Absurdy poprawności politycznej.

1000034071.jpg


Bo Bill tak powiedział. Bill przypadkiem Żydem nie jest aby?
 
Mentzen ma możliwości stania się wpływowym politykiem? Z wpływem na co?
Ba nawet zaryzykuje tezę że duża część jego żelaznego elektoratu odeszłaby gdyby Mentzen zawarł z kimś koalicję...

Jak wywali Brauna to ma szansę na bycie polską LePen
 
Jak wywali Brauna to ma szansę na bycie polską LePen
Bosak pogonił ONR za co był wygwizdany na Marszu Niepodległości ale Mentzen nie będzie miał tak łatwo jak Bosak.
Plus jak to mówił u Mazurka odpowiadając na pytanie o Brauna: niektóre małżeństwa łączy tylko hipoteka :korwinlaugh: 2 posłów mniej i będą mogli robić dużo mniej w Sejmie...
A po drugie elektorat Konfederacji lubi wersję historii ala Braun, dodając jeszcze narodowców z wizją, że praktycznie gdyby nie obce państwa to Polska nigdy by nie upadła (gdyby Niemcy były rządzone tak jak Polska to niby Polska nie wykorzystałaby okazji gdyby była odpowiednio silna?).
Twoja wiara w siłę Konfederacji robi wrażenie.
Ale nawet załóżmy, że mają siłę aby wywrócić stołek to mają braki kadrowe, plus nagle by się okazało, że UE nie jest taka zła jak w programie Ruchu Narodowego, służby zdrowia nie da się szybko uzdrowić a pomysł Berkowicza z bonem zdrowotnym to fantazja a nie realizm. Pewnie nawet Sośnierz musiałby mówić że mandaty drogowe są potrzebne a Berkowicz, że w sumie Sanepid i regulacje w żywności są potrzebne aby nie skończyć jak Amerykanie z gorszą żywnością niż w Polsce.
Oni muszą być partią buntu aby nie skończyć jak LPR albo Lepper (który zresztą był średnim buntownikiem, wiele na to wskazuje), nie mogą rządzić.
Chociaż: pewnie to kwestia ceny...
 
Może kolega podać przyklad zlej rzeczy ktorą zrobił lub obiecał zrobić Pis wazniejszej od likwidacji cpk przez KO?

KO nie zlikwidowało CPK, bo CPK nie powstało. Blokują zaawansowane plany powstania CPK, co jest skandaliczne, ale nie jest to likwidacja czegoś co powstało.

Natomiast co gorszego zrobiło PiS? Rozpierdolenie wymiaru sprawiedliwości, zablokowanie pieniędzy z KPO, zniszczenie kompromisu aborcyjnego.
 
Bosak pogonił ONR za co był wygwizdany na Marszu Niepodległości ale Mentzen nie będzie miał tak łatwo jak Bosak.

Bosak tylko zyskał goniąc ONR.

Plus jak to mówił u Mazurka odpowiadając na pytanie o Brauna: niektóre małżeństwa łączy tylko hipoteka :korwinlaugh: 2 posłów mniej i będą mogli robić dużo mniej w Sejmie...

Przed następnymi wyborami może się go pozbyć. Już widać marginalizację braunistów.

A po drugie elektorat Konfederacji lubi wersję historii ala Braun, dodając jeszcze narodowców z wizją, że praktycznie gdyby nie obce państwa to Polska nigdy by nie upadła (gdyby Niemcy były rządzone tak jak Polska to niby Polska nie wykorzystałaby okazji gdyby była odpowiednio silna?).

Z badań wynikało że jeszcze niedawno przeciętny wyborca konfederacji uważał, że aborcja jest ok. Braun to tylko najwierniejsze szury, jest to mały elektorat w porównaniu do tego który jest przez niego odstraszany. To są pożyteczni idioci, aktywni, zaangażowani. Świetni do zbierania podpisów, ale fatalni na listy wyborcze.
 
