Agnieszka Niedźwiedź zostanie mamą

Skoro dowiedziała się po jakimś czasie i planowała w tym czasie walkę to chyba oczywiste że raczej nie planowane.

Dokładnie ;) Dlatego nie powinniśmy jej oceniać jak to zrobił pewien kolega parę postów wyżej, a życzyć wszystkiego dobrego.

Poza tym, pech Pawła nie opuszcza. Lena nie walczyła, Karolina odeszła, Agnieszka ma przerwę...zostali mu sami faceci :D
 
acha to nieplanowane... w takim razie... jestem ciekaw ktory balamutnik zrobil dziewczynie pod gorke
 
na tym etapie kariery decydowac sie na dziecko... troche nienormalne
z całym szacunkiem do osiągnięć sportowych Agnieszki ale ciężko mówić o karierze w jej wydaniu, mma w Polsce czy Europie to nie jest skarbonka z góra złota, rzadko który zawodnik na tym zarabia koksy a co dopiero dziewczyna. Fajnie, że będzie mamą a jak będzie miała jeszcze ochotę i możliwości to z pewnością wróci do sportu i może zacząć swoją przygodę od nowa. Trzymam kciuki za młodego niedźwiadka, może będzie z niego w przyszłości niezły kocur w mma:)
 
Lepsza teraz "niespodzianka" niż płacz za kilka lat jak inne sportowe kobiety, że przez wyczynowe uprawianie sportu nie mogą zajść w ciążę lub coś smutnego się z ciążą stało. No nic miejmy tylko nadzieje, że dzieciak i Aga będą zdrowe dodatkowo będzie mało kilogramów do zabijania , a Kowalik znajdzie prace :p.
 
Aga gratulacje! Jest niż demograficzny, nas jest coraz mniej tak więc trzeba pomóc hehe oby mały był zdrowy kariera sportowa nie jest najważniejsza...
 
No to zdrowia przyszlej mamie i dziecku zycze, a potem udanego powrotu do klatki :)
 
Zdrowia i radości.
Zamiast marudzić to zrzuta na wózek custom w wersji mma :)
A potomka widzę tak :)
kids-everlast-boxer.jpg
 
Dobrze, że nie to Janek, bo gala UFC stanęłaby pod znakiem zapytania. ;)

Gratulacje. Są ważniejsze sprawy w życiu niż mma.
 
Back
Top