ACB odrzuciło propozycję Nike

Status
Not open for further replies.

MMA4LIFE

Maximum FC
Middleweight
ACB odrzuciło właśnie propozycje NIKE z tego powodu że Nike wspiera pedalstwo lgbt czy jak im tam.
ACB to kozaki :D jebać poprawność polityczną
@Cloud @baju będzie na niusa? :D

Jacek Okninski

Inoki Genome Federation
Nie jestem największym fanem LGBT, może nie jestem fanem w ogóle, ale taki ruch z strony organizacji sportowej jest głupi. Sponsorzy i ich zaufanie tworzy markę, marka przyciąga fanów. Ja wiem, że w ACB są koty co wciągną wszystkich nosem, ale jak nie ma kto tego pokazać to zostaje bez znaczenia. Na miejscu ACB poprosiłbym o oddzielny cykl reklam, czy coś... bo tak sami strzelili sobie w kolano i nadal będą postrzegani jako mistrzostwa Groznego i okolic.

Betonowy Krzychu

Bellator
Light Heavyweight
Podejrzewam, że ACB ma to :gdzie:bo ta organizacja i tak prawdopodobnie jest jedną wielką pralnią pieniędzy oraz przy okazji hobby Khasieva. A że Czeczenom daleko do miłośników LGBTQWERTY to na hajs Nike się nie połaszą. Niektórzy szydełkują, inni hodują papugi a ci co mają hajs zakładają sobie organizację MMA i patrzą jak ludzie klepią się po pyskach ku uciesze gawiedzi.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
tylko dodam, ze prezydentem Sopotu jest Biedron (gej), a prezydentem Gdanska jest Adamowicz, ktory wspiera ruch LGBT
jakby jakas Wyborcza to podchwycila to gali by nie bylo

Jacek Okninski

Inoki Genome Federation
Podejrzewam, że ACB ma to :gdzie:bo ta organizacja i tak prawdopodobnie jest jedną wielką pralnią pieniędzy oraz przy okazji hobby Khasieva. A że Czeczenom daleko do miłośników LGBTQWERTY to na hajs Nike się nie połaszą. Niektórzy szydełkują, inni hodują papugi a ci co mają hajs zakładają sobie organizację MMA i patrzą jak ludzie klepią się po pyskach ku uciesze gawiedzi

Podejrzewam, że jesteś w błędzie. Odrobinę. Owszem, oddalili się od Khasieva, ale stare czeczeńskie nawyki pozostały. No niestety wydawało się, że dorośli do rangi organizacji ogólnoświatowej i tu taki zonk...

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
A ten pierwszy to czasem nie Słupska?
masz racje, ale i tak by dalo rade ich zablokowac
przeciez ta organizacja to pralnia brudnych pieniedzy, ktora sieje mowe nienawisci, imo kilka donosow i ich w Polsce nie ma

s3pp

EFC Africa
Featherweight
tylko dodam, ze prezydentem Sopotu jest Biedron (gej),

Jak już zabierasz głos na jakiś temat to przynajmniej się rozeznaj trochę. Bedroń jest prezydentem Słupska, a nie Sopotu pani "patrioto". To, że pedał to jedno, ale to, że dobrą robotę robi i zarabia mniej niż nie jeden burmistrz to już inna inszość.

Chcesz walczyć nie znając nawet wroga...:siara:

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Jak już zabierasz głos na jakiś temat to przynajmniej się rozeznaj trochę. Bedroń jest prezydentem Słupska, a nie Sopotu pani "patrioto". To, że pedał to jedno, ale to, że dobrą robotę robi i zarabia mniej niż nie jeden burmistrz to już inna inszość.

Chcesz walczyć nie znając nawet wroga...:siara:
a gdzie ja go obrazilem? pomylily mi sie miasta i tyle

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Ciężko mi uwierzyć że była taka oferta z firmy Nike, prędzej uwierzyłbym że jakiś zawodnik który miał bić się na gali ACB miał ofertę od Nike i chciał coś w tym temacie ugrać.

Dodam wypowiedź właściciela ACB żeby było wiadomo o co chodzi:

"‘Women were created for men and men for women. Do you see animals mating with the same sex? If we allow gay marriage, a man worse than an animal.’ – Manny Pacquiao said. After these words, Nike broke a contract with Manny!!!” Khasiev said (H/T @bayginavukat). “Friends, for a few months we have had negotiations for a Nike sponsorship with ACB but after such a demarche on the part of well-known company, I consider it beneath our dignity to have any relationship with them! I add to all this one expression - "Sometimes the devil is afraid of the thoughts within a f****t’s head."

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
Ciężko mi uwierzyć że była taka oferta z firmy Nike, prędzej uwierzyłbym że jakiś zawodnik który miał bić się na gali ACB miał ofertę od Nike i chciał coś w tym temacie ugrać.

Dodam wypowiedź właściciela ACB żeby było wiadomo o co chodzi:

"‘Women were created for men and men for women. Do you see animals mating with the same sex? If we allow gay marriage, a man worse than an animal.’ – Manny Pacquiao said. After these words, Nike broke a contract with Manny!!!” Khasiev said (H/T @bayginavukat). “Friends, for a few months we have had negotiations for a Nike sponsorship with ACB but after such a demarche on the part of well-known company, I consider it beneath our dignity to have any relationship with them! I add to all this one expression - "Sometimes the devil is afraid of the thoughts within a f****t’s head."
Przecież Kwiat Islamu nie przyjmie pieniędzy od korpo Żydolskiego Lucyfera.

Status
Not open for further replies.