Absurdy poprawności politycznej.

te żarty to ten bambus (z którym zamieniali się na dowcipy) mu pisał, to nie tak, że ten biały padalec taki odważny, czarnemu wolno
:robertmakeup:
Domyślam się. Ale mimo to należy to docenić, panie Ninja. A nie szukać dziury w całym. Czarny komponent był to niezbędny, ale i tak -- jak na obecne czasy -- to bardzo odważne. Głoszenie, czego takiego. Nawet, jeżeli jesteś czarny. A może tym bardziej, bo czeka cię ostracyzm wśród "swoich".
 
Domyślam się. Ale mimo to należy to docenić, panie Ninja. A nie szukać dziury w całym. Czarny komponent był to niezbędny, ale i tak -- jak na obecne czasy -- to bardzo odważne. Głoszenie, czego takiego. Nawet, jeżeli jesteś czarny. A może tym bardziej, bo czeka cię ostracyzm wśród "swoich".
Tylko, że to dość stare video panie Tuczniku (sam wrzucałem dawno temu nie znając jeszcze zasad tej zabawy i byłem mocno zaskoczony na co sobie ten białas pozwala, tak nawet nas wytresowali w europce). I nie do końca działa to tak jak pan napisał, u czarnych zawsze czarny mógł z innego się nabijać, tak jak ze słynnym słówkiem na "n". Także ja tu widzę dziurę w całym. Co nie oznacza, że nie lubię sobie tego oglądać ;).

Edit: od siebie polecam to zestawienie i dowcip o małpie z nadwagą.

 
Last edited:
Tylko, że to dość stare video panie Tuczniku (sam wrzucałem dawno temu nie znając jeszcze zasad tej zabawy i byłem mocno zaskoczony na co sobie ten białas pozwala, tak nawet nas wytresowali w europce). I nie do końca działa to tak jak pan napisał, u czarnych zawsze czarny mógł z innego się nabijać, tak jak ze słynnym słówkiem na "n". Także ja tu widzę dziurę w całym. Co nie oznacza, że nie lubię sobie tego oglądać ;).

Edit: od siebie polecam to zestawienie i dowcip o małpie z nadwagą.


Ta, ja wiem, że czarni tylko mogę się z siebie nabijać. I to nawet w tym względzie są coraz ostrożniejsi. Widziałem ostatni stand up Chrisa Rocka. I niby się z czarnych nabijał, ale to było takie miałkie i bezpieczne. W czasach postflojdowych nie wypada z braci się za bardzo nabijać w zbyt wyzywający sposób.
 
PSX_20240323_180331.jpg

PSX_20240323_164501.jpg


Ciekawe czy ktoś ich w końcu dociśnie...
 

To ING? Ciekawe jak planują zrobić sobie grupy odbiorców - gejów, skoro gejów jest parę procent...

A jednocześnie tracić grupy hetero, których jest dwadzieścia razy tyle. Kolejni managerowie planują pobyt w odbycie historii? :jarolaugh:

Ja konta nie założę u pedziów, plus moi znajomi którzy mają tam konto będą o tym poinformowani, że wspierają pedałów, a to się żadnemu z nich nie spodoba :antonio:
 
To ING? Ciekawe jak planują zrobić sobie grupy odbiorców - gejów, skoro gejów jest parę procent...

A jednocześnie tracić grupy hetero, których jest dwadzieścia razy tyle. Kolejni managerowie planują pobyt w odbycie historii? :jarolaugh:

Ja konta nie założę u pedziów, plus moi znajomi którzy mają tam konto będą o tym poinformowani, że wspierają pedałów, a to się żadnemu z nich nie spodoba :antonio:
Ja pierdole. Jestem z nimi od 14 lat i na co moje pieniądze wydają.
 
Ja pierdole. Jestem z nimi od 14 lat i na co moje pieniądze wydają.
No moi ziomkowie którzy mieli tam konto już zmieniają banki. Głosuj portfelem, ciekawe jak dużo luda trzeba żeby wysłać pedało-managerów na zwolnienie?

Ja myślę że parę tysięcy osób wystarczy... Ode mnie póki co dziesięć osób dostało to info, dziesięć potwierdziło że jazda z kurwami :antonio:

Niby nic, ale skoro nic innego nie działa, to sprawdzimy czy rzeczywiście geje mogą więcej :juanlaugh:
 
Back
Top