Absurdy poprawności politycznej.

Spoko, znalazłem też info, że to Dimitry Z., jak również info od osoby która rzekomo była przy zatrzymaniu i twierdzi, że to Polak. Także to ja mogę napisać :beczka:
Bo jak narazie z samych postów w internecie mamy już conajmniej 3 sprawców.
Aż jestem ciekaw co się okaże prawdą.
 
Spoko, znalazłem też info, że to Dimitry Z., jak również info od osoby która rzekomo była przy zatrzymaniu i twierdzi, że to Polak. Także to ja mogę napisać :beczka:
Bo jak narazie z samych postów w internecie mamy już conajmniej 3 sprawców.
Aż jestem ciekaw co się okaże prawdą.
Z moich obserwacji wynika, że skoro ktoś "nie potrafi" określić sprawcy, po tylu godzinach i wielu konktrowersjach, PO ZATRZTYMANIU GO WCZORAJ, nie jest to rodzimy. Tak samo jest na całym zachodzie. Polskie obywatelstwo ma setki tysięcy ukrów. Jakby to był Polak, żaden tvn czy neotvp nie pierdoliliby się w tańcu tylko od razu byłoby wyłożone jka na tacy.
Absurdy poprawności politycznej, czyli narzedzia mającego na celu to, żeby ludzie proestablishmentowi stawali się pożytecnzymi idiotami. No offence, ja nawet nie chce się kłócić czy udowadniać komuś rację. BYłby to Polak Rodak (hehe), wiedzielibyśmy to od razu. Sorry za chaos w wypowiediz, ale naraz ogarniam kilka spraw
 
Z moich obserwacji wynika, że skoro ktoś "nie potrafi" określić sprawcy, po tylu godzinach i wielu konktrowersjach, PO ZATRZTYMANIU GO WCZORAJ, nie jest to rodzimy. Tak samo jest na całym zachodzie. Polskie obywatelstwo ma setki tysięcy ukrów. Jakby to był Polak, żaden tvn czy neotvp nie pierdoliliby się w tańcu tylko od razu byłoby wyłożone jka na tacy.
Absurdy poprawności politycznej, czyli narzedzia mającego na celu to, żeby ludzie proestablishmentowi stawali się pożytecnzymi idiotami. No offence, ja nawet nie chce się kłócić czy udowadniać komuś rację. BYłby to Polak Rodak (hehe), wiedzielibyśmy to od razu. Sorry za chaos w wypowiediz, ale naraz ogarniam kilka spraw
Zrozum, że ja nie twierdzę, że to nie był Ukrainiec, chodzi mi o to, że pojawiają się informacje od ludzi, którzy rzekomo przy tym byli lub są z policji, a te informacje są ze sobą sprzeczne. Nie przeszkadza to w powielaniu tego.
 
Zrozum, że ja nie twierdzę, że to nie był Ukrainiec, chodzi mi o to, że pojawiają się informacje od ludzi, którzy rzekomo przy tym byli lub są z policji, a te informacje są ze sobą sprzeczne. Nie przeszkadza to w powielaniu tego.
No własnie, to jest ten problem. Jeden wielki przemiał informacji a chuja wiadomo. Ja jednak opieram się na tym, że teraz weszła europa hard po wygraniu tuska i on te schematy powiela, bo to proeuropejski pachoł. Politycy koalicji, którzy wstawiają teksty typu slava ukrainie, ukraińskie flagi, dbajacy bardziej o dobre imię "braci" niż dobra Polaków. To fakty, wystarczy przejrzeć och OFICJALNE tłity
 
Swoją drogą kilka osób tu na forum pisało, że potrafi ukra po wygladzie rozpoznać, na nacie są zdjęcia z zatrzymania bez cenzury. Może to sprawę wyjaśni. :zakręcony:
 
Bo chyab zgodzimy szię, że na zachodzie multikulti nie wyszło, a mimo to politycy wydają się być ślepi. Biały człowiek zł yczłowiek. Polak zły. Biały Francuz zły, Niemiec biały zły
 
Swoją drogą kilka osób tu na forum pisało, że potrafi ukra po wygladzie rozpoznać, na nacie są zdjęcia z zatrzymania bez cenzury. Może to sprawę wyjaśni. :zakręcony:
Dla mnie już nie ma kontrowersji, przeciętny schemat uskuteczniany z zachodu. Obywatel zły. Przyjezdny biedny i oczerniany. Jestem Warszawiakiem ze śródmiescia i mam takich sytuacji trochę na codzień. Widzę, co się dzieje
 
Z moich obserwacji wynika, że skoro ktoś "nie potrafi" określić sprawcy, po tylu godzinach i wielu konktrowersjach, PO ZATRZTYMANIU GO WCZORAJ, nie jest to rodzimy.

Mam podobne zdanie.

Gdyby to był Polak z dziada pradziada to padłoby że sprawcą jest np. 33-letni letni mieszkaniec Szczecina Jan K. a tak nie ma żadnego info.
 
