Absurdy poprawności politycznej.

czarnuchowo takie fajne


Na Haiti od czwartku trwają zamieszki miejscowych gangów z lokalnymi służbami. W stolicy - Port-au-Prince - grupy przestępcze zdobyły więzienie, uwalniając przy tym wszystkich osadzonych. Na wolność wydostało się około 4 tys. mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w sobotę. W swoich celach pozostali nieliczni. - Jestem jedyną osobą, która została w celi - powiedział agencji Reutera jeden z więźniów. Jak relacjonował, szturm zaczął się, gdy wszyscy spali.


Przywódcą tzw. federacji gangów jest Jimmy Cherizier, były funkcjonariusz policji, który przeszedł na stronę zbrojnych band terroryzujących Haiti.

Cherizier oświadczył wcześniej, że celem gangów jest obalenie szefa haitańskiego rządu Ariela Henry’ego. Oprócz więzień, przestępcy atakują m.in. posterunki policji oraz stołeczne lotnisko.

BB1jh6oJ.img
Ciekawie tam będzie bo w końcu temu ich premierowi a właściwie p.o. premiera (który podobno zlecił zabójstwo poprzednika i tak sobie rządzi od kilku lat) udało się wyżebrać od ONZ interwencje militarną. Chyba Kenijczycy za pieniądze USA mają tam robić porządki.
Piękna jest też granica między Haiti a Dominikaną cała wyspa przedzielona od morza do morza betonowym murem.
 
dobra dupa z tej hiszpanki co ją padziiity przeflancowały
0exhNuNYnjBGZDHIdN5WmL9I2Pk2GAlRNecaS7j0nyZiNxIsbHWB58ltwdGn%7C%7CDh6Kwh9HS+LeD1g4YMrU1lYZFF5NELYTrWIRT5X766QU4Ch2zNv855jkb8yLH0dYXev%7C%7C8cvOzjYMTIfQeoEH%7C%7Cbx7a8Koru5A2MGo1zRNbRKmC4D4Zv0Hp17ya4o9v+Ojljx6oMjJTAE9Gc2Kx1l85PcpDtEWvbzNsA6q6RjAIgCifgG6vuzynTpV1IkeFFxHzPC6K75lMs5rQfkQhQZwzmEEIgTAQobhVjmliYOhN1+raeDFaxMn%7C%7C07s%7C%7C2AATNBUGQ290RRsZKZxjXMUVmi3VNWykWDmuSla%7C%7CEEjL7ALPfKYMi%7C%7C7QnaQon1DLUUaUg8AvnQVBnTJajgUu0Bx64eOr5x2V2K4w+5KeKthUpzXA==.jpeg

0exhNuNYnjBGZDHIdN5WmL9I2PEvHA5RNucaS7j0nyZiNxIsbHWB58ltwdGn%7C%7CDh6Kwh9HS+Lfzdg7I8uU1RUZFd8O0PaTbOMSTtS7K2ZVICk1zFm%7C%7CJZok74yKncabH6q9cQoOzjYMTIfQeoEH%7C%7Cbx7a8Koru5A2MGoyX9auctwCIPuM23TKNy2JAtrKSDjkC2ptZ%7C%7CIjNLvG0jJ00m7NPfvnw1UvfPMc9g+PAnFPEzhMQ65OftxiusR2U4SnhtFSeMm7P+yeQTjyaucTE1pkCXeJ9qf2k8oHSallAysY5z38j3coJlhK5ojoHRbmgES05D6iZ0nqyImQGZQU+t3HQAyTDRm+q1dcR1t4fJGtS2TPDv%7C%7CjvpSYCYG74RCy8qWa+HCg+aH%7C%7Cu1ONtQktYdRaEX1QY=.jpeg

