Absurdy poprawności politycznej.

Nie istnieje żaden niezawodny schemat wnioskowania, gdyby istniał, to byśmy się do niego odwoływali, jak do Boga. Dążyli do tego pozytywiści i cały empiryzm logiczny, ale się okazało, że jest to niemożliwe i wajcha została przeciągnięta w drugą stronę - „wszystko jest względne, więc mogę siebie afirmować jako helikopter bojowy Apacz 1500 ZX — a wy ze swoim nazistowskim językiem nie macie prawa myśleć nic innego, bo mnie ranicie". To, że wiele zależy od kontekstów i konkretnych sytuacji, nie oznacza, że logika w ogóle nie obowiązuje — trzeba, umieć się nią posługiwać, jak każdym innym narzędziem np. wiertarką.
To jest odpowiedź, którą należy cytować w większości internetowych dyskusji :tellmemore:
 
Wyborcza jedzie po całości


Ale jeszcze z 6 lat temu nie było takich kwiatków. Jak Kurski w TVP szaleje to jego brat w wyborczej mówi: ej ja potrafię mocniej, lepiej?
 
Winę za zniszczenie przedszkola ponoszą wandale. Winę za zniszczenie mocno zniszczonej psychy wandali ponoszą lgbety. Wandali jebać pod pręgierzem. Lgbty jebać żywym ogniem.

Winę za zniszczenie statuy konfederatów ponoszą lewacy i aktywiści blm. Winę za zniszczenie mocno zniszczonej psychy lewaków i blm ponoszą biali amerykanie.

:tellmemore:
 
Winę za zniszczenie statuy konfederatów ponoszą lewacy i aktywiści blm. Winę za zniszczenie mocno zniszczonej psychy lewaków i blm ponoszą biali amerykanie.

:tellmemore:
Gdyby nie ci biali amerykanie to lewactwo by palcem do własnej dupy nie trafiło
 
Gdyby nie ci biali amerykanie to lewactwo by palcem do własnej dupy nie trafiło

Ale czemu się dziwisz, że murzyni coś tam niszczą, skoro byli jebani za niewolnictwa?

Z tym spaleniem przedszkola to nic ciekawego nie napisałeś. Ot wyjaśnienie motywacji wandala. Tak samo można powiedzieć, że złodziej kradł żarcie ze sklepu, bo był głodny i biedny. To jest oczywista oczywistość. Nie jest to jednak żadnym czynnikiem usprawiedliwiającym tego złodzieja.
 
Ale czemu się dziwisz, że murzyni coś tam niszczą, skoro byli jebani za niewolnictwa?

Z tym spaleniem przedszkola to nic ciekawego nie napisałeś. Ot wyjaśnienie motywacji wandala. Tak samo można powiedzieć, że złodziej kradł żarcie ze sklepu, bo był głodny i biedny. To jest oczywista oczywistość. Nie jest to jednak żadnym czynnikiem usprawiedliwiającym tego złodzieja.
Przecież nie zwalam winy za zniszczenie przedszkola na nikogo innego niż wandale. Zarzut o kradzież tęczy dzieciom jest osobnym zarzutem.
 
Ale czemu się dziwisz, że murzyni coś tam niszczą, skoro byli jebani za niewolnictwa?

Z tym spaleniem przedszkola to nic ciekawego nie napisałeś. Ot wyjaśnienie motywacji wandala. Tak samo można powiedzieć, że złodziej kradł żarcie ze sklepu, bo był głodny i biedny. To jest oczywista oczywistość. Nie jest to jednak żadnym czynnikiem usprawiedliwiającym tego złodzieja.
Człowieku, tam już rośnie trzecie pokolenie co nie tylko nie widziało na oczy niewolnictwa ale i zwykłej pracy :putinlaugh:
 
Zarzut o kradzież tęczy dzieciom jest osobnym zarzutem.

Ale to jest trochę z dupy zarzut, bo samo używanie jakiegoś symbolu, nawet jeżeli używa go organizacja nikczemna, nie robi nikomu krzywdy. Tak samo jak hitler sobie używał swastyki. Mają teraz Hindusi płakać, że ukradł im znaczek? Litości. Równie dobrze mogę powiedzieć, że żydzi i Izrael zajebali gwiazdki dzieciom w Palestynie. Heglowanie i tyle.

Jebiesz szwabów, rusków, brytoli czy innych żabojadów?

Jako kolektywu nie, bo niby czemu? Jak mi wyrządzi jakiś rusek, brytol, itd. w życiu jakąś krzywde to będę go jebał. Nie pójdę pod ich ambasady palić opon. Jak mam kosę, to z poszczególnymi ludźmi, ale nie z całym narodem.
 