KO nie zlikwidowało CPK, bo CPK nie powstało. Blokują zaawansowane plany powstania CPK, co jest skandaliczne, ale nie jest to likwidacja czegoś co powstało.

Natomiast co gorszego zrobiło PiS? Rozpierdolenie wymiaru sprawiedliwości, zablokowanie pieniędzy z KPO, zniszczenie kompromisu aborcyjnego.
Ej a czemu nie rozłączyli funkcji prokuratora generalnego z ministrem sprawiedliwości? Bo mieli rozłączyć, Tusk tak fajnie gadał i w ogóle:zakręcony:
 
KO nie zlikwidowało CPK, bo CPK nie powstało. Blokują zaawansowane plany powstania CPK, co jest skandaliczne, ale nie jest to likwidacja czegoś co powstało.

Natomiast co gorszego zrobiło PiS? Rozpierdolenie wymiaru sprawiedliwości, zablokowanie pieniędzy z KPO, zniszczenie kompromisu aborcyjnego.
Zablokowanie lichwiarskiej pożyczki nazwanej kpo to jedno z lepszych posunięć Pisu. Szkoda tylko, że poręczyli pożyczkę dla krajów jak Grecja czy Włochy...
A Lasek od Smoleńska, ykspert z tekstem,,no Cpk jest zagrożone jak będzie wojna, jak jest więcej lotnisk to Rosjanie będą mieli trudniej w nie trafić rakietami". Dobrze, że Amerykanie o tym nie wiedzą bo zaczęli by likwidować 10 mln New York... A Korea Południowa z elektrowniami atomowymi? Kurcze głupie Koreańczyki, wiatrak na podwórku i atom do likwidacji to będzie bezpieczniej...
Oj gdybym był z sekty smoleńskiej w Pisie to miałbym takie pole do wyśmiania...
To pewnie taki ekspert lotnictwa jak Petru ekonomii, albo wie że mówi bzdury ale można ośmieszać się w swojej branży jeśli kasa leci mówiąc stand upowe żarty jak Hołownia. Mnóstwo prawników tak działa to mogą też inne branże, zwłaszcza prawnicy antypisowcy w togach sędziowskich..

Chociaż Hołownia przynajmniej zmienił zdanie o tym ,,centralnym punkcie postojów taksówek"...
 
Natomiast co gorszego zrobiło PiS? Rozpierdolenie wymiaru sprawiedliwości, zablokowanie pieniędzy z KPO, zniszczenie kompromisu aborcyjnego.
1. Jak dla mnie bardziej problemem jest utrzymanie wymiaru sprawiedliwości. Tam jest taki burdel że jedynie zaoranie i zbudowanie tej instytucji od podstaw zrobi różnice. Równie dobrze można kostką rzucić zamiast do sądu iść.
2. Przed KPO należało się bronić rękami i nogami. Ja z bratem bym się cztery razy zastanowił czy wspólnie kredyt wziąć a co dopiero z niegospodarnym sąsiadem na niepewny cel. Pozdrowienia dla Włoch, Grecji czy przekręciarzy z Beneluksu.
3. Aborcja jest bezczelnie używana dla odwracania uwagi. Od 30 lat odpalana jest tylko jako temat zastępczy. Postulaty są bardziej jak doktryny religijne niż faktyczna dyskusja. Tu akurat nauka mówi jasno jakkolwiek byś nie interpretował rozwoju życia- tydzień po zapłodnieniu już jest unikalny kod genetyczny. Naukowcy się spierają jedynie czy to 2 dzień, 3, 6. Bez znaczenia skoro kobiety w większości w 5 tygodniu(nie dniu) dowiadują się o dziecku
 
