Absurdy poprawności politycznej.

Kierwa, te nitki murzynach kanibalach musicie zacząć wrzucać do innego tematu, np. o integracji, bo tego jest za dużo, a inne absurdalnie polityczne tematy znikają i nie da się o nich pogadać.

Ja to już tylko skroluję jak widzę te posty.
Swoją drogą, po co Wy to codziennie czytacie?

We łbie robi rozpierdol jak porno.
Dzień w dzień karmić umysł takimi rzeczami to sami powariujecie.
 
Kierwa, te nitki murzynach kanibalach musicie zacząć wrzucać do innego tematu, np. o integracji, bo tego jest za dużo, a inne absurdalnie polityczne tematy znikają i nie da się o nich pogadać.

Ja to już tylko skroluję jak widzę te posty.
Swoją drogą, po co Wy to codziennie czytacie?

We łbie robi rozpierdol jak porno.
Dzień w dzień karmić umysł takimi rzeczami to sami powariujecie.
Powiem Ci, że dziś rano doszedłem do podobnego wniosku i powiedziałem sobie, że od jutra detoks, strasznie ryje beret.
 
Kierwa, te nitki murzynach kanibalach musicie zacząć wrzucać do innego tematu, np. o integracji, bo tego jest za dużo, a inne absurdalnie polityczne tematy znikają i nie da się o nich pogadać.

Ja to już tylko skroluję jak widzę te posty.
Swoją drogą, po co Wy to codziennie czytacie?

We łbie robi rozpierdol jak porno.
Dzień w dzień karmić umysł takimi rzeczami to sami powariujecie.
Po to żebyś nigdy nie stanął tyłem do takiego podludzia.

Zapytaj babci czy się plecami do ukraińca obróci? Bo moja nie.
 
Po to żebyś nigdy nie stanął tyłem do takiego podludzia.
Aha, no to dziękuję po stokroć

giphy.gif
 

Będzie ferment panowie....
Niedobrze że atamani przeciw majestatowi Rzeczpospolitej znów się buntują.
A niech ta wojna trwa, niech zarżną się wzajemnie Ruscy z Upadlincami.
Bo inaczej coś czuję że ta sicz znowu w piórka obrośnie jak uda im się wyjść obronną ręką przeciw Moskwie.
I trzeba będzie im zgotować drugie Beresteczko, a problem w tym że siłowo teraz stoją mocno :benny: :żeco:
 
Będzie ferment panowie....
Niedobrze że atamani przeciw majestatowi Rzeczpospolitej znów się buntują.
A niech ta wojna trwa, niech zarżną się wzajemnie Ruscy z Upadlincami.
Bo inaczej coś czuję że ta sicz znowu w piórka obrośnie jak uda im się wyjść obronną ręką przeciw Moskwie.
I trzeba będzie im zgotować drugie Beresteczko, a problem w tym że siłowo teraz stoją mocno :benny: :żeco:
Powtórzę po raz n-ty KURWA a nie mówiłem???
Na samym początku wojny.

To nie do Ciebie odpowiedź oczywiście.
Raczej do tych wszystkich popierdolonych ukrofilów.
Wspomagać naród który nas skrycie nienawidzi to głupota.
Bo nie daj Boże jak on właśnie wygra.
 
Będzie ferment panowie....
Niedobrze że atamani przeciw majestatowi Rzeczpospolitej znów się buntują.
A niech ta wojna trwa, niech zarżną się wzajemnie Ruscy z Upadlincami.
Bo inaczej coś czuję że ta sicz znowu w piórka obrośnie jak uda im się wyjść obronną ręką przeciw Moskwie.
I trzeba będzie im zgotować drugie Beresteczko, a problem w tym że siłowo teraz stoją mocno :benny: :żeco:
Polska miała i ma bardzo słabą politykę wobec naszych wschodnich braci.:beczka:braci....
Każde liczące się państwo ma wymianę technologii, podpisuje umowy na odbudowę, na przemysł wojskowy, a my no właśnie co my robimy oprócz kłócenia się o sprawę Wołynia? Co realnie Polska uzyskała przez ten czas wojny? Tak się zastanawiam. Zmarnowane lata, nawet więcej, więc w tym momencie nie mamy szans z nimi w walce, plus że złamali już barierę giń lub zabij
Wiec teraz mogą nas traktować jak traktują
Belgia ma im przekazać wszystkiego f 16
Naszych MIGow nie chcą....
 
Powtórzę po raz n-ty KURWA a nie mówiłem???
Na samym początku wojny.