0exhNuNYnjBcaS3SYdxKjf8F2vJ1Wg9SZ60STLepjSVmIR1vLHOapZA0mpCj4yRwKwVlASuRYzxn7Y0tVFVWCz18NUbeTLyMSDZX5qiQV+rN0DRn9p5nk7Y3JXMcZnCp9cYuUAmYdSgIGaYDG7uo+qhT5aGuO1lQpTb9d7VCkGZK4JP8CORKxJIf6rbak0jq5ZA0KikH8W8mcAR67N7epDMET+DxNdx1qO90SbpKtckG1Ozvj3jpQT5sRGB9KD+XudaZk+UuhzXgJRQ1+ECfeI5jfQE4x1C%7C%7CuksQgrMY2dWHFqxM+N9+sqPVETFKCipkr0k+wKuckQHucGiwim1V8DSD%7C%7CbaoYakDobfYAMqMZMPMwSTTV6DzQbRjWHxYWfrSfFTbZvqzWp4Ms9wXTN1tkWG78zmufbSpjkooXTcS.jpeg
Don @Cassius42 kolekcjonerze jaka notka? Godna fapfolderu czy o czymś nie wiem i od dawna założony?
:roberteyeblinking:
 
A może oni jeżdżą po świecie żeby witaminka zaznała grupowego ubogacenia w każdym kraju? Tylko w Indiach nie zapłacili i aferka?
:roberteyeblinking:
Nie, po prostu babka się zapomniała i biegała po wioskach ubrana jak kurwiszon, gdzie ludzie są naprawdę prymitywniejsi od miastowych, a przecież w mieście się tak raczej nie ubierała...
PSX_20240306_113432.jpg

Więc co mogło pójść źle? :śmiech:

Już czekam na te feministyczne pierdololo że kobieta wszędzie ma czuć się swobodnie i biegać w krótkich spodenkach, w kraju w którym nawet mocno ubrana Hinduska ryzykuje ostre ruchanie na pół wioski kutasów.

Musimy się niestety przenieść do cywilizacji wschodu, bo zachód to już gangrena i czas uciąć kończynę.
 
Nie, po prostu babka się zapomniała i biegała po wioskach ubrana jak kurwiszon, gdzie ludzie są naprawdę prymitywniejsi od miastowych, a przecież w mieście się tak raczej nie ubierała...
View attachment 93460
Więc co mogło pójść źle? :śmiech:

Już czekam na te feministyczne pierdololo że kobieta wszędzie ma czuć się swobodnie i biegać w krótkich spodenkach, w kraju w którym nawet mocno ubrana Hinduska ryzykuje ostre ruchanie na pół wioski kutasów.

Musimy się niestety przenieść do cywilizacji wschodu, bo zachód to już gangrena i czas uciąć kończynę.
Młoda, atrakcyjna dupeczka zwiedza świat z 63 letnim dziadem...

Nic nie sugeruję :tysoncoffe:
 
A daj gąbkę do garów to instynkt pierwotny wygrywa
:werdum:
Jak nie było zmywarki to slyszałem "kupmy bo zmywanie ręczne zajmuje za dużo czasu". Teraz widzę że wkładanie i wyciąganie naczyń zajmuje więcej czasu niż zmywanie. Mam też dziwne wrażenie ze domniemaną oszczędność "na wodzie" zabiera rachunek za prąd i pastylki oraz sól do zmywarki nie wspominając o niemałym koszcie zakupu tego gówna i montażu. Znowu nowoczesność zrobiła mnie w chuja.
 
Jak nie było zmywarki to slyszałem "kupmy bo zmywanie ręczne zajmuje za dużo czasu". Teraz widzę że wkładanie i wyciąganie naczyń zajmuje więcej czasu niż zmywanie. Mam też dziwne wrażenie ze domniemaną oszczędność "na wodzie" zabiera rachunek za prąd i pastylki oraz sól do zmywarki nie wspominając o niemałym koszcie zakupu tego gówna i montażu. Znowu nowoczesność zrobiła mnie w chuja.
To zupełnie jak z pralką. Wymyślili te durackie maszyny, bo siły w ręcach nie mieli
 
Back
Top