Jako kolektywu nie, bo niby czemu? Jak mi wyrządzi jakiś rusek, brytol, itd. w życiu jakąś krzywde to będę go jebał. Nie pójdę pod ich ambasady palić opon. Jak mam kosę, to z poszczególnymi ludźmi, ale nie z całym narodem.
No widzisz, a BLM jebał wszystko. Białych, samochody, budynki, Azjatów, sklepy, okna i co tam akurat popadło. Czarny też jak się nawinęli jacyś.
Koreański sklepikarz siedzący sobie za ladą od 7 do 15 odpowiada za niewolnictwo i śmierć Grzesia Florydy?
 
To który poszczególny biały jebał niewolników?

lol

Ty chyba nawet nie zrozumiałeś co ja napisałem do ciebie.

To miało pokazać, że w założeniach twoja teza jest zbieżna z tezą lewaka i aktywisty blm.

No bo który poszczególny z tego przedszkola ukradł dzieciom tęczę na rzecz lgbt?

Zarówno napierdalanie przez murzynów w białych z wymówką "bo kiedyś rasizm" nie ma sensu i jest zjebane, tak samo napierdalanie w przedszkole, "bo coś tam coś tam, pedały ukradli flagę dzieciom".
 
lol

Ty chyba nawet nie zrozumiałeś co ja napisałem do ciebie.

To miało pokazać, że w założeniach twoja teza jest zbieżna z tezą lewaka i aktywisty blm.

No bo który poszczególny z tego przedszkola ukradł dzieciom tęczę na rzecz lgbt?

Zarówno napierdalanie przez murzynów w białych z wymówką "bo kiedyś rasizm" nie ma sensu i jest zjebane, tak samo napierdalanie w przedszkole, "bo coś tam coś tam, pedały ukradli flagę dzieciom".
Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem o sensie rozwalania przedszkola
 
Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem o sensie rozwalania przedszkola

Zrozumiałem. Uznałeś, że lgbt są winni "kradzieży tęczy dzieciom", do czego się odniosłem. I napisałem tez, dlaczego to jest zarzut, który nie ma sensu.
 
:putinlaugh: to jesteśmy w :gdzie:
 
Ale czemu się dziwisz, że murzyni coś tam niszczą, skoro byli jebani za niewolnictwa?
NIemcy i Ruscy zrujnowały Polskę i możliwe że w jakimś procencie do dzisiaj ponosimy konsekwencje. Idę rozwalić w Berlinie pare komisariatów... BTW Azjaci w USA zaczynają karierę w USA nie mając niczego i szybciej się rozwijają dzięki braku tej gangsta kultury...

CHociaż fakt faktem czego fani Konfederacji nie chcą przyznać, że istnieją zarówno mocne pojeby lewicowe i prawicowe czego przykładem była ta płonącą tęcza, wystarczy czasami wejść na strony ONR i RUchu Narodowego i konta ich działaczy aby się dowiedzieć, że nawet przedwojenni narodowcy nazwaliby ich ciemnogrodem...
Chyba we władzach Młodzieży Wszechpolskiej nadal jest ten rasista mówiący, że jest za segregacją rasową i że brednią jest mówienie, że Murzyn może zostać Polakiem...
 
Last edited:
Smutne, można naśmiewać się z lewicy, nawet trzeba, tylko jak się spojrzy na druga stronę.
Filozofia: jeśli biskup powie, że warto ogórki popić mlekiem to będziemy jechać po każdym kto to krytykuje (Gądecki to człowiek dający zakaz wypowiadania się w mediach księżom krytykującym Petza)

1623584715919.png


Główny ,,niepokorny" polskiej prawicy nie umie w marketing

Jak IKEA dobrze się klikała dzięki polskiej prawicy...

Ten twitter zupełnie ośmiesza nie tylko polityków, ale i też dziennikarzy.
 
Szaba dzwoni. #1
Mam trochę wolnego czasu, postanowiłem dziś wykonać kilka telefonów do:
Very
Tesco
Aldi
Asda
Mercedes
BMW
Audi
Waitrose
Sainsbury's
Argos
Adidas