To nie do Ciebie odpowiedź oczywiście.
Raczej do tych wszystkich popierdolonych ukrofilów.
Wspomagać naród który nas skrycie nienawidzi to głupota.
Bo nie daj Boże jak on właśnie wygra.
Polska miała i ma bardzo słabą politykę wobec naszych wschodnich braci.:beczka:braci....
Każde liczące się państwo ma wymianę technologii, podpisuje umowy na odbudowę, na przemysł wojskowy, a my no właśnie co my robimy oprócz kłócenia się o sprawę Wołynia? Co realnie Polska uzyskała przez ten czas wojny? Tak się zastanawiam. Zmarnowane lata, nawet więcej, więc w tym momencie nie mamy szans z nimi w walce, plus że złamali już barierę giń lub zabij
Wiec teraz mogą nas traktować jak traktują
Belgia ma im przekazać wszystkiego f 16
Naszych MIGow nie chcą....
Szczerze mówiąc wierzyłem w Piłsudczykowską idee federacyjną i państw buforowych, która była wzmacniania romantycznym przeświadczeniem o względnym synkretyzmie jaki panował w dawnym państwie przed rozbiorami. Ale niestety, zamiast wypracować nowy mit założycielski, albo oprzeć go na Petlurze to poszły buntowniki kozackie znów w przeciwną stronę.
Więc i ja wiem kiedy rękę zabrać gdy druga strona jej nie podaję.
Obiektywnie także w pierwszych dniach wojny dobre było wspieranie zbrojne upadliny, bo nie na rękę nam było i jest by wtedy Ruscy szybko ją rozjechali.
Na ten moment obydwie strony są skrwawione i tak ma być.

Ale po 2 latach właśnie, wszystko poszło nie tak i zostało spierdolone...
Uniezależnili się kozacy względem nas i USA, a jest romans z Niemcami.
I będzie ferment, dlatego wojna musi trwać niestety. Niech rozbijają się wzajemnie. Bo teraz zarówno silna Rosja jak i Ukraina staje się niestety wrogiem Polski.
 
Szczerze mówiąc wierzyłem w Piłsudczykowską idee federacyjną i państw buforowych, która była wzmacniania romantycznym przeświadczeniem o względnym synkretyzmie jaki panował w dawnym państwie przed rozbiorami. Ale niestety, zamiast wypracować nowy mit założycielski, albo oprzeć go na Petlurze to poszły buntowniki kozackie znów w przeciwną stronę.
Więc i ja wiem kiedy rękę zabrać gdy druga strona jej nie podaję.
Obiektywnie także w pierwszych dniach wojny dobre było wspieranie zbrojne upadliny, bo nie na rękę nam było i jest by wtedy Ruscy szybko ją rozjechali.
Na ten moment obydwie strony są skrwawione i tak ma być.
Tu się zgadzam.
Ale po 2 latach właśnie, wszystko poszło nie tak i zostało spierdolone...
Uniezależnili się kozacy względem nas i USA, a jest romans z Niemcami.
I będzie ferment, dlatego wojna musi trwać niestety. Niech rozbijają się wzajemnie. Bo teraz zarówno silna Rosja jak i Ukraina staje się niestety wrogiem Polski.
Napiszę powtórnie, nie daj Boże ukraina wygra i nie żartuję.
Musi się to zakończyć jakimś patem strategicznym.
 
Tu się zgadzam.

Napiszę powtórnie, nie daj Boże ukraina wygra i nie żartuję.
Musi się to zakończyć jakimś patem strategicznym.
Przecież ukrackie drony już robiły bum bum na Litwie i w Estonii. U nas Przecież też najpierw rakiety, a później "ruskie drony" zaraz po tym jak Nawrocki coś wstrzymał.

Tylko, że nikt z postępowej europki nie wpadnie na to, że oni mają w piździe wszystkich dookoła co pokazuje ich reakcja na cała pomoc z Polskiej strony i mogą celowo robić operacje fałszywej flagi i odpierdalać różne numery w całej Europie ;)

I wiadomo, że eurokmioty będą krzyczeć Putin.

:putinlaugh:
 
Polska miała i ma bardzo słabą politykę wobec naszych wschodnich braci.:beczka:braci....
Każde liczące się państwo ma wymianę technologii, podpisuje umowy na odbudowę, na przemysł wojskowy, a my no właśnie co my robimy oprócz kłócenia się o sprawę Wołynia? Co realnie Polska uzyskała przez ten czas wojny? Tak się zastanawiam. Zmarnowane lata, nawet więcej, więc w tym momencie nie mamy szans z nimi w walce, plus że złamali już barierę giń lub zabij
Wiec teraz mogą nas traktować jak traktują
Belgia ma im przekazać wszystkiego f 16
Naszych MIGow nie chcą....
Widze słuchałes Bosaka z Bartosiakiem. Słabo to wygląda
 

Było także dwóch pierdolniętych Gruzinów , którzy utopili miliony słowian w krwi.
Zapadli też na tę samą chorobę, zwaną myśl komunistyczna.

Człowiek to dziwny gatunek, wymyślił sobie pozornie piękną idee która miała być utopią, co prawda nie było można jej zrealizować ale nie była tak czarna w założeniach przecież, a okazała się bardziej mordercza niż wszystko inne co powstało w ludzkich dziejach i umysłach.
 
Back
Top