Akcja wsparcia dla Aśki #JJstayStrong

Gienek

UFC
Middleweight
Rozkręcamy akcje wsparcia dla Aśki na Twitterze.

Wszystko co trzeba zrobić, to wrzucić posta, filmik lub zdjęcie z JJ i otagować:

#JJstayStrong @joannamma

Pokażmy że polscy kibice to nie tylko stado forumowych nieudaczników :crazy: i wesprzyjmy Aśke.



 

Attachments

  • joanna-jedrzejczyk-ufc-2051.jpg
    joanna-jedrzejczyk-ufc-2051.jpg
    251.3 KB · Views: 18
Props ofc. Nakurwiam lajki i RT jak pojebany. Jutro wrzuce swój
 
Last edited:
Chciałbym spropsować Gienek tą akcję ale niestety nie popieram sposobu bycia jaki kreuje Aśka. Życzę jej powrotu na szczyt ale uważam, że kubeł zimnej wody jej sie teraz przyda na głowę.
 
Kurwa można nie lubić Aśki, ale za jej wkład w rozwój polskiego mma wszyscy jesteśmy jej winni wsparcie!
 
Rozkręcamy akcje wsparcia dla Aśki na Twitterze.

Wszystko co trzeba zrobić, to wrzucić posta, filmik lub zdjęcie z JJ i otagować:

#JJstayStrong @joannamma

Pokażmy że polscy kibice to nie tylko stado forumowych nieudaczników :crazy: i wesprzyjmy Aśke.




Mariusz Olkiewicz wygląda tu jak Gracjan Szadziński. xD
Asiuli przyda się jebany kontener lodowatej wody na głowę, nie ma mowy o wsparciu kiedy jest się tak butnym.
 
Chciałbym spropsować Gienek tą akcję ale niestety nie popieram sposobu bycia jaki kreuje Aśka. Życzę jej powrotu na szczyt ale uważam, że kubeł zimnej wody jej sie teraz przyda na głowę.
Mariusz Olkiewicz wygląda tu jak Gracjan Szadziński. xD
Asiuli przyda się jebany kontener lodowatej wody na głowę, nie ma mowy o wsparciu kiedy jest się tak butnym.

Pierdolenie ::fu::
 
Pierdolenie to u Helwaniego było. Z yesmanami Aśki nie ma co polemizować. :cool: #jjdonttap #andnew
 
Spoko, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak ktoś nie chce pasa UFC w polskich rękach to jego sprawa.
 
Popieram, ale nie mam twittera. Wrzucić na fejsa i otagować jak Gamrot Diakesego? :awesome:
 
Spoko, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jak ktoś nie chce pasa UFC w polskich rękach to jego sprawa.
Aha, czyli jak będziesz twittowac to pas będzie w polskich rękach, a jak lajkujesz posty na fb o wodzie dla afryki to tam pada deszcz.
:applause:
 
Aha, czyli jak będziesz twittowac to pas będzie w polskich rękach, a jak lajkujesz posty na fb o wodzie dla afryki to tam pada deszcz.
:applause:
Kompletnie nie o to mi chodziło, strasznie to wszystko płytko potraktowałeś, choć nigdzie nie pisałem, że podanie tego dalej na pewno pozwoli odzyskać pas. Sam nie mam ani facebooka, ani twittera. Pozwól, że ci wytłumaczę co miałem na myśli. Chodzi o pokazanie wsparcia Aśce w jakikolwiek sposób. Wspięła się na sam szczyt i długo na nim trzymała, uważam, że nie była to kwestia przypadku. Wierzę też w to, że stać ją by ten szczyt ponownie osiągnąć, ale sama musi wierzyć w to, że da radę. Jeżeli taki styl bycia, nakręcania się i w ogóle pomaga jej w tym, to ja z tym nie mam problemu (żeby była jasność, to nie tak, że co nie zrobi Asia to ja od razu :duckfap:, np. prezenty na ważeniu uważam za średni pomysł, z mówieniem, że nie klepała to w ogóle strzał w stopę, z tą zadziornością to ja bym się pewnie inaczej zachowywał, ale dla mnie jest to jak najbardziej do zaakceptowania). A już na pewno nie zamierzam mówić jej jak ma się zachowywać. Taki Machida czy Maia są odwrotnością Aśki, a też dostają aż przykro. Myślisz, że jakby nagle zmienili swój styl i popłynęli w trashtalku to wygrywali by walki? Trzeba też oddzielić kwestie sportowe, od zachowania podczas fightweeku i ważenia. Bo przecież butność, zadziorność i agresja Asi tydzień przed walką to kawałek odgrywany już wiele razy i zawsze się sprawdzał. Wtedy jakoś nikt nie mówił, że nie wspiera Aśki. Teraz ewidentnie nie zagrało coś sportowo. Być może zlekceważyła Rose, bo można być pewnym siebie, zaczepnym, a jednocześnie doceniać przeciwniczkę. Bo np. Gadelhi na bank nie lekceważyła, a jednak zachowywała się przed walkami tak samo. Wierzę, że pomimo tego, że mówi, że dalej zostanie taka sama, to zrobi głęboki przegląd co nie zagrało w walce, wyciągnie wnioski i wróci Joanna Champion. I tu przechodzimy do sedna, dla mnie jak ktoś mówi zero wsparcia dla Jędrzejczyk, to znaczy, że po prostu nie życzy jej tego, żeby ten pas zdobyła. A oprócz niej to za specjalnie nie widzę szanse na pas w Polsce (największe z reszty ma Tybur, ale uważam, że i tak w porównaniu z Aśką to ma duuuuużo trudniejszą drogę).

Trochę się rozpisałem, pewnie momentami trochę chaotycznie, ale tak to już jest jak się dużo rzeczy chce szybko napisać. Jak coś napisałem niejasno to spoko, przypierdol się do mnie znowu, a chętnie wytłumaczę.
 
Sluchaj, gdy zaczela walczyc w UFC to oni i tak juz zatrudniali polskich zawodnikow.
Co sie przez nią rozwinelo w polskim mma ?
Dzięki Niej MMA jest znacznie bardziej obecne w codziennym życiu, choćby występy Joanny w TV, jej kontrakty reklamowe (Oshee, play, samsung) również przebijają się do świadomości sporej części Polaków.
 
Dzięki Niej MMA jest znacznie bardziej obecne w codziennym życiu, choćby występy Joanny w TV, jej kontrakty reklamowe (Oshee, play, samsung) również przebijają się do świadomości sporej części Polaków.
Nie patrzyłem na to od tej strony, to sie z Tobą zgodzę ze miala wklad w rozwoj mma w naszym kraju.
Ale wsparcia ode mnie nie bedzie bo jej nie lubie.
 
Nie chcecie wspierać Wasz wolny wybór .... ale na uj tu wchodzicie


Nie patrzyłem na to od tej strony, to sie z Tobą zgodzę ze miala wklad w rozwoj mma w naszym kraju.
Ale wsparcia ode mnie nie bedzie bo jej nie lubie.
Już wiesz dlaczego pisałem czy nie odbierasz numerów z Playa i czy wyrzuciłeś telewizor i mikrofale Samsunga ?
 
Ja jebie co za jebane ameby. W jebanym nagłówku jest zaznaczone, że to akcja wsparcia dla JJ. Nie chcesz wspierać, to na chuj tu jeden z drugim wypisujecie swoje pierdoły? I tak już wszyscy wiedzą kto jej nie kibicuje, w ilu jeszcze tematach to podkreślicie?

Aż się Dana wkurwił, myślałem, że zaraz wybuchnie...
 
Back
Top