Absurdy poprawności politycznej.

Biedni zawsze mieli gorzej, bogaci lepiej, niezależnie od płci, zaimka, przedimka, identyfikacji płciowej itp. itd.

:fjedzia:
To nie pasuje do lewackiej naracji mimo że lewica powinna znać problemy społeczne i źródła biedy i jej skutki: ale jak się kopiuje jeden do jednego teksty zachodniej lewicy to:siuu:
 
Albo samemu dostać wpierdol i jeszcze mieć problemy wszędzie, bo zostanie się rasistą.
A ludzie przechodzą, jakiś kolo tylko się odezwał zamiast spuścić wpierdol zjebom.

:matt:
Przypadkiem w californi nie ma tego zjebanego prawa które właśnie udupia ludzi próbujących "powstrzymać czarnych" przed kradzieżami itp jako rzekomy rasizm?

Tam powinny być dzień w dzień bite te jebane małpy.
 
Albo samemu dostać wpierdol i jeszcze mieć problemy wszędzie, bo zostanie się rasistą.

Przypadkiem w californi nie ma tego zjebanego prawa które właśnie udupia ludzi próbujących "powstrzymać czarnych" przed kradzieżami itp jako rzekomy rasizm?

Tam powinny być dzień w dzień bite te jebane małpy.

Zawsze możesz powiedzieć że jesteś daltonistą i dla ciebie wszyscy ludzie są szarzy

:fjedzia:
 
Przypadkiem w californi nie ma tego zjebanego prawa które właśnie udupia ludzi próbujących "powstrzymać czarnych" przed kradzieżami itp jako rzekomy rasizm?

Tam powinny być dzień w dzień bite te jebane małpy.
Kalifornia to największy ściek w USA. Teraz wprowadzili możliwość pozbawienia praw rodzicielskich jeżeli będzie się blokwalo tranzycje dziecka. Nie wiem czy jest takie prawo jak piszesz ale jest, że do 1000 to nie kradzież xD


Zawsze możesz powiedzieć że jesteś daltonistą i dla ciebie wszyscy ludzie są szarzy

:fjedzia:
Ja nie jestem rasistą, ja po prostu nienawidzę wszystkich jednakowo xD
 
Kalifornia to największy ściek w USA. Teraz wprowadzili możliwość pozbawienia praw rodzicielskich jeżeli będzie się blokwalo tranzycje dziecka. Nie wiem czy jest takie prawo jak piszesz ale jest, że do 1000 to nie kradzież xD

Nie ma takiego prawa. To jest niewiarygodne w jakie fejki potrafisz uwierzyć.
 
1694360765106.png

1694360908602.png

1694360989591.png


Mistrz w formie :jjsmile: i za to kocham tego dzieciaka
 
A to nie Dania czasem miała być taka stanowcza i ucinająca zapędy islamskich podludków? No proszę.
:usunto:
Zakaz ma się tyczyć również Biblii i Tory, więc wydaje mi się to w miarę fair, bo tyczy się najważniejszych religii na globie. Po co jakieś publicznie prowokacje wobec jakichkolwiek wiodących religii? Bo takie palenie to głównie właśnie prowokacja.
 
Zakaz ma się tyczyć również Biblii i Tory, więc wydaje mi się to w miarę fair, bo tyczy się najważniejszych religii na globie. Po co jakieś publicznie prowokacje wobec jakichkolwiek wiodących religii? Bo takie palenie to głównie właśnie prowokacja.
Niby w miarę fair i tak dalej,
ale każdy chyba wie jaka jedyna grupa wyznaniowa zrobi raban i rzuci się z nożami na sprawcę,
żydki to co najwyżej się poobrażają, a chrześcijanie zachowają się tak jakby nic się nie stało.
 
Niby w miarę fair i tak dalej,
ale każdy chyba wie jaka jedyna grupa wyznaniowa zrobi raban i rzuci się z nożami na sprawcę,
żydki to co najwyżej się poobrażają, a chrześcijanie zachowają się tak jakby nic się nie stało.
ma pan, zapewne, niestety, sporo racji w swoim rozumowaniu...
 
