Absurdy poprawności politycznej.

wyjątek od reguły, normalny chłop w uk


@Dzihados potrzebujemy takiej emotki. Ba, nawet koszulek, bilbordów czy kampanii społecznych:
IMG_20240513_070936.jpg
 
Tyle to nie.

zwykli bandyci i hołota kibolska użyteczna to bedzie co najwyżej w grabieżach :beczka: dużo sie od murzynów i abdulów nie różnią niestety
Ja tam ich za bardzo nie lubię ale w Poznaniu zajmują się wychowaniem młodych Ukraińców a to duży plus.
 
Ja tam ich za bardzo nie lubię ale w Poznaniu zajmują się wychowaniem młodych Ukraińców a to duży plus.
Gang motocyklowy różala z recydywistami tez przyjeżdża do dzieci w szpitalu.

Zepusty zegar dwa razy pokaże dobrą godzinę.

Faszyzm czy szeroko pojęte ruchy narodowe powinny być reprezentowane przez ludzi inteligentnych. Darcie mordy "Polska dla Polaków, chłopak dziewczyna normalna rodzina" to spłycenie tego do takiego stopnia, że raczej wzbudza uśmiech politowania niż rzeczywistą reakcję/bunt/szerzenie idei.

Druga sprawa: już wojny pokazały w tym kraju, że bandyci i rozrabiaki nie stawali się najczęściej nagle patriotami, a raczej szabrownikami.

Powinno się stawiać na normalnych szarych ludzi, edukować ich, krzewić ideologię. Patologie karać bez litości, na pewno nie szukać w niej oparcia swojej racji. Inaczej kończy się to tak, jak jest teraz, gdzie ruch narodowy to kierunek kojarzony z kilkoma łysymi chłopakami, którzy jak czytają, to jeżdżą palcem po kartce dukając literki.
 
Niby masz rację ale pewne grupy niwelują a przynajmniej strachem zatrzymują burdel w niektórych dziedzinach. Kibole Lecha lejący upaincow dla mnie są ok choć normalnie to nie moja bajka. Zgadnij dlaczego możesz sobie pójść o 22 na stary rynek i nie ryzykujesz wpierdolu? Nie nie jest to zasługa policji ani władz miasta tylko smutnych panów, właścicieli "agencji ochrony" którzy obstawiają wszystkie lokale na starówce i w centrum. 15-20 lat temu zanim "grupy" nie przeszły na legal nie było tak różowo.
Tak to po prostu wygląda i nic tego nie zmieni. Z dwojga złego wolę już nasze "zło" które będzie przeciwwagą do tego importowanego.
 
Back
Top