Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Korone pijesz bo lubisz, czy żeby sie lansować ze widziałeś f&f?

Panie przepyszna :) bardzo lubie...
Dowód z śmietnika :D

ps. Idealne piwko po treningu 0,33, nie za ciężkie i wręcz idealne na upały :)
 

Attachments

  • WP_20150810_010.jpg
    WP_20150810_010.jpg
    23.3 KB · Views: 30
NO ale, ze Michal olal to smuteczek troche, to nie jest jakas szydera z niego przeciez :(
 
Ale tak obiektywnie - na tyle ładne ze zjadlbys ? Mów prawdę, nie bajeruj, nie sprawisz mi już dziś przykrości ;p
Jajko z majonezem to bym zawsze opierdolił, więc tak. Ja jem troche inaczej, bo nie obieram całego jajka tylko góre i jem ze skorupki.
 
Jajko z majonezem to bym zawsze opierdolił, więc tak. Ja jem troche inaczej, bo nie obieram całego jajka tylko góre i jem ze skorupki.

Ja tak jem ale tylko na miękko - choć nie zawsze się udaje by żółtko było płynne. Tylko, że wtedy nie jem z majonezem a posypuje solą i pieprzem.
 
Bynajmniej to nie przynajmniej. Kiedy ludzkość to zrozumie...
W dupie mam najlepszych kucharzy, prawdziwy facet miesza na patelni.

Oczywiście mój błąd nieomylny mat01!!! :pray: ludzkość na Ciebie czekała!
Pewnie sam od chuja błędów robisz a jak Ci wpadnie coś w oko u kogoś innego to zaraz chcesz się popisać... Ciekawe czy jesteś taki kozak w innych dziedzinach życia oprócz nauczania z Polskiego? Pochwal się chętnie poczytam...

#JajecznicadlaMichala

Z lewej jajecznica mojej wybranki: jedno jajko, młoda cebula, olej i sól .
Z prawej moja: trzy jajka (rozbełtane w misce), sporo masełka, sól i potraktowany moździerzem pieprz (wiem wygląda jakby pies ją wszamał a później zwrócił ale cóż taką najbardziej lubię :) )

6i38v5M.jpg
 
Oczywiście mój błąd nieomylny mat01!!! :pray: ludzkość na Ciebie czekała!
Pewnie sam od chuja błędów robisz a jak Ci wpadnie coś w oko u kogoś innego to zaraz chcesz się popisać... Ciekawe czy jesteś taki kozak w innych dziedzinach życia oprócz nauczania z Polskiego? Pochwal się chętnie poczytam...

#JajecznicadlaMichala

Z lewej jajecznica mojej wybranki: jedno jajko, młoda cebula, olej i sól .
Z prawej moja: trzy jajka (rozbełtane w misce), sporo masełka, sól i potraktowany moździerzem pieprz (wiem wygląda jakby pies ją wszamał a później zwrócił ale cóż taką najbardziej lubię :) )

6i38v5M.jpg

... ale ja nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy lubią taką zupojajówę. Fuj. :D
 
@Orest
Kiedy Michal te jajecznice bedzie odbieral? Moja juz jest zielona a chlodnik goracy...
Nie wiem, na razie próbuję to logistycznie ogarnąć, Małopolske i Mazowsze już mam ogarniętę, do Ciebie planowałem posłać DHL, ale za dużo krzyknęli, negocjuje z UPS, jak coś będę wiedział to dam znać, a jajecznicę się najwyżej jakoś ludwikiem poratuje.
 
... ale ja nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy lubią taką zupojajówę. Fuj. :D

hehehe :) Też kiedyś lubiłem ostro ściętą. Byłem pewnego razu w klasztorze (Mort nie ciesz się :) ) i Pani na kuchni zrobiła mi taką właśnie jak dałem na zdjęciu... Zaczynałem jeść z obrzydzeniem ale później zrozumiałem że przez tyle lat błądziłem :)

Wykończy Cohones cholesterolem. Prawdziwy Mistrz, sztuka walki bez walki.

Na szczęście cholesterol i jego wielkie pokłady w jajkach to MIT!

@Orest
Kiedy Michal te jajecznice bedzie odbieral? Moja juz jest zielona a chlodnik goracy...

Do mnie Michał możesz wpaść sam! koło głównej bramy stoczni mieszkam! :)
 
Nikt nie jest nieomylny. Ten błąd po prostu jest najbardziej irytujący w naszym języku. Ja jak nie znam znaczenia danego słowa to go po prostu nie używam.
Koniec ot, cheers.
 
Nikt nie jest nieomylny. Ten błąd po prostu jest najbardziej irytujący w naszym języku. Ja jak nie znam znaczenia danego słowa to go po prostu nie używam.
Koniec ot, cheers.

Wiesz można słowa używać z "rozpędu" albo po prostu może się wydawać że znamy jego znaczenie i dlatego go użyjemy...
Oczywiście nikt nie jest nieomylny i dlatego ja sam jak słyszę że ktoś coś powiedział czy napisał źle to trzymam się tematu a nie zwracam mu uwagę... Błąd zrobiłem ale tak jak napisałeś "Nikt nie jest nieomylny"...
Najbardziej irytujący? to chyba dla Ciebie... dla mnie już "poszłem" jest bardziej... Ile ludzi tyle dziwactw...
Ok wracam do pracy bo dzisiaj zaplanowałem sobie że kilka stówek więcej zarobię aby sobie w piątek pofolgować :) a na razie mi kiepsko idzie bo siedzę na cohones i robiłem #żarciedlamichała

Teraz macie na wybrzeżu wojnę gangów, lepiej z domu nie wychodź.

Spoko... mojej dzielnicy bronią moje gangi :)
 
  • Like
Reactions: mat
Status
Not open for further replies.
Back
Top