1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Adrenalina Częstochowa - nabór

Discussion in 'Forum MMA' started by Paweł Kowalik, Sep 28, 2010.

1. Adrenalina Fight Częstochowa zaprasza wszystkich chętnych z Częstochowy i okolic na nabór, który odbędzie się w piątek 1 października w klubie AFC przy ulicy św. Jana 24 (I piętro) w Częstochowie.

Wymagania: Ukończone 13 lat i zgoda rodziców oraz chęci do treningów pod okiem Krzyśka Kułaka. Dla osób dojeżdżających na treningi są zniżki i jest też możliwość odpracowania treningu w klubie. Na początku nie trzeba mieć żadnego sprzętu.

Jak ktoś ma jakieś pytania, to postaram się odpowiedzieć, ale najlepiej w piątek wybrać się do Adrenaliny. Wrzucam na forum, bo może zagląda tu ktoś z Częstochowy, kto jeszcze nie trenuje, a chciałby.

2. Guest

Guest Guest

korzyjstajcie, ja bym dał sporo żeby z Krzyśkiem ćwiczyć, ale za daleko

3. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Adrenalinie ciężko będzie się przebić przez konkurencyjne Jerry Kulej MMA System

4. SpiderFYM

SpiderFYM Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    88
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    GLF xD

No ale w Czewie jest jeszcze Wydra.

5. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,493
    Zdobyte Lajki:
    3,430
    Punkty:
    2,790
    a u nas są bobry :P
    jeszcze raz powtórzę, co pisałem w innym temacie z wywiadem Kułaka - bardzo fajna opcja wedł mnie, że daje chłopakom możliwość płacenia za treningi poprzez pracę. To naprawdę trzeba pochwalić, gdyż wielu młodych z talentem może być w ciężkiej sytuacji finansowej/rodzinnej, a dzięki takiemu czemuś jest dla nich okazja do treningu i przy okazji funkcja wychowawcza przez pracę. Także Krzysiek odwala w tej kwestii dobrą robotę

Share This Page