Adrenalina Częstochowa - nabór

P

Paweł Kowalik

Guest
Adrenalina Fight Częstochowa zaprasza wszystkich chętnych z Częstochowy i okolic na nabór, który odbędzie się w piątek 1 października w klubie AFC przy ulicy św. Jana 24 (I piętro) w Częstochowie.


Wymagania: Ukończone 13 lat i zgoda rodziców oraz chęci do treningów pod okiem Krzyśka Kułaka. Dla osób dojeżdżających na treningi są zniżki i jest też możliwość odpracowania treningu w klubie. Na początku nie trzeba mieć żadnego sprzętu.


Jak ktoś ma jakieś pytania, to postaram się odpowiedzieć, ale najlepiej w piątek wybrać się do Adrenaliny. Wrzucam na forum, bo może zagląda tu ktoś z Częstochowy, kto jeszcze nie trenuje, a chciałby.
 
korzyjstajcie, ja bym dał sporo żeby z Krzyśkiem ćwiczyć, ale za daleko
 
Adrenalinie ciężko będzie się przebić przez konkurencyjne Jerry Kulej MMA System
 
a u nas są bobry :P
jeszcze raz powtórzę, co pisałem w innym temacie z wywiadem Kułaka - bardzo fajna opcja wedł mnie, że daje chłopakom możliwość płacenia za treningi poprzez pracę. To naprawdę trzeba pochwalić, gdyż wielu młodych z talentem może być w ciężkiej sytuacji finansowej/rodzinnej, a dzięki takiemu czemuś jest dla nich okazja do treningu i przy okazji funkcja wychowawcza przez pracę. Także Krzysiek odwala w tej kwestii dobrą robotę
 
Back
Top