Przepis na sukces USA edition: Ściągnij sobie Afrykanów do kraju, którzy dotąd wiedli swoje plemienne proste życie w lepiankach, zrób z nich na 200 lat niewolników, potem segreguj rasowo, powsadzaj w getta. Na końcu powiedz im, że od dziś są "wolni", zamiast nauczyć życia w społeczeństwie, daj im powszechny dostęp do broni i po drodze uzależnij od cracku i opioidów. Co może pójść nie tak?
 
Last edited:
Masz kretynie swojego fejka


Jest w samej tej ustawie. Napisane, że w jeden z rzeczy która ma sprawdzać sąd jest identyfikacja "jakiej płci powinno być dziecko"


Odnosiłem się kretynie do tego Twojego wysrywu:

Nie wiem czy jest takie prawo jak piszesz ale jest, że do 1000 to nie kradzież xD


Żeby się powoływać na Kirka to trzeba mieć nasrane w głowie. Wiarygodny jak Korwin, Braun czy inny Alex Jones.
 
Przepis na sukces USA edition: Ściągnij sobie Afrykanów do kraju, którzy dotąd wiedli swoje plemienne proste życie w lepiankach, zrób z nich na 200 lat niewolników, potem segreguj rasowo, powsadzaj w getta. Na końcu powiedz im, że od dziś są "wolni", zamiast nauczyć życia w społeczeństwie, daj im powszechny dostęp do broni i po drodze uzależnij od cracku i opioidów. Co może pójść nie tak?
Zapomniałeś o obsadzeniu uniwerków marksistami
 
Bo faszyzm nie oznacza ani rasizmu ani antysemityzmu. Żydzi mogą być faszystami i czarni razem z białymi.
mocniej nawet jeden z największych rasizmów w USA to Czarni wobec Azjatów, bo oni kompletnie nie pasują im do narracji. Przyjeżdżają Chinole zaczynający z niższego poziomu (ostatnie oszczędności na wyjazd do USA i mieszkanie w CT w kawalerkach 20m2 z łazienką dzieloną z kilkunastoma osobami) niż Murzyni i szybciej się rozwijają...
Białych też to wkurza dlatego też było trochę retoryki antychińskiej i antyimigranckiej w przemówieniach Trumpa (który zresztą trochę nielegalnych imigrantów zatrudniał xd).
 
Przepis na sukces USA edition: Ściągnij sobie Afrykanów do kraju, którzy dotąd wiedli swoje plemienne proste życie w lepiankach, zrób z nich na 200 lat niewolników, potem segreguj rasowo, powsadzaj w getta. Na końcu powiedz im, że od dziś są "wolni", zamiast nauczyć życia w społeczeństwie, daj im powszechny dostęp do broni i po drodze uzależnij od cracku i opioidów. Co może pójść nie tak?
Widzę Towarzyszu, że przeczytałeś trochę narracji BLM. Wszystko fajnie, nie wszyscy startowali z tego samego miejsca, ale uwaga uwaga...
... Azjaci bez angielskiego podczas przyjazdu do USA, z wyzerowanymi oszczędnościami na wyjazd z CHin, w zatłoczonym China Town doszli do tego punkty, że jest ich tak malutko w wiezieniach, jest ich masa na uczelniach, amerykańscy laureaci olimpiad przedmiotowych mają skośne oczy i w niektórych miejscach USA można mieć wrażenie, że większość lekarzy i inżynierów to Azjaci a Biali wykonują gorsze pracę.
Wcale bym się nie zdziwił jakby po czasie Azjaci byli najcenniejszą grupą etniczną w USA...

Kurczę: to dlaczego Azjaci startujący z gorszego punktu nie skończyli jako kryminaliści i narkomani?
BTW w USA nie ma powszechnego dostepu do broni, a Murzyni korzystają z broni nielegalnej.

PUDŁO
PUDŁO
PUDŁO
Możesz magazyn otwierać z pudłami :korwinlaugh:

Po prostu dzieci bogatszych mają lepszy start niż ci z biedniejszych rodzin ale nie można zwalać wszystkiego na pochodzenie, bo wtedy dojdziemy do lewicowej teorii, że za przestępstwa winę jest społeczeństwo a nie przestępca...
Nie da się zrobić aby wszyscy startowali z tego samego miejsca...
 
Back
Top