Mokebe nie ma litości


:waldeklaugh:

i-bardzo-kurwa-dobrze.png
 
jeździli jeździli aż dojechali
:fjedzia:
są kultury lepsze i gorsze
BB1jhSCb.img


Para motocyklistów z Hiszpanii przeszła piekło w Indiach! Siedmiu mężczyzn zaatakowało podróżnych, okradło ich i zgwałciło bezbronną kobietę na oczach jej męża.

Dzień po szokującym akcie przemocy para opublikowała nagranie wideo. Zdjęcia pokazują Fernandę i Vincente ciężko pobitych. Liczne rany na ich twarzach dają wyobrażenie o tym, co przeszła para. "Jesteśmy w szpitalu w Indiach. Jest tu też policja" — mówi Fernanda łamiącym się głosem.


Pięć lat temu Fernanda i Vincente wyruszyli z Barcelony na motocyklach, aby podróżować po świecie. Od tego czasu odwiedzili ponad 60 krajów, dzieląc się swoimi doświadczeniami na Instagramie z ponad stu tysiącami obserwujących. W zeszły piątek sympatyczni globtroterzy opublikowali szokujące wideo.

Nagle do namiotu wtargnęli mężczyźni​

Według doniesień hiszpańskich mediów, w drodze do Nepalu rozbili swój namiot w Dumce, turystycznej miejscowości w dystrykcie o tej samej nazwie (stan Jharkhand). Gdy zasnęli, siedmiu mężczyzn nagle wtargnęło do ich namiotu.

"Przyłożyli mi nóż do szyi i grozili, że mnie zabiją" — mówi Vincente. Następnie napastnicy rzucili się na jego żonę. "Zgwałcili Fernandę. Siedmiu mężczyzn. Sukinsyny".

Film przedstawiający zaatakowaną parę motocyklistów został udostępniony w serwisie X (dawniej Twitter) i obejrzany ponad 500 tys. razy. Oprócz licznych wyrazów współczucia, wielu użytkowników zgłosiło również swoje własne, w większości negatywne, doświadczenia w Indiach.



zaraz będzie ale u nas poliak też
:roberteyeblinking:
 
Last edited:
jeździli jeździli aż dojechali
:fjedzia:
są kultury lepsze i gorsze
BB1jhSCb.img


Para motocyklistów z Hiszpanii przeszła piekło w Indiach! Siedmiu mężczyzn zaatakowało podróżnych, okradło ich i zgwałciło bezbronną kobietę na oczach jej męża.

Dzień po szokującym akcie przemocy para opublikowała nagranie wideo. Zdjęcia pokazują Fernandę i Vincente ciężko pobitych. Liczne rany na ich twarzach dają wyobrażenie o tym, co przeszła para. "Jesteśmy w szpitalu w Indiach. Jest tu też policja" — mówi Fernanda łamiącym się głosem.


Pięć lat temu Fernanda i Vincente wyruszyli z Barcelony na motocyklach, aby podróżować po świecie. Od tego czasu odwiedzili ponad 60 krajów, dzieląc się swoimi doświadczeniami na Instagramie z ponad stu tysiącami obserwujących. W zeszły piątek sympatyczni globtroterzy opublikowali szokujące wideo.

Nagle do namiotu wtargnęli mężczyźni​

Według doniesień hiszpańskich mediów, w drodze do Nepalu rozbili swój namiot w Dumce, turystycznej miejscowości w dystrykcie o tej samej nazwie (stan Jharkhand). Gdy zasnęli, siedmiu mężczyzn nagle wtargnęło do ich namiotu.

"Przyłożyli mi nóż do szyi i grozili, że mnie zabiją" — mówi Vincente. Następnie napastnicy rzucili się na jego żonę. "Zgwałcili Fernandę. Siedmiu mężczyzn. Sukinsyny".

Film przedstawiający zaatakowaną parę motocyklistów został udostępniony w serwisie X (dawniej Twitter) i obejrzany ponad 500 tys. razy. Oprócz licznych wyrazów współczucia, wielu użytkowników zgłosiło również swoje własne, w większości negatywne, doświadczenia w Indiach.



zaraz będzie ale u nas poliak też
:roberteyeblinking:

Taki mąż to musi być skarb dla kobiety :DC:


 
czarnuchowo takie fajne


Na Haiti od czwartku trwają zamieszki miejscowych gangów z lokalnymi służbami. W stolicy - Port-au-Prince - grupy przestępcze zdobyły więzienie, uwalniając przy tym wszystkich osadzonych. Na wolność wydostało się około 4 tys. mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w sobotę. W swoich celach pozostali nieliczni. - Jestem jedyną osobą, która została w celi - powiedział agencji Reutera jeden z więźniów. Jak relacjonował, szturm zaczął się, gdy wszyscy spali.


Przywódcą tzw. federacji gangów jest Jimmy Cherizier, były funkcjonariusz policji, który przeszedł na stronę zbrojnych band terroryzujących Haiti.

Cherizier oświadczył wcześniej, że celem gangów jest obalenie szefa haitańskiego rządu Ariela Henry’ego. Oprócz więzień, przestępcy atakują m.in. posterunki policji oraz stołeczne lotnisko.

BB1jh6oJ.img
 
Back
Top