Akop konczy karierę w MMA? - Wywiad Akopa z Filipem Lewandowskim

AKK

Brutaal
Heavyweight
"Akop porównał Szymona do psa" Mirosław Okniński z tego w całej jego karierze kisnę najbardziej:)

PIR

KSW
Heavyweight
kleszczones.png

Odchodzi legenda wszechstylowej walki wręcz :płacz:

zielony666

Bellator
Heavyweight
Ikona MMA w tym kraju i legenda Imstagrama - gdyby prowadził go Mirosław Grace mógłby dzisiaj mieć Pas FAME MMA albo przynajmniej Strife. Zaprzepaszczona szansa - mógłby chociaż w polskich eliminacjach do ADCC wystąpić.

zielony666

Bellator
Heavyweight
A gdyby tylko zaczął karierę kilka lat później to dzisiaj by się kulał z Malaszyńskim za 100 koła w górę, wyzywał do walki Pudziana, a kibice freak MMA na forach by pisali, że by poskręcał Werduma.
To on by dzisiaj zamiast Psychopaty Ogórewicza pokojnał moralnie i w klatce Murańskich, nie zrażając się hejtem w internecie. A potem wręczyłby swojej ukochanej WIELKI bukiet kwiatów. Taka perła w tych odchodach freakfightów - człowiek zasad z pozytywnym przekazem.

B.I.G Makumba

PRIDE FC
Welterweight
A gdyby tylko zaczął karierę kilka lat później to dzisiaj by się kulał z Malaszyńskim za 100 koła w górę, wyzywał do walki Pudziana, a kibice freak MMA na forach by pisali, że by poskręcał Werduma.
kumplu, ja czytałem opinie że don kasjo by poskładał Mayweathera :matt:
Albo Denis by złożył Janka, czy Mike'a Tysona albo Listona

także to pikuś:beczka:

PaulPGR

Bellator
Heavyweight
kumplu, ja czytałem opinie że don kasjo by poskładał Mayweathera :matt:
Albo Denis by złożył Janka, czy Mike'a Tysona albo Listona

także to pikuś:beczka:
Wiewiór poddałby Gathje, a Takefun dzięki temu, że gra w gry rozjebałby Usmana. Niestety paru takich zjebów było i na tym forum.
Tak btw. kiedy Filip z MMA Rocks odszedł? Bo cosik mi się przegapiło, że poszedł na swoje.