Agnieszka Niedźwiedź zostanie mamą

gratulacje, szkoda, że przerwa od walk ciekawe na jak długo
Mama w końcu ma dość dużo obowiązku i z takim małym dzieckiem trzeba siedzieć 24/7 , szczerze Agnieszke widziałem już niedługo w UFC
 
Kurde, najmłodsza z naszych "Aniołków" ;-)

Powodzenia i zdrowia :-)

Czas zmienić ksywkę z Kuma na MAMMA ;-)
 
No to karierę w MMA ma z głowy na co najmniej dwa lata (tak mi się wydaje).
Cóż... szkoda. Po pokonaniu Pannie Kianzad - która miała być Jej kolejną przeciwniczką - drzwi UFC mogłyby stanąć dla niej otworem już teraz.
 
Bardzo fajna wiadomość, dużo zdrowia i gratulacje :)
oby Mirek nie napisał, że MMA Rocks macza palce w psuciu polskiego MMA ;)
 
Jak to już niektórzy powiedzieli - są sprawy ważne i ważniejsze.

Szkoda, że nie będzie walczyć, ale miło mimo wszystko, że zostanie maMMĄ. Lepiej teraz niż później ;) Oby jeszcze wróciła kiedyś do sportu :)
Gratulacje, życzenia zdrowia i powodzenia dla obu Niedźwiadków :cool:
 
Gratulacje dla przyszłej mamy! Informacja dość zaskakująca ale nie nam to oceniać.
Wszystkiego dobrego, wrócisz silniejsza. Trzymaj się ciepło :)
 
Trzeba pogratulować i podziękować za nowego obywatela, który będzie zarabiał na nasze przyszłe emerytury:D.
 
Kariera Agnieszki nie jest zagrożona. Sponsorzy zachowali się na poziomie, Adze niczego nie brakuje, uczy się do matury, szlifuje angielski. Do tego nawet teraz jej waga, odżywianie i forma są pod kontrolą.

Przypomnę tylko, że inna mama za chwilę będzie walczyć o pas UFC i teraz Cat jest trochę takim wzorem, który stawiam przed Agą.
 
Niedzwiedzice majace mlode potomstwo sa szczegolnie niebezpieczne i jeszcze bardziej agresywne, tak wiec zla wiadomosc dla przyszlych rywalek. Zdrowka i powodzenia.
 
pare dni mnie tu nie było, lecz w niedziele mam trochę więcej czasu to sobie przeglądam zaległe newsy... Patrzę, czytam i nie wierzę... Ciąża w takim momencie międzynarodowej kariery- wiadomo o co chodzi... NAJLEPSZEGO AGA!
 
Nareszcie sie tutaj wlogowalem po tych wszystkich zmianach :) Aga ladna dziewczyna , myslalem ze to ja bede ojcem :D:D a tu lipa :D. Jakby nie bylo jeszcze jest mloda wiec na pewno wroci do sportu i bedzie niszczyc :) Powodzenia! :)
 
Lepiej, że teraz wpadła, niż by miała wpaść za 2-3 lata będąc na dużo wyższym etapie kariery.
Zdrowia.
 
Co wy chcecie z tą ciążą w momencie kariery. Karolina Kowalkiewicz ma lepsze perspektywy kariery a w KSW walczy chyba po 9 miesiącach przerwy czyli akurat zdążyła by machnąć bejbi i wrócić na ring i nikt by się nie zorientował hehehe
 
Back
Top