1. Jak dla mnie bardziej problemem jest utrzymanie wymiaru sprawiedliwości. Tam jest taki burdel że jedynie zaoranie i zbudowanie tej instytucji od podstaw zrobi różnice. Równie dobrze można kostką rzucić zamiast do sądu iść.
2. Przed KPO należało się bronić rękami i nogami. Ja z bratem bym się cztery razy zastanowił czy wspólnie kredyt wziąć a co dopiero z niegospodarnym sąsiadem na niepewny cel. Pozdrowienia dla Włoch, Grecji czy przekręciarzy z Beneluksu.
3. Aborcja jest bezczelnie używana dla odwracania uwagi. Od 30 lat odpalana jest tylko jako temat zastępczy. Postulaty są bardziej jak doktryny religijne niż faktyczna dyskusja. Tu akurat nauka mówi jasno jakkolwiek byś nie interpretował rozwoju życia- tydzień po zapłodnieniu już jest unikalny kod genetyczny. Naukowcy się spierają jedynie czy to 2 dzień, 3, 6. Bez znaczenia skoro kobiety w większości w 5 tygodniu(nie dniu) dowiadują się o dziecku
Do sądu nie idzie się po sprawiedliwość tylko wyrok, a obecny wymiar sprawiedliwości sprawia, że często wyjątkowo kłótliwi ludzie nie idą na ugody, bo wtedy obydwie strony tracą.
Tyle dobrego że POPiS sprawił, że opłaca się dogadywać :korwinlaugh::siuu:
 
Zablokowanie lichwiarskiej pożyczki nazwanej kpo to jedno z lepszych posunięć Pisu.
To nawet nie PiS zablokował. Zwyczajnie Bruksela nie chciała wypłacić dopóki przy władzy w PL (przy budżecie) nie będą koledzy z PO bo to przez ich kieszenie ma przechodzić a nie jakiejś obcej grupy, to nasi mają dostać!
Ani PO ani PiS nie mieli nic wspólnego z zablokowaniem ani odblokowaniem tego całego KPO, żadne "warunki" nie zostały ani postawione, ani spełnione.
To wszystko jest bełkot medialny. Myślałem, że to już jest jasne i oczywiste dla każdego.
Posługiwanie się taką argumentacją to oznaka dziecięcej naiwności i kompletnego zawierzenia narracji mediom.
 
To nawet nie PiS zablokował. Zwyczajnie Bruksela nie chciała wypłacić dopóki przy władzy w PL (przy budżecie) nie będą koledzy z PO bo to przez ich kieszenie ma przechodzić a nie jakiejś obcej grupy, to nasi mają dostać!
Ani PO ani PiS nie mieli nic wspólnego z zablokowaniem ani odblokowaniem tego całego KPO, żadne "warunki" nie zostały ani postawione, ani spełnione.
To wszystko jest bełkot medialny. Myślałem, że to już jest jasne i oczywiste dla każdego.
Posługiwanie się taką argumentacją to oznaka dziecięcej naiwności i kompletnego zawierzenia narracji mediom.
Bo wiadomo do kogo ostatecznie mają trafić pieniądze z KPO, które spłacać będą kolejne pokolenia Polaków
 
Bo wiadomo do kogo ostatecznie mają trafić pieniądze z KPO, które spłacać będą kolejne pokolenia Polaków
Wydaje się to być na otwartym widoku a ludzie i tak udają, że nie widzą.
A ile z tych pieniędzy rozejdzie się, po troszkę, na odpowiednie konta. Te, na które miały trafić od początku tego pomysłu. Nie mogą wtedy przy stole jakieś pisiory siedzieć.
 
