Absurdy poprawności politycznej.

1692352815184.png
 
Lewicowe aktywistki feministki nie rozumieją że normalna kobieta z poziomem wszystkich hormonów właściwym swojej płci chce w pewnym wieku dzieci, męża i domu pod miastem. Jednak zazwyczaj feministki mają taką aparycję że im to zwyczajnie nie grozi ewentualnie czar pryska przy pierwszym otwarciu buzi. Myślę że w wyniku własnych frustracji i niepowodzeń chcą przekonać resztę do tego "co dla nich najlepsze".
 
Lewicowe aktywistki feministki nie rozumieją że normalna kobieta z poziomem wszystkich hormonów właściwym swojej płci chce w pewnym wieku dzieci, męża i domu pod miastem. Jednak zazwyczaj feministki mają taką aparycję że im to zwyczajnie nie grozi ewentualnie czar pryska przy pierwszym otwarciu buzi. Myślę że w wyniku własnych frustracji i niepowodzeń chcą przekonać resztę do tego "co dla nich najlepsze".
Znałem taką jedną, bardzo była zaangażowana, aż pewnego razu, popłakała się na imprezie, gdy się dowiedziała, że jedna z koleżanek jest w ciąży. Natury Panie nie oszukasz.
 
Nie no przejebane, będzie musiał się uczyć niemieckiego i to jeszcze na bezpłatnym dla "niego" kursie. :matt:

Jaka ta europa jest zwyrodniała dla imigrantów, na pewno molestował bo nie znał języka. :arielcry:
Ja musiałem sam co miesiąc płacić i dopiero po zdaniu egzaminu wrócili mi łaskawie POŁOWĘ. Trzeba było brodę zapuścić i na jakąś imprezę szkolną iść
 
Back
Top