Zadzwoniłem spytać się co się stało z ich firmowymi logami że są w kolorze tęczy. Po uzyskaniu odpowiedzi że chodzi o celebrowanie i wspieranie miesiąca LGBT przedstawiałem się jako BLONDYN IDENTYFIKUJACY SIĘ JAKO RUDY.
Mówiłem że jestem rudym człowiekiem uwięzionym w ciele blondyna. Zapytałem czy ich firmy świadomie dyskryminują osoby z czerwonymi włosami ponieważ nie zauważyłem zmiany loga 26 maja (międzynarodowy dzień rudych) na kolor czerwony.
Czuję się urazony i dyskryminowany, że tak wielkie firmy wspierają tylko jedną grupę społeczną a pomijają inne.
Podczas rozmowy z Tesco dodatkowo wspomniałem że czuje się oburzony że na 11 listopada pominęli jedna z największych mniejszości narodowych w UK i że nie zmienili loga w kolor biało czerwony.
W każdym przypadku zostałem przeproszony i obiecano przekazać sprawę dalej. Ta cisza w telefonie gdy porównywałem te działania do praktyk rasistowskich gdzie promuje się jedne grupy a dyskryminuje inne bezcenna. Pracownik Waitrose mocno ugryzł się w język gdy przypadkiem wymknęło mu się że NIESTETY musieli zmienić logo na tęczowe.
BMW nie odebrało telefonu i po 30 min postanowilem się rozłączyć.
Audi zachowało się profesjonalnie. Telefon odebrany natychmiastowo, zostałem przeproszony i obiecano mi że skontaktują się z działem odpowiedzialnym za Twittera (tam zmienili logo).
Po godzinie dostałem telefon od działu marketingu Audi z przeprosinami i powiedziano mi że biorą takie sprawy bardzo poważnie. Zapewniono mnie że w następnym roku na 26 maja na Twitterze UK AUDI bedzie nawiązanie do międzynarodowego dnia rudych....


... Co tylko potwierdza jak bardzo pierdolnietym i politycznie poprawnym jest ten kraj. A czy faktycznie tak będzie to zobaczymy. Sporo sie uśmiałem. I proponuje każdemu aby wykonał taki telefon i podawał jak najbardziej absurdalny powód oburzenia.

I feel discriminated against.
 
Tyle zlego slysze o tym calym CRT w USA, a na imgurze ludzie maja kompletnie odmienne zdanie. Ta strona zaczyna bardzo mocno spierdalac na lewo od czasu szczepionek...

(Jak kogos interesuje to niech popatrzy w komentarze pod zdjeciem)

YfGMNfw.jpeg
 
Szaba dzwoni. #1
Mam trochę wolnego czasu, postanowiłem dziś wykonać kilka telefonów do:
Very
Tesco
Aldi
Asda
Mercedes
BMW
Audi
Waitrose
Sainsbury's
Argos
Adidas

Zadzwoniłem spytać się co się stało z ich firmowymi logami że są w kolorze tęczy. Po uzyskaniu odpowiedzi że chodzi o celebrowanie i wspieranie miesiąca LGBT przedstawiałem się jako BLONDYN IDENTYFIKUJACY SIĘ JAKO RUDY.
Mówiłem że jestem rudym człowiekiem uwięzionym w ciele blondyna. Zapytałem czy ich firmy świadomie dyskryminują osoby z czerwonymi włosami ponieważ nie zauważyłem zmiany loga 26 maja (międzynarodowy dzień rudych) na kolor czerwony.
Czuję się urazony i dyskryminowany, że tak wielkie firmy wspierają tylko jedną grupę społeczną a pomijają inne.
Podczas rozmowy z Tesco dodatkowo wspomniałem że czuje się oburzony że na 11 listopada pominęli jedna z największych mniejszości narodowych w UK i że nie zmienili loga w kolor biało czerwony.
W każdym przypadku zostałem przeproszony i obiecano przekazać sprawę dalej. Ta cisza w telefonie gdy porównywałem te działania do praktyk rasistowskich gdzie promuje się jedne grupy a dyskryminuje inne bezcenna. Pracownik Waitrose mocno ugryzł się w język gdy przypadkiem wymknęło mu się że NIESTETY musieli zmienić logo na tęczowe.
BMW nie odebrało telefonu i po 30 min postanowilem się rozłączyć.
Audi zachowało się profesjonalnie. Telefon odebrany natychmiastowo, zostałem przeproszony i obiecano mi że skontaktują się z działem odpowiedzialnym za Twittera (tam zmienili logo).
Po godzinie dostałem telefon od działu marketingu Audi z przeprosinami i powiedziano mi że biorą takie sprawy bardzo poważnie. Zapewniono mnie że w następnym roku na 26 maja na Twitterze UK AUDI bedzie nawiązanie do międzynarodowego dnia rudych....


... Co tylko potwierdza jak bardzo pierdolnietym i politycznie poprawnym jest ten kraj. A czy faktycznie tak będzie to zobaczymy. Sporo sie uśmiałem. I proponuje każdemu aby wykonał taki telefon i podawał jak najbardziej absurdalny powód oburzenia.

I feel discriminated against.
Jeśli na serio to zrobiłeś, to nawet pół bułki wrocławskiej bym Ci odstąpił :antonio:
 
Back
Top