To nawet nie PiS zablokował. Zwyczajnie Bruksela nie chciała wypłacić dopóki przy władzy w PL (przy budżecie) nie będą koledzy z PO bo to przez ich kieszenie ma przechodzić a nie jakiejś obcej grupy, to nasi mają dostać!
Ani PO ani PiS nie mieli nic wspólnego z zablokowaniem ani odblokowaniem tego całego KPO, żadne "warunki" nie zostały ani postawione, ani spełnione.
To wszystko jest bełkot medialny. Myślałem, że to już jest jasne i oczywiste dla każdego.
Posługiwanie się taką argumentacją to oznaka dziecięcej naiwności i kompletnego zawierzenia narracji mediom.
Tak taki skrót myślowy. PiS tak bardzo chciał kasy z Kpo, że podpisywali wszystko jak leci, na takie skrajne głupoty się zgadzali byle jeszcze jedna kadencja, byle jeszcze kolejne 4 lata PiSowskiej fabryki milionerów z hasłem TKM. Ten zielony ład, biurokracja dla małych rolników z robieniem zdjęć itp. aż po zapis, że miasto plus 100 tys będzie mogło zakazać wjazdu starszym samochodom. Będzie czekanie po 40 minut na przystanku albo rower elektryczny w polskim klimacie-sie ludzie wzmocnią zdrowotnie na deszczu :korwinlaugh:
Nawet Trzaskowski swego czasu się wygadał, że jak PiS rządzi to środki będą mrożone i Polska je dostanie jak Po będzie znowu rządzić.
Tylko to mówienie ,,dostaniemy pieniądze ", przecież to najgorsza lichwa -oprocentowanie polega na zmianie przepisów, a kase dostanie dużo niemieckich firm...
Polska bierze pożyczkę na rozkręcenie niemieckiej gospodarki
 
To nawet nie PiS zablokował. Zwyczajnie Bruksela nie chciała wypłacić dopóki przy władzy w PL (przy budżecie) nie będą koledzy z PO bo to przez ich kieszenie ma przechodzić a nie jakiejś obcej grupy, to nasi mają dostać!
Ani PO ani PiS nie mieli nic wspólnego z zablokowaniem ani odblokowaniem tego całego KPO, żadne "warunki" nie zostały ani postawione, ani spełnione.
To wszystko jest bełkot medialny. Myślałem, że to już jest jasne i oczywiste dla każdego.
Posługiwanie się taką argumentacją to oznaka dziecięcej naiwności i kompletnego zawierzenia narracji mediom.
Tak taki skrót myślowy. PiS tak bardzo chciał kasy z Kpo, że podpisywali wszystko jak leci, na takie skrajne głupoty się zgadzali byle jeszcze jedna kadencja, byle jeszcze kolejne 4 lata PiSowskiej fabryki milionerów z hasłem TKM. Ten zielony ład, biurokracja dla małych rolników z robieniem zdjęć itp. aż po zapis, że miasto plus 100 tys będzie mogło zakazać wjazdu starszym samochodom. Będzie czekanie po 40 minut na przystanku albo rower elektryczny w polskim klimacie-sie ludzie wzmocnią zdrowotnie na deszczu :korwinlaugh:
Nawet Trzaskowski swego czasu się wygadał, że jak PiS rządzi to środki będą mrożone i Polska je dostanie jak Po będzie znowu rządzić.
Tylko to mówienie ,,dostaniemy pieniądze ", przecież to najgorsza lichwa -oprocentowanie polega na zmianie przepisów, a kase dostanie dużo niemieckich firm...
Polska bierze pożyczkę na rozkręcenie niemieckiej gospodarki
Przecież dzban pisał, że PedO będzie dbać o Polski interes narodowy.

Matko bosko co się stanęło?
:juanlaugh:

Jak się można tak ośmieszać?

kareteka.jpg
 
KO nie zlikwidowało CPK, bo CPK nie powstało. Blokują zaawansowane plany powstania CPK, co jest skandaliczne, ale nie jest to likwidacja czegoś co powstało.

Natomiast co gorszego zrobiło PiS? Rozpierdolenie wymiaru sprawiedliwości, zablokowanie pieniędzy z KPO, zniszczenie kompromisu aborcyjnego.
Wysoki sądzie. Nie mam więcej pytań.
 
W majówkę akurat skończyłem poniższą książkę. Wydana w 2017 ale nadal aktualna a nawet bym rzekł coraz bardziej aktualna. Obowiązek do przeczytania.
Wnioski? Więcej nacisków na naszych polityków aby nie wpuszczać pakoli i mokebe. Oprócz tego praca u podstaw. Siłka, walka wręcz, pozwolenie na broń. Szykuje się wojna w Europie.

