Absurdy poprawności politycznej.

Zbliżamy się do krawędzi? Długo jeszcze zwykli ludzie dadzą się dociskać?
Prędzej czy później coś jebnie. Trudno powiedzieć co będzie współczesną Bastylią. Może dążymy do samounicestwienia? Może teoria Kopernika-Greshama sprawdzi się na ludziach i doprowadzimy do reewolucji zamiast rewolucji?
 
Zaryzykuję i stawiam na mohameda

Policjanci z Pilzna w Czechach prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego napadu i gwałtu na 15-letniej dziewczynce, do którego miało dojść we wtorek wieczorem. Z ustaleń czeskiego portalu Novinky wynika, że śledczy zatrzymali osiemnastoletniego mężczyznę, rzekomo cudzoziemca, podejrzanego o popełnienie przestępstwa.

nawet u pepików
:ożeszty:

 
Zaryzykuję i stawiam na mohameda

Policjanci z Pilzna w Czechach prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego napadu i gwałtu na 15-letniej dziewczynce, do którego miało dojść we wtorek wieczorem. Z ustaleń czeskiego portalu Novinky wynika, że śledczy zatrzymali osiemnastoletniego mężczyznę, rzekomo cudzoziemca, podejrzanego o popełnienie przestępstwa.

nawet u pepików
:ożeszty:

 
:nono:


1691761399101.png
 
Ja pierdolę skąd takie pokemony się biorą? Może jak już chcą takiej wojenki rasowej, to niech przestaną używać i korzystać ze spuścizny białych? Jak napiszesz takiemu by wypierdalał do Afryki do chatki z gówna, to nagle rasizm szerzysz. Nie potrafię zrozumieć tych betaamerykanów którzy dają sobie wejść na głowę. Z jednej strony żyjemy w państwie z dykty, a z drugiej cieszę się, że nie mamy takich problemów kulturowych. Ciekawe jak długo jeszcze.
 
Ja pierdolę skąd takie pokemony się biorą? Może jak już chcą takiej wojenki rasowej, to niech przestaną używać i korzystać ze spuścizny białych? Jak napiszesz takiemu by wypierdalał do Afryki do chatki z gówna, to nagle rasizm szerzysz. Nie potrafię zrozumieć tych betaamerykanów którzy dają sobie wejść na głowę. Z jednej strony żyjemy w państwie z dykty, a z drugiej cieszę się, że nie mamy takich problemów kulturowych. Ciekawe jak długo jeszcze.
Do tej pory był spokój, ale tylko i wyłącznie dlatego, że nie było u nas takiej ilości mehmedow, mokebów i innych przyjezdnych (czeczeńskie gangi jednak pracują w ciszy). Już od paru dobrych lat "prawicowy" rząd pisiorów ściąga na potęgę wszelkiego tałatajstwa, maskując tą tania siła roboczą niewydolność naszej gospodarki.
Jak takie zajebiste rozwiązania się sprawdzają to można sobie zobaczyć w dojczlandach gdzie już 10 lat temu jak jechałem do rodziny w Kolonii to ostrzegali mnie żeby nie chodzić samemu do tureckiej dzielnicy bo można kose dostać jak uznają że się krzywo patrzysz. A mieszkali tam potomkowie wstępnie przeselekcjonowanych imigrantów zarobkowych.
 
Back
Top