ACB odrzuciło propozycję Nike

Status
Not open for further replies.

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
ACB odrzuciło właśnie propozycje NIKE z tego powodu że Nike wspiera pedalstwo lgbt czy jak im tam.
ACB to kozaki :D jebać poprawność polityczną
@Cloud @baju będzie na niusa? :D
 
Nie jestem największym fanem LGBT, może nie jestem fanem w ogóle, ale taki ruch z strony organizacji sportowej jest głupi. Sponsorzy i ich zaufanie tworzy markę, marka przyciąga fanów. Ja wiem, że w ACB są koty co wciągną wszystkich nosem, ale jak nie ma kto tego pokazać to zostaje bez znaczenia. Na miejscu ACB poprosiłbym o oddzielny cykl reklam, czy coś... bo tak sami strzelili sobie w kolano i nadal będą postrzegani jako mistrzostwa Groznego i okolic.
 
Podejrzewam, że ACB ma to :gdzie:bo ta organizacja i tak prawdopodobnie jest jedną wielką pralnią pieniędzy oraz przy okazji hobby Khasieva. A że Czeczenom daleko do miłośników LGBTQWERTY to na hajs Nike się nie połaszą. Niektórzy szydełkują, inni hodują papugi a ci co mają hajs zakładają sobie organizację MMA i patrzą jak ludzie klepią się po pyskach ku uciesze gawiedzi.
 
tylko dodam, ze prezydentem Sopotu jest Biedron (gej), a prezydentem Gdanska jest Adamowicz, ktory wspiera ruch LGBT
jakby jakas Wyborcza to podchwycila to gali by nie bylo
 
Podejrzewam, że ACB ma to :gdzie:bo ta organizacja i tak prawdopodobnie jest jedną wielką pralnią pieniędzy oraz przy okazji hobby Khasieva. A że Czeczenom daleko do miłośników LGBTQWERTY to na hajs Nike się nie połaszą. Niektórzy szydełkują, inni hodują papugi a ci co mają hajs zakładają sobie organizację MMA i patrzą jak ludzie klepią się po pyskach ku uciesze gawiedzi

Podejrzewam, że jesteś w błędzie. Odrobinę. Owszem, oddalili się od Khasieva, ale stare czeczeńskie nawyki pozostały. No niestety wydawało się, że dorośli do rangi organizacji ogólnoświatowej i tu taki zonk...
 
A ten pierwszy to czasem nie Słupska?
masz racje, ale i tak by dalo rade ich zablokowac
przeciez ta organizacja to pralnia brudnych pieniedzy, ktora sieje mowe nienawisci, imo kilka donosow i ich w Polsce nie ma
 
tylko dodam, ze prezydentem Sopotu jest Biedron (gej),

Jak już zabierasz głos na jakiś temat to przynajmniej się rozeznaj trochę. Bedroń jest prezydentem Słupska, a nie Sopotu pani "patrioto". To, że pedał to jedno, ale to, że dobrą robotę robi i zarabia mniej niż nie jeden burmistrz to już inna inszość.

Chcesz walczyć nie znając nawet wroga...:siara:
 
Jak już zabierasz głos na jakiś temat to przynajmniej się rozeznaj trochę. Bedroń jest prezydentem Słupska, a nie Sopotu pani "patrioto". To, że pedał to jedno, ale to, że dobrą robotę robi i zarabia mniej niż nie jeden burmistrz to już inna inszość.

Chcesz walczyć nie znając nawet wroga...:siara:
a gdzie ja go obrazilem? pomylily mi sie miasta i tyle
 
Ciężko mi uwierzyć że była taka oferta z firmy Nike, prędzej uwierzyłbym że jakiś zawodnik który miał bić się na gali ACB miał ofertę od Nike i chciał coś w tym temacie ugrać.

Dodam wypowiedź właściciela ACB żeby było wiadomo o co chodzi:

"‘Women were created for men and men for women. Do you see animals mating with the same sex? If we allow gay marriage, a man worse than an animal.’ – Manny Pacquiao said. After these words, Nike broke a contract with Manny!!!” Khasiev said (H/T @bayginavukat). “Friends, for a few months we have had negotiations for a Nike sponsorship with ACB but after such a demarche on the part of well-known company, I consider it beneath our dignity to have any relationship with them! I add to all this one expression - "Sometimes the devil is afraid of the thoughts within a f****t’s head."
 
Ciężko mi uwierzyć że była taka oferta z firmy Nike, prędzej uwierzyłbym że jakiś zawodnik który miał bić się na gali ACB miał ofertę od Nike i chciał coś w tym temacie ugrać.

Dodam wypowiedź właściciela ACB żeby było wiadomo o co chodzi:

"‘Women were created for men and men for women. Do you see animals mating with the same sex? If we allow gay marriage, a man worse than an animal.’ – Manny Pacquiao said. After these words, Nike broke a contract with Manny!!!” Khasiev said (H/T @bayginavukat). “Friends, for a few months we have had negotiations for a Nike sponsorship with ACB but after such a demarche on the part of well-known company, I consider it beneath our dignity to have any relationship with them! I add to all this one expression - "Sometimes the devil is afraid of the thoughts within a f****t’s head."
Przecież Kwiat Islamu nie przyjmie pieniędzy od korpo Żydolskiego Lucyfera.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top