20240505_164459.jpg
 
Zjednoczone Królestwo staje się Zjednoczonym Kalifatem.



Mają co chcieli.

Chcieli taniej siły roboczej z byłych kolonii to mają.

Niemcy od lat idą tą samą drogą, zaczęli od sprowadzania Turków, a teraz wszyscy widzą co się dzieje.
 
Mają co chcieli.

Chcieli taniej siły roboczej z byłych kolonii to mają.

Niemcy od lat idą tą samą drogą, zaczęli od sprowadzania Turków, a teraz wszyscy widzą co się dzieje.
No właśnie najlepsze że ostatnio czytałem książkę którą pokazałem wyżej we wpisie. Społeczeństwo na ogół było w dużej części negatywnie nastawione. To politycy nas sprzedali wraz z słabą biurokracją oraz słabością ogólną Państwa. U nas też powoli wychodzi bokiem słabo opłacani urzędnicy, policjanci oraz niesprawne sądy.
 
Wysoki sądzie. Nie mam więcej pytań.
Karatekowiec się rozmnożył.
Tego pelikana mam też w ignorze. Pierdolenie do którego się odniosłeś to najlepszy dowód na słuszność mojego działania.
Przeraża mnie logika lemingów. Z jednej strony sprawy naprawdę strategiczne a z drugiej propagandowe pierdy i dyżurne tematy zastępcze. Teraz już nawet nie znak równości tylko ważniejsza jest obrona śmieciowych tematów zastępczych.
 
Karatekowiec się rozmnożył.
Tego pelikana mam też w ignorze. Pierdolenie do którego się odniosłeś to najlepszy dowód na słuszność mojego działania.
Przeraża mnie logika lemingów. Z jednej strony sprawy naprawdę strategiczne a z drugiej propagandowe pierdy i dyżurne tematy zastępcze. Teraz już nawet nie znak równości tylko ważniejsza jest obrona śmieciowych tematów zastępczych.
Jagto się rozmnożył? Nazwiska !!!!

Z tym pelikanem to szczałym szakuńcem nie rozumię co kolega miał na myśli.

Pytanie ile oni mają lat to też istotne. Bycie antysystem zawsze było kul fśrut mlodzieży. Niektorzy glosują co jak pis doszet do wuadzy mieli 10 lat, a wczesniejszych rzadow i reform typu Gilowska (dzieki ktorej ekspert donald mugł pokazać swoją zielona wyspę w trakcie kryzysu) to jusz wogule nie kojażo.
Aborcja, wolne sądy, katole to zło, jestę ełropejczykiem… zabawne, że dla ludzi takie rzeczy to sens życia…
I jednoczesnie smutne
 
Jagto się rozmnożył? Nazwiska !!!!

Z tym pelikanem to szczałym szakuńcem nie rozumię co kolega miał na myśli.

Pytanie ile oni mają lat to też istotne. Bycie antysystem zawsze było kul fśrut mlodzieży. Niektorzy glosują co jak pis doszet do wuadzy mieli 10 lat, a wczesniejszych rzadow i reform typu Gilowska (dzieki ktorej ekspert donald mugł pokazać swoją zielona wyspę w trakcie kryzysu) to jusz wogule nie kojażo.
Aborcja, wolne sądy, katole to zło, jestę ełropejczykiem… zabawne, że dla ludzi takie rzeczy to sens życia…
I jednoczesnie smutne
Wymieniłeś wszystko co rzeczone pelikany łykają bez popitki i co ma dla nich złudzenie spraw istotnych. Dodałbym jeszcze szeroko rozumiany eko bełkot.
Co do nazwisk to przepraszam ale to akurat oryginalny Mengele się odpalił. Bo bywa jeszcze jeden klon spod tej samej sztancy.
 
Back
Top