lewandowskim

"Akop porównał Szymona do psa" Mirosław Okniński z tego w całej jego karierze kisnę najbardziej:)
 
kleszczones.png

avatarkleszczones.png

Odchodzi legenda wszechstylowej walki wręcz :płacz:
 
Ikona MMA w tym kraju i legenda Imstagrama - gdyby prowadził go Mirosław Grace mógłby dzisiaj mieć Pas FAME MMA albo przynajmniej Strife. Zaprzepaszczona szansa - mógłby chociaż w polskich eliminacjach do ADCC wystąpić.
 
A gdyby tylko zaczął karierę kilka lat później to dzisiaj by się kulał z Malaszyńskim za 100 koła w górę, wyzywał do walki Pudziana, a kibice freak MMA na forach by pisali, że by poskręcał Werduma.
To on by dzisiaj zamiast Psychopaty Ogórewicza pokojnał moralnie i w klatce Murańskich, nie zrażając się hejtem w internecie. A potem wręczyłby swojej ukochanej WIELKI bukiet kwiatów. Taka perła w tych odchodach freakfightów - człowiek zasad z pozytywnym przekazem.
 
A gdyby tylko zaczął karierę kilka lat później to dzisiaj by się kulał z Malaszyńskim za 100 koła w górę, wyzywał do walki Pudziana, a kibice freak MMA na forach by pisali, że by poskręcał Werduma.
kumplu, ja czytałem opinie że don kasjo by poskładał Mayweathera :matt:
Albo Denis by złożył Janka, czy Mike'a Tysona albo Listona

także to pikuś:beczka:
 
kumplu, ja czytałem opinie że don kasjo by poskładał Mayweathera :matt:
Albo Denis by złożył Janka, czy Mike'a Tysona albo Listona

także to pikuś:beczka:
Wiewiór poddałby Gathje, a Takefun dzięki temu, że gra w gry rozjebałby Usmana. Niestety paru takich zjebów było i na tym forum.
Tak btw. kiedy Filip z MMA Rocks odszedł? Bo cosik mi się przegapiło, że poszedł na swoje.
 
Wiewiór poddałby Gathje, a Takefun dzięki temu, że gra w gry rozjebałby Usmana. Niestety paru takich zjebów było i na tym forum.
Tak btw. kiedy Filip z MMA Rocks odszedł? Bo cosik mi się przegapiło, że poszedł na swoje.
nie znam pana niestety
 
Akop musi wrócić bo przecież w reality show powiedział Kawulowi, że pomimo kontuzji zawalczy ponadto trener Jocz powiedział, że Akop ma honor. Akop nie będzie dawał sobie w kaszę dmuchać ani Denisowi ani Szelidze ani Tańculi wyjaśni ich na insta pięknym cytatem z Daniel Steel.
 
Akop napisał na insta , że trzeba być sobą i nie liczy się ilość przyjaciol a jakość czy nawiązanie to sytuacji w WCA?
 
Akop napisał na insta , że trzeba być sobą i nie liczy się ilość przyjaciol a jakość czy nawiązanie to sytuacji w WCA?
Idealne zestawienie to powrót na walkę z Tomaszem Sararą albo Izu Ugonohem - z Izu mogałby być prawdziwa stójkowo-parterowa wojna i parterowy scramble.
 
Ogladalem wywiad ITC z Arturem Ostaszewskim i okazuje się, ze jest szansa na naprawienie plecow Akopa. co daje nam niesamowite pojedynki np z Denisem w ramach konfliktu Daniel vs Denis jak wiemy DAniel wiele lat trenowal indywidualnie Akopa. Walka dla Denisa mogla by byc najtrudniejsza w karierze , Akop to posiadacz niebieskiego pasa bjj.
 
"Tym razem Akop Szostak wrzucił do sieci zdjęcie żony z olbrzymim bukietem czerwonych róż, który podarował jej z samego rana. — Nigdy nie pozwól by twoja kobieta zapytała "czy jestem Ci potrzebna". Ona powinna to czuć każdego dnia… że jest wszystkim dla Ciebie!" - napisał."
To jawny przytyk do FAME MMA oraz Majewskiego.
 
Dziwne. Mógłby zarobić mnóstwo hajsu we frikach. Ale pewnie treningi personalne i biznes dietowy mu wystarcza.
 
Dziwne. Mógłby zarobić mnóstwo hajsu we frikach. Ale pewnie treningi personalne i biznes dietowy mu wystarcza.


Akop nie jest jakiś giga medialny ani charyzmatyczny. Moim zdaniem to bardziej Fejm i HL ma na niego wylane niż odwrotnie.


To dobry biznes dla zadymiarzy i dla ludzi jak Dubiel czy Natsu,którzy mają 1 mln socjale. Reszta to tło do zapełniania karty i kimś takim jest Akop, a tym tłem w FM to niestety jest 90 procent osób.
 
Niedocenianie Akopa to ogromny błąd. To ogromny potencjał freakowy dlatego, że jego zachowanie jest niespoójne oraz infantylne celowo używam slowa zachowanie oraz odnosze sie do jego wizerunku w mediach. Mysle ze ma cos z Najmana ludzie lubia ogladac jego kozaczenie oraz aroganckie zachowanie. Idealnym Nemezis Akopa bylby Daniel Majewski taka walka na stadione narodowym bylaby petarda. Do tego wyobrazcie sobie wywiady z nim podczas konferencji i wywiady na sciankach to mogloby rozwalic system. Akop powstrzymujacy sie od spojrzenia w biust Weroniki Woszczek czy Akop rozmawiajacy z Najlepsza Polska Dziennikarka. Akop waflujacy sie z Boxdelem. Cos pieknego!
 
Niedocenianie Akopa to ogromny błąd. To ogromny potencjał freakowy dlatego, że jego zachowanie jest niespoójne oraz infantylne celowo używam slowa zachowanie oraz odnosze sie do jego wizerunku w mediach. Mysle ze ma cos z Najmana ludzie lubia ogladac jego kozaczenie oraz aroganckie zachowanie. Idealnym Nemezis Akopa bylby Daniel Majewski taka walka na stadione narodowym bylaby petarda. Do tego wyobrazcie sobie wywiady z nim podczas konferencji i wywiady na sciankach to mogloby rozwalic system. Akop powstrzymujacy sie od spojrzenia w biust Weroniki Woszczek czy Akop rozmawiajacy z Najlepsza Polska Dziennikarka. Akop waflujacy sie z Boxdelem. Cos pieknego!
Czy coś wiadomo o dalszych planach zawodniczych Małego Rycerza?
 
Back
Top